Vilniaus universiteto Kauno humanitarinis fakultetas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-02 11:32:12 | Nuoroda

 Sveiki planuoja cia stoti i ekonomika, gal kas galit papasakot is istojusiu kaip cia kas, ar imanoma gauti bendrabuti, ar sunku mokytis..

Žinutė parašyta: 2011-07-02 13:55:31 | Nuoroda

Aš taip pat norėčiau daugiau apie tai sužinoti :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
  • Matematika / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-02 17:17:38 | Nuoroda

Sveiki, užklydau netyčia po metų vėl į šitą tinklapį  Tai va, aš baigiau VU KHF pirmą kursą šiemet ekonomikos specialybės  Taigi, galit rašyt žinutę, klaust konkrečiai, kas domina, nes sunku keliais žodžiais apibūdint visą situaciją. Šiaip mokytis nesunku, bet būti tarp pirmų geriausių, kurie gauna stipendiją, nėra lengva. 

Žinutė parašyta: 2011-07-02 17:22:23 | Nuoroda

 O kaip su bendrabuciais, koks ju kiekis ir ar sunku ji gauti?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-02 17:35:07 | Nuoroda

Apie bendrabučius daug negaliu pasakyti, nes pati negyvenu, tiksliau apie bendrabutį, nes jis yra tik vienas ir gyvenimo kokybė jame nėra, kiek girdėjau, iš pačių geriausių, pats pastatas yra senos statybos taigi tai daug ką pasako...  O vietos jame tai manau atsirastų, nes daug stojančių yra kauniečiai, kurie gyvena savo namuose, daug kas nuomoja...Bent jau iš mano grupės tai tik 3 iš 30 jame gyvena.

Žinutė parašyta: 2011-07-02 18:11:29 | Nuoroda

 O kaip tvarkarastis itemptas? ir kiek laisvo laiko? Kiek vidutiniskai paskaitu per diena ir kada jos baigiasi?

Žinutė parašyta: 2011-07-02 19:21:48 | Nuoroda

 Žadu ir aš pažymėti VU KHF ekonomiką ,bet nelabai norisi vargt su tuo bendrabučiu ;D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-03 13:41:29 | Nuoroda

Laisvo laiko tikrai užtenka, bet mėgstantiems pamiegoti bus sunku  Pirmakursiams paskaitos beveik visada prasideda anksti, dažniausiai nuo 8, taigi jei gyveni toliau, tai keltis 6 tikrai už* , bet užtat baigiasi anksti, vėliausiai 3 valandą, bet retai, dažniausiai anksčiau, būna po 2-3 paskaitas per dieną.  Va antro kurso tvarkaraštis jau geresnis, 5-dienį paskaitų iš vis nėra, bent jau man taip bus, tačiau į kitas dienas tuomet bus sudėta daugiau paskaitų, bet kelt irgi nebereikės taip anksti.  Patys galit pasižiūrėt tvarkaraščius čia: serveriai.vukhf.lt/com/Tvark_PublicLectureOld?menuhide=true

 

Žinutė parašyta: 2011-07-03 14:10:25 | Nuoroda

o praktika buna VU ?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-03 14:21:55 | Nuoroda

Jeigu kalbi apie realų žinių pritaikymą praktikoje, apie kažkokias praktikas darbo vietose, bankuose, tai pirmuose kursuose tikrai ne, gal vėliaus ką nors ir pasiūlys, bet iš pradžių tai tikrai to neina tikėtis  O šiaip tai paskaitos būna dviejų tipų: praktinės ir teorinės, bet kai kuriais atvejais jos nelabai skiriasi, nes betkuriame universitete praktinių žinių nelabai įgysi, jei norisi daugiau praktikos, tokiu atveju verčiau rinktis kolegiją.

Žinutė parašyta: 2011-07-03 14:33:10 | Nuoroda

 gal socialiniuose moksluose ir nera daug praktikos, bet turiu pazystamu VU ir kitose universitetuose, tai ten praktikuojasi realiose imonese

O pvz yra skirtumas kur baigi VU Kaune ar Vilniuje? ar tos pacios perspektyvos ar visgi Vilniuje geriau?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-03 14:58:38 | Nuoroda

Na negaliu užtikrinti 100 procentų, nes pati dar nebaigiau , bet kiek girdėjau ir pati manau, tai jokio skirtumo nėra, ar baigsi ekonomiką VU Kaune ar Vilniuje. Diplomą gausi lygiai tokį patį, tik jeigu būsi baigęs Kaune jame mažomis raidelėmis bus parašyta, kad mokeisi Kauno humanitariniame fakultete, o jei baigsi Vilniuje - ekonomikos fakultete  Na darbdaviui tai įtakos nelabai sudaro, svarbiausia, jog turi aukštojo mokslo diplomą, be to baigti Kaune bus tikrai tikrai lengviau, vien dėl to, jog Vilniuje stojančių yra daugiau ir su aukštesniais balais, didesnė konkurencija, o be to magistrą, jei norėsi toliau mokytis, galėsi lengvai pereiti ir baigti Vilniuje  Aplamai tai mano nuomone ir įvertinant dabartinę situaciją, svarbiausia yra gauti aukštojo mokslo universitetinį diplomą, nes šiuo metu dirbančių pagal specialybę yra nedaug, ir nebūtina bereikalo vargti, kai galima mokytis lengviau ir dar turėti laiko studentiškam gyvenimui 

Žinutė parašyta: 2011-07-03 15:31:04 | Nuoroda

 o gal kas studijuojat vu khf verslo informatiką? Kokie atsiliepimai? Kur rast konkretų paskaitų planą?

Žinutė parašyta: 2011-07-03 16:30:24 | Nuoroda

 Kiek preita meta jusu prieme ir kaip su stipendijomis?

Žinutė parašyta: 2011-07-03 20:12:11 | Nuoroda

Aš taip pat žymėjau VU KHF - kultūros vadybą. Gal kas nors žino plačiau apie šias studijas ir galėtų papasakoti?.. :)

  • Istorija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 73
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-03 21:00:58 | Nuoroda

Na priėmė apie 100, 3 grupės su maždaug 30-35 žmonėmis, bet kiek girdėjau tai planavo priimti daug daugiau...O su stipendijomis tai čia situacija gan liūdna, pirmą semestrą pirmakursiai stipendijų negauna, bet taip yra beveik visur, o antrą semestrą iš to ~100 žmonių stipendiją gavo 8: 2 padidintą (325 Lt), 6 paprastą (195 Lt), nežinau kaip bus toliau, bet praeitais metais buvo daugiau gaunančių, taigi turbūt nebent mažės, o ne daugės... 

Žinutė parašyta: 2011-07-13 22:01:50 | Nuoroda

Kas dėl praktikos,tai ketvirto kurso antras semestras yra prvaloma praktika įmonėse visoms specialybėms;)

  • Istorija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 96
Žinutė parašyta: 2012-07-08 02:47:23 | Nuoroda

 Norejau paklausti ,gal kas zinot ktu  ir vu khf  ekonomikos pliusus bei minusus? Kuris pranasesnis? :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą