Taikomoji fizika KTU
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-01 12:50:27 | Nuoroda

 Sveiki, kas be manes rysis studijuot taikomaja fizika KTU ? Kodel studijuosit ? ( man tai fizika pats nuostabiausias mokslas ). Kaip sekesi egzaminas ?  (pats padariau kruva zioplu klaidu, bet nebuvo labai sudetingas)

Žinutė parašyta: 2011-07-10 20:18:00 | Nuoroda

 Išties egzaminas buvo gana nesunkus (net užduotys kai kurios kartojosi iš ankstesnių metų egzaminų). Gavau 92, visgi pasitaikė žioplų klaidų. Labai daug galvoju kokį studijų kelią pasirinkt: fizinius ar technologinius mokslus. Taikomoji fizika lyg kaip ir yra "tarpininkė" tarp šių dviejų mokslo krypčių, todėl, manau, kad tai būtų tinkamas pasirinkimas man. Domiuosi naujausiomis technologijomis, įvairiais mokslo pasiekimais. Mėgstu naujoves, techniką, gamtą. Tačiau ramybės neduoda keli klausimai - ar studijų metu pavyks įsisavinti visas žinias? ar jos bus įkandamos? Ir pagaliau ar po studijų rasčiau kokį darbą savo gimtajame, Klaipėdos, rajone? Manau, teks pačiam pagyvent ir pamatyti, tačiau nesinori ir suklysti... ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-10 20:35:45 | Nuoroda

Kažkiek galvojau apie tai, bet pagalvojau, kad fizika nėra mano stipriausioji pusė, todėl pasirinkau technologinius mokslus. Sėkmės renkantis būsimi kolegos :)

  • Fizika / VBE 82
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 96
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2011-07-10 20:46:29 | Nuoroda
Daumantas11 rašė:

Kažkiek galvojau apie tai, bet pagalvojau, kad fizika nėra mano stipriausioji pusė, todėl pasirinkau technologinius mokslus. Sėkmės renkantis būsimi kolegos :)

 Būtų įdomu sužinoti kokią specialybę pats pasirinkai ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-14 00:12:13 | Nuoroda

Galvoju apie atsinaujinančią energetiką. Nežinau ar pasirinksiu gerai ar po to labai teks gailėtis - išsirinkt tikrai sunku :s

  • Fizika / VBE 82
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 96
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2011-07-14 08:47:06 | Nuoroda

 Aš ir apie tai mąsčiau, bet galiausiai priėjau išvados, kad negali žinoti, kokią energijos atmainą  mokslininkai gali atrasti po kelerių metų, ar dešimtmečių ir jeigu ji bus daug efektyvesnė už atsinaujinančią energetiką, tai kaip ir ši specialybė praras daugumą perspektyvų.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą