ISM
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-02 17:37:08 | Nuoroda

Sveiki! :)
Kas žada stoti į ISM ir į kokią specialybę?

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-07-02 18:16:35 | Nuoroda

Ekonomika, o tu?

Žinutė parašyta: 2011-07-02 19:49:22 | Nuoroda

 Kadangi mano kursinis balas virs 20, tai tkr nepraleisiu progos studijuot ISM. Tik niekaip negaliu apsisprest tarp ekonomikos ir politikos bei tarptautinio verslo ir komunikacijos :)

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 88
  • Matematika / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-07-02 19:55:56 | Nuoroda

Aš planuoju arba ekonomiką arba verslo vadybą, bet širdis labiau prie verslo vadybos linksta :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-07-03 09:28:57 | Nuoroda

Atsakykite man į vieną klausimą. Visi labai giria ISM ir panašiai, bet kodėl tada jo nėra geriausių Lietuvos universitetų dešimtuke?

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2011-07-03 10:35:49 | Nuoroda
Boružytė rašė:

Atsakykite man į vieną klausimą. Visi labai giria ISM ir panašiai, bet kodėl tada jo nėra geriausių Lietuvos universitetų dešimtuke?

 Manau, tu žiūrėjai į valstybinių universitetų dešimtuką :)

  • Istorija / VBE 88
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2011-07-03 10:37:50 | Nuoroda

Man, kad ir kaip būtų gaila pakišo koją šįmet matematikos vbe, tad nuplaukė ir nemokamos studijos... Bet mano planuose Tarptautinis verslas ir komunikacija :)  

  • Istorija / VBE 88
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2011-07-03 11:36:16 | Nuoroda
drauge_ieva rašė:
Boružytė rašė:

Atsakykite man į vieną klausimą. Visi labai giria ISM ir panašiai, bet kodėl tada jo nėra geriausių Lietuvos universitetų dešimtuke?

 Manau, tu žiūrėjai į valstybinių universitetų dešimtuką :)

 Tai kaip manai, ISM geriau nei VU? Dabar svarstau ir negaliu apsispręsti, o atsiliepimai skirtingi...:(

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2011-07-03 12:30:31 | Nuoroda

Aš, tai visom penkiom į ISM :) 

  • Istorija / VBE 88
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2011-07-03 12:46:51 | Nuoroda
drauge_ieva rašė:

Aš, tai visom penkiom į ISM :) 

 Tai ten mėginsi stot? Aš norėčiau finansus ir apskaitą, bet tai tik Kaune berods, o man reikia Vilniaus...:(

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2011-07-03 12:48:18 | Nuoroda

 Diplomai panasaus "svorio", taciau Lietuvoje isvis diplomas vertinamas tik ieskantis darbo, bet it tai tampa menkaverciu dalyku, jei kitas zmogus be diplomo turi daugiau patirties ir koses smegenyse. Siaip as irgi ilgai dvejojau, 2 metyus svajojau studijuoti VU, nes buvau siek tiek naivus, kaimo vaikis :) Galvojau, jog vien VU vardas garantuoja ausktos kokybes studijas, taciau pardejus gilintis, supratau, jog Lietuvoje studijuoti ekonomika yra geriausia ISM, siulaikiska aplinka, daugiau praktikos, maziau sauso kalimo ;) Susitiksime Rugseji :)

Žinutė parašyta: 2011-07-03 12:51:30 | Nuoroda
Zigmukas rašė:

 Diplomai panasaus "svorio", taciau Lietuvoje isvis diplomas vertinamas tik ieskantis darbo, bet it tai tampa menkaverciu dalyku, jei kitas zmogus be diplomo turi daugiau patirties ir koses smegenyse. Siaip as irgi ilgai dvejojau, 2 metyus svajojau studijuoti VU, nes buvau siek tiek naivus, kaimo vaikis :) Galvojau, jog vien VU vardas garantuoja ausktos kokybes studijas, taciau pardejus gilintis, supratau, jog Lietuvoje studijuoti ekonomika yra geriausia ISM, siulaikiska aplinka, daugiau praktikos, maziau sauso kalimo ;) Susitiksime Rugseji :)

 Taip taip, ir aš taip pat maniau :) O tu pretenduoji į visišką finansavimą? :)

  • Istorija / VBE 88
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2011-07-03 12:54:27 | Nuoroda
Boružytė rašė:
drauge_ieva rašė:

Aš, tai visom penkiom į ISM :) 

 Tai ten mėginsi stot? Aš norėčiau finansus ir apskaitą, bet tai tik Kaune berods, o man reikia Vilniaus...:(

 O girdėjau, kad yra visiškai nauja finansų programa Vilniuje :) Pasidomėk ;)

  • Istorija / VBE 88
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2011-07-03 12:56:53 | Nuoroda

na esu skaičius apie ją... vat ir aš visad norėjau į VU, o nuo vakar pradėjau abejoti :D

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2011-07-03 13:05:40 | Nuoroda

 Sveiki, aš taip pat į iSM, greičiausiai tarptautinį verslą ir komunikaciją :) iki nemokamo pritrūko laabai nedaug, jeigu nebūčiau praradus tik 2 taškų matematikos egzamine per savo žioplumą, būčiau įstojus :D Graužiuos dabar, bet ką jau pakeisi, vis tiek stosiu tik į ISM :)

Žinutė parašyta: 2011-07-03 13:13:10 | Nuoroda

Man tai matematikos egzaminas užkirto kelią nemokamoms studijoms ://  Bet vistiek noriu studijuoti tik ISM :))

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-07-03 13:15:27 | Nuoroda
drauge_ieva rašė:
Zigmukas rašė:

 Diplomai panasaus "svorio", taciau Lietuvoje isvis diplomas vertinamas tik ieskantis darbo, bet it tai tampa menkaverciu dalyku, jei kitas zmogus be diplomo turi daugiau patirties ir koses smegenyse. Siaip as irgi ilgai dvejojau, 2 metyus svajojau studijuoti VU, nes buvau siek tiek naivus, kaimo vaikis :) Galvojau, jog vien VU vardas garantuoja ausktos kokybes studijas, taciau pardejus gilintis, supratau, jog Lietuvoje studijuoti ekonomika yra geriausia ISM, siulaikiska aplinka, daugiau praktikos, maziau sauso kalimo ;) Susitiksime Rugseji :)

 Taip taip, ir aš taip pat maniau :) O tu pretenduoji į visišką finansavimą? :)

 Na jau kaip ir nebepretenduoju, jei nepakeis jie salygi, per plauka prasmukau 20.03 KB :D Nu gal dar istorija pakels.

Žinutė parašyta: 2011-07-04 15:51:03 | Nuoroda

Turiu 19.9, ista metinis 9..blin kam ta istorija,man su ja nelb, geriau anglu imtu ;D Gal visgi praslysciau visiskai nemokomai? ... nes moket tikrai nesiruosiu.

  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 95
  • Matematika / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-07-06 17:41:37 | Nuoroda

 Sveiki, kur rasti ISM praeitų metų stojamuosius balus? :) 

Žinutė parašyta: 2011-07-06 18:29:48 | Nuoroda

aš ir mąstau į tarptautinį verslą ir komunikaciją. pagal programą žiūriu, tai nelabai daug ten matematinių dalykų. tik mikro/makroekonomika gąsdina.. o šiaip labai super, kad galės kalbų mokytis:)

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą