VDU ekonomika
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-03 10:45:57 | Nuoroda

 Ar yra planuojanciu cia stoti? Kokias egzaminu rezultatais bandysit istoti?  Gal atsirastu jau studijuojanciu arba net baigusiu studentu, kurie papasakotu apie studijas placiau?

Žinutė parašyta: 2011-07-03 11:47:49 | Nuoroda

 Aš planuoju, tiksliau labai noriu čia studijuot. Mano KB 17.98 - žemas, bet vilties turiu :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 69
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2011-07-03 14:00:01 | Nuoroda
taiptaip rašė:

 Aš planuoju, tiksliau labai noriu čia studijuot. Mano KB 17.98 - žemas, bet vilties turiu :)

 Nepasakyciau, kad labai zemas balas  pernai paskutinio istojusio i vf vieta balas buvo 16,92 

Žinutė parašyta: 2011-07-03 16:03:50 | Nuoroda
Neilla rašė:
taiptaip rašė:

 Aš planuoju, tiksliau labai noriu čia studijuot. Mano KB 17.98 - žemas, bet vilties turiu :)

 Nepasakyciau, kad labai zemas balas  pernai paskutinio istojusio i vf vieta balas buvo 16,92 

 bet tai turbūt įstojo per tą paskutinį etapą... o aš taip bijau rizikuot. jei per antrą neįstosiu, tai jau nebebandysiu :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 69
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2011-07-03 16:04:18 | Nuoroda

 o koks tavo KB? :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 69
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2011-07-03 20:16:35 | Nuoroda

Aš taip pat ketinu čia. Rašiau trečiu numeriu, bet vis mąstau, galbūt verta rašyt pirmu. Svajoju apie ekonomiką, tačiau Kaune. Todėl vis dvejoju tarp KTU ir VDU :) Galbūt kas nors padėtų apsispręsti? ;)

  • Istorija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 73
Žinutė parašyta: 2011-07-03 20:22:37 | Nuoroda
Devilish rašė:

Aš taip pat ketinu čia. Rašiau trečiu numeriu, bet vis mąstau, galbūt verta rašyt pirmu. Svajoju apie ekonomiką, tačiau Kaune. Todėl vis dvejoju tarp KTU ir VDU :) Galbūt kas nors padėtų apsispręsti? ;)

 as ir kaune bandysiu tai pirma rasiau Vilniaus unversiteta tik Kauno fakulteta

Žinutė parašyta: 2011-07-03 20:26:35 | Nuoroda

Aš ir apie VU KHF ekonomiką galvojau, bet...nežinia kodėl - netraukia. Rašiau ten kultūros vadybą. Tačiau taip pat abejoju... D

  • Istorija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 73
Žinutė parašyta: 2011-07-03 20:28:28 | Nuoroda

Oj, nespėjau :D Tai va. Dėl bendrikų labai abejoju... Kiek girdėjau nemažai VU KHF studentų turi kituose bendrabučiuose gyvent... Tai va. O kadangi mane baugina visa ši tvarka, vis nenusprendžiu :)

  • Istorija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 73
Žinutė parašyta: 2011-07-04 10:39:22 | Nuoroda
taiptaip rašė:

 o koks tavo KB? :)

 Nu va dar laukiu istorijos egzamino ivertinimo, bet preliminariai bus apie 17,5 

Žinutė parašyta: 2011-07-04 10:42:19 | Nuoroda
taiptaip rašė:
Neilla rašė:
taiptaip rašė:

 Aš planuoju, tiksliau labai noriu čia studijuot. Mano KB 17.98 - žemas, bet vilties turiu :)

 Nepasakyciau, kad labai zemas balas  pernai paskutinio istojusio i vf vieta balas buvo 16,92 

 bet tai turbūt įstojo per tą paskutinį etapą... o aš taip bijau rizikuot. jei per antrą neįstosiu, tai jau nebebandysiu :)

As truputuka nesuprantu  Jei as per pirma stojimu etapa neistosiu i vf vieta VDU ekonomika, tai jau per antra ir dar kiek ten ju buna, tai daugiau nebegalesiu bandyti stoti?

Žinutė parašyta: 2011-07-04 10:45:12 | Nuoroda
Devilish rašė:

Aš taip pat ketinu čia. Rašiau trečiu numeriu, bet vis mąstau, galbūt verta rašyt pirmu. Svajoju apie ekonomiką, tačiau Kaune. Todėl vis dvejoju tarp KTU ir VDU :) Galbūt kas nors padėtų apsispręsti? ;)

 Mano irgi svajone ekonomika  Bet kadangi nelabai pasiseke su egzaminais, o kiek zinau i VDU lengviau istoti, tai tik cia ir bandysiu 

Žinutė parašyta: 2011-07-04 11:32:27 | Nuoroda
Neilla rašė:
taiptaip rašė:
Neilla rašė:
taiptaip rašė:

 Aš planuoju, tiksliau labai noriu čia studijuot. Mano KB 17.98 - žemas, bet vilties turiu :)

 Nepasakyciau, kad labai zemas balas  pernai paskutinio istojusio i vf vieta balas buvo 16,92 

 bet tai turbūt įstojo per tą paskutinį etapą... o aš taip bijau rizikuot. jei per antrą neįstosiu, tai jau nebebandysiu :)

As truputuka nesuprantu  Jei as per pirma stojimu etapa neistosiu i vf vieta VDU ekonomika, tai jau per antra ir dar kiek ten ju buna, tai daugiau nebegalesiu bandyti stoti?

 gali gali, bet negali būti užtikrinta, kad dar liks laisvų vietų. ;) aš va vis tikiuos, kad tie visi šūstrieji, su 19 ir dideniu KB subėgs į  ISM ar VU ar dar kur nors ir kaip nors pateksiu į VDU. :D 

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 69
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2011-07-04 11:47:33 | Nuoroda
taiptaip rašė:
Neilla rašė:
taiptaip rašė:
Neilla rašė:
taiptaip rašė:

 Aš planuoju, tiksliau labai noriu čia studijuot. Mano KB 17.98 - žemas, bet vilties turiu :)

 Nepasakyciau, kad labai zemas balas  pernai paskutinio istojusio i vf vieta balas buvo 16,92 

 bet tai turbūt įstojo per tą paskutinį etapą... o aš taip bijau rizikuot. jei per antrą neįstosiu, tai jau nebebandysiu :)

As truputuka nesuprantu  Jei as per pirma stojimu etapa neistosiu i vf vieta VDU ekonomika, tai jau per antra ir dar kiek ten ju buna, tai daugiau nebegalesiu bandyti stoti?

 gali gali, bet negali būti užtikrinta, kad dar liks laisvų vietų. ;) aš va vis tikiuos, kad tie visi šūstrieji, su 19 ir dideniu KB subėgs į  ISM ar VU ar dar kur nors ir kaip nors pateksiu į VDU. :D 

 Joo, mano tikslas toks pats 

Žinutė parašyta: 2011-07-04 13:29:18 | Nuoroda
Devilish rašė:

Oj, nespėjau :D Tai va. Dėl bendrikų labai abejoju... Kiek girdėjau nemažai VU KHF studentų turi kituose bendrabučiuose gyvent... Tai va. O kadangi mane baugina visa ši tvarka, vis nenusprendžiu :)

  ;D

  • Istorija / VBE 92
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 63
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2011-07-04 15:29:34 | Nuoroda
PA_svajok rašė:
Devilish rašė:

Oj, nespėjau :D Tai va. Dėl bendrikų labai abejoju... Kiek girdėjau nemažai VU KHF studentų turi kituose bendrabučiuose gyvent... Tai va. O kadangi mane baugina visa ši tvarka, vis nenusprendžiu :)

  ;D

 Nesijuok, Ži. :D Geriau patark ;DD

  • Istorija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 73
Žinutė parašyta: 2011-07-05 16:09:32 | Nuoroda
Devilish rašė:
PA_svajok rašė:
Devilish rašė:

Oj, nespėjau :D Tai va. Dėl bendrikų labai abejoju... Kiek girdėjau nemažai VU KHF studentų turi kituose bendrabučiuose gyvent... Tai va. O kadangi mane baugina visa ši tvarka, vis nenusprendžiu :)

  ;D

 Nesijuok, Ži. :D Geriau patark ;DD

 KTU :D

  • Istorija / VBE 92
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 63
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2011-07-14 21:48:50 | Nuoroda

Aš taip pat norėčiau čia ekonomiką studijuot.. :) Gal žinote kokių gerų/blogų atsiliepimų apie šį VDU fakultetą? :) 

Žinutė parašyta: 2011-07-19 21:11:26 | Nuoroda

ekonomika vdune pakankamai geras variantas kas nori ne tik mokytis bet ir seip laisvo laiko gyvenime tureti ;) Destytojai pakankamai geranoriski. Dar didelis labai pliusas kad lankomumas nebutinas :) o jei pries atsiskaitymus pasimokini ir pazymiai neblogi buna :) zodziu, studentai ten gyvena neblogai o perspektyvos kaip ir visur :)))

Žinutė parašyta: 2011-07-22 00:17:23 | Nuoroda

Gal kursiokai būsim, aš irgi įrašiau po ISM :) Balas mažas bus ISM'e, tai tikriausiai pateksiu čia :)

  • Informacinės technologijos / VBE 13
  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą