VU MIF
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-05 10:32:27 | Nuoroda

studijos nelebai skiriasi?:)

Žinutė parašyta: 2011-07-05 13:34:12 | Nuoroda
JustSmile rašė:

Laba diena, o jeigu as istosiu i statistika galiu po pusmecio pereiti i MMT? studijos nelabai skiriasi ,nes girdejau kad nedaugiau nei 2 kad skirtusi,antraip negali pereiti.aciu

 kodėl iš karto į mmt neini? balas juk tas pats.

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-05 13:40:50 | Nuoroda
JustSmile rašė:

Laba diena, o jeigu as istosiu i statistika galiu po pusmecio pereiti i MMT? studijos nelabai skiriasi ,nes girdejau kad nedaugiau nei 2 kad skirtusi,antraip negali pereiti.aciu

 Laba diena,

Statistikos ir MMT studijos pirmame semestre skyriasi vienu dalyku. Taigi pereiti bus įmanoma, jeigu MMT atsilaisvins vietų.

Žinutė parašyta: 2011-07-05 14:19:33 | Nuoroda

o tai jie (statistikai ir matematikai mmt) i paskaitas kartu eina ar atskirai ?

Žinutė parašyta: 2011-07-05 14:35:33 | Nuoroda
JustSmile rašė:

o tai jie (statistikai ir matematikai mmt) i paskaitas kartu eina ar atskirai ?

 Atskirai, kadangi skyriasi dėsstytojai ir kai kurios temos.

Žinutė parašyta: 2011-07-05 18:25:41 | Nuoroda

o,tarkim,perėjus iš MMT į ekonometriją,studijų kainos skirtumą padengt reikės? MMT studijų kaina - 5248Lt , o ekonometrijos - 7638Lt

Žinutė parašyta: 2011-07-05 19:05:28 | Nuoroda

Apie ekonometriją.

Visi mokslai yra sunkūs - ekonometrija nėra išimtis ;} Ką tik baigiau pirmą kursą ir galiu pasakyt, kad nėra lengva, bet nėra ir taip jau beprotiškai sunku ;} Sunku ta prasme, kad mes patys turim gilintis į konspektus, t.y. keičiasi tvarka, nes čia nebe mokykla, kur mokytojai visokiais būdais bando, kad mes suvoktume visą informaciją ;}

Dėl programavimo - nebijokit. Taip, jo yra. Tačiau aš irgi neturėjau jo 12 klasėj, o čia tiesiog viską dėsto nuo pat pradžių, taigi, tikrai nereikia dėl to pergyventi :} Bus noro - išmoksit, nes informacija tikrai bus visa išdėstyta :}

Jei bus dar klausimų susijusių su ekonometrija, galiu atsakyti :))

Žinutė parašyta: 2011-07-05 19:59:02 | Nuoroda

ar buvo tokių, kurie perėjo į ekonometriją iš kitos specialybės mife? :)

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-05 21:09:29 | Nuoroda

Buvo :}

Atėjo viena mergina iš finansų ir draudimo matematikos ir viena mergina iš kito universiteto ;}

Žinutė parašyta: 2011-07-05 21:55:49 | Nuoroda
andriusk92 rašė:

o,tarkim,perėjus iš MMT į ekonometriją,studijų kainos skirtumą padengt reikės? MMT studijų kaina - 5248Lt , o ekonometrijos - 7638Lt

 Deja, tokiu atveju studetas turės padengti skirtumą pats.

Žinutė parašyta: 2011-07-05 23:10:42 | Nuoroda
Dolnida rašė:
Mirtishiukas rašė:

Ta prasme matematinė analizė MMT yra silpnesnė nei FDM? turėtų juk būti atvirškčiai, FDM daugiau statistika nei matematika.

 Na, čia iš tikrųjų gana sunku pasakyti, ar silpnesnė ar sunkesnė. Ji tiesiog kitokia - truputį skiriasi temos ir tai, kiek plačiai kiekviena jų išnagrinėjama, kada studijų programos yra pakankamai skirtingos.

 MMT matematinė analizė bent jau pirmame kurse visiškai nesiskiria nuo FDM - abu kursai eina į tas pačias srautines teorijos paskaitas, skiriasi tik pratybų dėstytojai.. Antrame kurse - gal ir skirsis dėstoma medžiaga - dar nežinau. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-06 19:15:17 | Nuoroda
ievaj rašė:

Apie ekonometriją.

Visi mokslai yra sunkūs - ekonometrija nėra išimtis ;} Ką tik baigiau pirmą kursą ir galiu pasakyt, kad nėra lengva, bet nėra ir taip jau beprotiškai sunku ;} Sunku ta prasme, kad mes patys turim gilintis į konspektus, t.y. keičiasi tvarka, nes čia nebe mokykla, kur mokytojai visokiais būdais bando, kad mes suvoktume visą informaciją ;}

Dėl programavimo - nebijokit. Taip, jo yra. Tačiau aš irgi neturėjau jo 12 klasėj, o čia tiesiog viską dėsto nuo pat pradžių, taigi, tikrai nereikia dėl to pergyventi :} Bus noro - išmoksit, nes informacija tikrai bus visa išdėstyta :}

Jei bus dar klausimų susijusių su ekonometrija, galiu atsakyti :))

 Kaip su dėstytojais? Ar labai nusenę? :))) Plėšausi tarp ekonometrijos ir filologijos. Suvokiu, kad matkė perspektyvų daugiau duos, bet ar gyvenimas su skaičiais man bus malonus, nesu tikra. O kalbas vis vien mokytis norisi. Šiaip ko gero labiau savim didžiuočiausi baigusi MIF'ą.... Beje, kokios galimybės su erasmusu pavažinėt? Didelė konkurencija? :)

Ačiū už kantrybę atsakinėjant :))

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-06 21:39:50 | Nuoroda

Mane domintų kokia situacija su biblioteka? Kaip apsirūpinę knygom?
Taip pat, ar yra universitete nemokamas internetas studentams (WiFi)?

  • Informacinės technologijos / VBE 73
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-06 21:49:47 | Nuoroda
Griekas rašė:

Mane domintų kokia situacija su biblioteka? Kaip apsirūpinę knygom?
Taip pat, ar yra universitete nemokamas internetas studentams (WiFi)?

 Biblioteka, bent jau man, gana šauni, visada randu, ko man reikia, nemažai naujos angliškos literatūros, susijusios tiek su finansais, tiek su programavimu, naujausiomis technologijomis, bibliotekoje nemažai kompiuterių ir šiaip nemažai lizdų pasijungti savo kompiuterį. Tiek bibliotekoje, tiek koridoriuose, tiek auditorijose visada gali naudotis nemokamu internetu, kai tapsi studentu, gausi savo vartotojo vardą, slaptažodį(pats susigalvosi) ir galėsi prisijungti prie tinklo. Aišku, nevisada puikiausios kokybės internetas, bet svarbu, kad gali kada tik reikia prisijungti

Žinutė parašyta: 2011-07-10 11:09:32 | Nuoroda
Guvilė rašė:
ievaj rašė:

Apie ekonometriją.

Visi mokslai yra sunkūs - ekonometrija nėra išimtis ;} Ką tik baigiau pirmą kursą ir galiu pasakyt, kad nėra lengva, bet nėra ir taip jau beprotiškai sunku ;} Sunku ta prasme, kad mes patys turim gilintis į konspektus, t.y. keičiasi tvarka, nes čia nebe mokykla, kur mokytojai visokiais būdais bando, kad mes suvoktume visą informaciją ;}

Dėl programavimo - nebijokit. Taip, jo yra. Tačiau aš irgi neturėjau jo 12 klasėj, o čia tiesiog viską dėsto nuo pat pradžių, taigi, tikrai nereikia dėl to pergyventi :} Bus noro - išmoksit, nes informacija tikrai bus visa išdėstyta :}

Jei bus dar klausimų susijusių su ekonometrija, galiu atsakyti :))

 Kaip su dėstytojais? Ar labai nusenę? :))) Plėšausi tarp ekonometrijos ir filologijos. Suvokiu, kad matkė perspektyvų daugiau duos, bet ar gyvenimas su skaičiais man bus malonus, nesu tikra. O kalbas vis vien mokytis norisi. Šiaip ko gero labiau savim didžiuočiausi baigusi MIF'ą.... Beje, kokios galimybės su erasmusu pavažinėt? Didelė konkurencija? :)

Ačiū už kantrybę atsakinėjant :))

 Dėstytojų yra įvairių, bet yra vienas, kurį dievinu, praskaidrina visą laiką nuotaiką :} Iš pradžių jų juokeliai gali pasirodyti nelabai juokingi, bet po poros savaičių visi pripranta ir juokiasi kartu :))

Na aš kaip matematikė patarčiau tau MIF'e studijuot :} Žmonės labai draugiški, studijos geros ir stiprios, išsilavinimas aukšto lygio garantuotas :) Beje, ekonometrus ir fdm'u labai mėgsta bankai priiminėt, be to nebūtinai MIF'ą baigus reik į bankus eit dirbt :) Jei esi aktyvi, tai gali veikti SA (Studentų Atstovybė). Čia gali įgyti patirties renginių organizavime, informacinėj sklaidoj, marketinge ir t.t. Tokius žmones labai mėgsta kompanija Barclays :) Kitų perspektyvų jau net neminiu, tikrai galima DAUG ką veikt po to :)

Kiek es girdėjus Ekonometrus į ERASMUS išleidžia tik nuo 3 kurso :) Jei tikrai gerai mokaisi ir dar moki kalbą tos šalies į kurią norėtum vykt, tai manau tikrai pavyks išvykti :)

Tikiuosi, kad atsakiau į klausimą :D

Laukiu dar klausimų!!!!

Žinutė parašyta: 2011-07-10 23:41:23 | Nuoroda
ievaj rašė:
Guvilė rašė:
ievaj rašė:

Apie ekonometriją.

Visi mokslai yra sunkūs - ekonometrija nėra išimtis ;} Ką tik baigiau pirmą kursą ir galiu pasakyt, kad nėra lengva, bet nėra ir taip jau beprotiškai sunku ;} Sunku ta prasme, kad mes patys turim gilintis į konspektus, t.y. keičiasi tvarka, nes čia nebe mokykla, kur mokytojai visokiais būdais bando, kad mes suvoktume visą informaciją ;}

Dėl programavimo - nebijokit. Taip, jo yra. Tačiau aš irgi neturėjau jo 12 klasėj, o čia tiesiog viską dėsto nuo pat pradžių, taigi, tikrai nereikia dėl to pergyventi :} Bus noro - išmoksit, nes informacija tikrai bus visa išdėstyta :}

Jei bus dar klausimų susijusių su ekonometrija, galiu atsakyti :))

 Kaip su dėstytojais? Ar labai nusenę? :))) Plėšausi tarp ekonometrijos ir filologijos. Suvokiu, kad matkė perspektyvų daugiau duos, bet ar gyvenimas su skaičiais man bus malonus, nesu tikra. O kalbas vis vien mokytis norisi. Šiaip ko gero labiau savim didžiuočiausi baigusi MIF'ą.... Beje, kokios galimybės su erasmusu pavažinėt? Didelė konkurencija? :)

Ačiū už kantrybę atsakinėjant :))

 Dėstytojų yra įvairių, bet yra vienas, kurį dievinu, praskaidrina visą laiką nuotaiką :} Iš pradžių jų juokeliai gali pasirodyti nelabai juokingi, bet po poros savaičių visi pripranta ir juokiasi kartu :))

Na aš kaip matematikė patarčiau tau MIF'e studijuot :} Žmonės labai draugiški, studijos geros ir stiprios, išsilavinimas aukšto lygio garantuotas :) Beje, ekonometrus ir fdm'u labai mėgsta bankai priiminėt, be to nebūtinai MIF'ą baigus reik į bankus eit dirbt :) Jei esi aktyvi, tai gali veikti SA (Studentų Atstovybė). Čia gali įgyti patirties renginių organizavime, informacinėj sklaidoj, marketinge ir t.t. Tokius žmones labai mėgsta kompanija Barclays :) Kitų perspektyvų jau net neminiu, tikrai galima DAUG ką veikt po to :)

Kiek es girdėjus Ekonometrus į ERASMUS išleidžia tik nuo 3 kurso :) Jei tikrai gerai mokaisi ir dar moki kalbą tos šalies į kurią norėtum vykt, tai manau tikrai pavyks išvykti :)

Tikiuosi, kad atsakiau į klausimą :D

Laukiu dar klausimų!!!!

 labas vakaras :) kaip supratau,studijuoji MMT,bet gal zinai ka nors apie stotistika? :) kaip ten viskas?

Žinutė parašyta: 2011-07-12 23:08:35 | Nuoroda
JustSmile rašė:
ievaj rašė:
Guvilė rašė:
ievaj rašė:

Apie ekonometriją.

Visi mokslai yra sunkūs - ekonometrija nėra išimtis ;} Ką tik baigiau pirmą kursą ir galiu pasakyt, kad nėra lengva, bet nėra ir taip jau beprotiškai sunku ;} Sunku ta prasme, kad mes patys turim gilintis į konspektus, t.y. keičiasi tvarka, nes čia nebe mokykla, kur mokytojai visokiais būdais bando, kad mes suvoktume visą informaciją ;}

Dėl programavimo - nebijokit. Taip, jo yra. Tačiau aš irgi neturėjau jo 12 klasėj, o čia tiesiog viską dėsto nuo pat pradžių, taigi, tikrai nereikia dėl to pergyventi :} Bus noro - išmoksit, nes informacija tikrai bus visa išdėstyta :}

Jei bus dar klausimų susijusių su ekonometrija, galiu atsakyti :))

 Kaip su dėstytojais? Ar labai nusenę? :))) Plėšausi tarp ekonometrijos ir filologijos. Suvokiu, kad matkė perspektyvų daugiau duos, bet ar gyvenimas su skaičiais man bus malonus, nesu tikra. O kalbas vis vien mokytis norisi. Šiaip ko gero labiau savim didžiuočiausi baigusi MIF'ą.... Beje, kokios galimybės su erasmusu pavažinėt? Didelė konkurencija? :)

Ačiū už kantrybę atsakinėjant :))

 Dėstytojų yra įvairių, bet yra vienas, kurį dievinu, praskaidrina visą laiką nuotaiką :} Iš pradžių jų juokeliai gali pasirodyti nelabai juokingi, bet po poros savaičių visi pripranta ir juokiasi kartu :))

Na aš kaip matematikė patarčiau tau MIF'e studijuot :} Žmonės labai draugiški, studijos geros ir stiprios, išsilavinimas aukšto lygio garantuotas :) Beje, ekonometrus ir fdm'u labai mėgsta bankai priiminėt, be to nebūtinai MIF'ą baigus reik į bankus eit dirbt :) Jei esi aktyvi, tai gali veikti SA (Studentų Atstovybė). Čia gali įgyti patirties renginių organizavime, informacinėj sklaidoj, marketinge ir t.t. Tokius žmones labai mėgsta kompanija Barclays :) Kitų perspektyvų jau net neminiu, tikrai galima DAUG ką veikt po to :)

Kiek es girdėjus Ekonometrus į ERASMUS išleidžia tik nuo 3 kurso :) Jei tikrai gerai mokaisi ir dar moki kalbą tos šalies į kurią norėtum vykt, tai manau tikrai pavyks išvykti :)

Tikiuosi, kad atsakiau į klausimą :D

Laukiu dar klausimų!!!!

 labas vakaras :) kaip supratau,studijuoji MMT,bet gal zinai ka nors apie stotistika? :) kaip ten viskas?

 Labas :) Na, aš ekonometrė ;>

Statistikoj iš esmės yra tie patys dalykai, kaip ir fdm ar eko :)

Kiek pamenu pirmame semestre buvo ir bendrų paskaitų :) o man reikėtų konkretesnių klausimų, nes dabar nežinau net ką papasakot :) 

dar čia gali paskaityt: http://mif.vu.lt/lt/studijos/sta/stat

Žinutė parašyta: 2011-07-13 22:37:44 | Nuoroda

Jei dėl statistikos tai vėl dar ir požiurio reikalas kaip pasakė doc. Račauskas matematikas labiau užsidaręs individualus, statistikas labiau grupės kolektyvo žmogus tad ir požiurio reikalas kur stot :)

o jei rimtai jei norisi matematikos, tai teorijos(matematinės analizės, tikimybių teorijos) patikėkit užteks ir statistikoj, juolab pereiti teoriškai tikrai galima iš savo patirties dar neteko sutikt kas į mmt perstotu

Žinutė parašyta: 2011-07-14 11:05:16 | Nuoroda

 Gal galetumete man pakomentuoti apie VU MMT. Kuo ji skiriasi nuo VDU matematika ir jos taikymai, ka labiau apsimoka imti ar FDM, statistika, ekonometrija ar MMT? Ar  vertinamas MMT diplomas?

Žinutė parašyta: 2011-07-14 11:39:59 | Nuoroda
Kabushis rašė:

 Gal galetumete man pakomentuoti apie VU MMT. Kuo ji skiriasi nuo VDU matematika ir jos taikymai, ka labiau apsimoka imti ar FDM, statistika, ekonometrija ar MMT? Ar  vertinamas MMT diplomas?

 Dėl VDU matematikos girdėjau vien neigiamus atsiliepimus, todėl tikrai nepatariu rinktis. To pačio KTU ar VU diplomai vertinami daug geriau negu VDU šioje srityje, nors aišku juose mokytis sunkiau. Visgi reik turėt omenyje, kad VDU yra grynai socialinių mokslų universitetas. O šiaip dažniausiai žmonės renkasi stoti į FDM, ekonometrija, statistika ar MMT priklausomai nuo egzaminų rezultatų. Populiariausia specialybė pagal tai yra FDM. Aišku visos programos turi skirtumų, todėl reiktų atsižvelgti pirmiausia į tai, kas pačiam patinka, nes tarkim MMT turėtų būti daugiausia grynos matematikos ir pnš. O gauni tai tą patį statistikos bakalauro diplomą tik kitos specializacijos. Vertinamas kaip nzn, bet kaip krokodilas ar kažkas sakė, vien matematinių žinių kam nors dirbti baigus studijas neužteks. Turi domėtis kažkuo papildomai arba baigti kokį magistra ekonomikos(lyg ir yra tokia galimybė).

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą