Būsimieji VGTU fuxai susipažinkim :)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-06 14:48:40 | Nuoroda
Boykinsas rašė:
Ginttte rašė:
Boykinsas rašė:

kaip manot istociau su ~15kb i vnf cia? :)

 Cia i Transporto inzinerine ekonomika ir vadyba?

 taip

 nežinau, abejoju, mano ir panašiai, bet bandysiu. Į šią vietą milžiniškas konkursas...

  • Chemija / VBE 9
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 42
Žinutė parašyta: 2011-07-06 14:48:50 | Nuoroda
malvea rašė:
Ginttte rašė:
malvea rašė:
Ginttte rašė:

 Sveiki, irasiau pirmu numeriu Transporto inzinerine ekonomika ir vadyba:) Kaip jau bus taip, bet tikiu kad istosiu ir busime kolegos:) Kitas dalykas priesingai nei dauguma ziauriai nenoriu i baraka, daaaaaamn kad tik jo negauciau :D Mane purto mintis kad reikes visada ta tikra valanda grizti i baraka, plius neaisku su kuo teks gyventi :s 

 o koks tavo KB gaunas?

 16,58

 tai į vnf taikai?

 ne :D Juk planuoja kazkur nuo ~15kb priimt i nemokama.

Žinutė parašyta: 2011-07-06 14:50:07 | Nuoroda
malvea rašė:
Boykinsas rašė:
Ginttte rašė:
Boykinsas rašė:

kaip manot istociau su ~15kb i vnf cia? :)

 Cia i Transporto inzinerine ekonomika ir vadyba?

 taip

 nežinau, abejoju, mano ir panašiai, bet bandysiu. Į šią vietą milžiniškas konkursas...

 Baikit milzinai jus. Kokiu treciu etapu didele tikimybe abiems net i finansuojama pakliuti :)

Žinutė parašyta: 2011-07-06 14:51:06 | Nuoroda
Ginttte rašė:
malvea rašė:
Ginttte rašė:
malvea rašė:
Ginttte rašė:

 Sveiki, irasiau pirmu numeriu Transporto inzinerine ekonomika ir vadyba:) Kaip jau bus taip, bet tikiu kad istosiu ir busime kolegos:) Kitas dalykas priesingai nei dauguma ziauriai nenoriu i baraka, daaaaaamn kad tik jo negauciau :D Mane purto mintis kad reikes visada ta tikra valanda grizti i baraka, plius neaisku su kuo teks gyventi :s 

 o koks tavo KB gaunas?

 16,58

 tai į vnf taikai?

 ne :D Juk planuoja kazkur nuo ~15kb priimt i nemokama.

 pirmą kart girdžiu:o aš girdėjau,kad konkursas milžiniškas ir kad tik nuo 18,5 gali pradėt svajot apie nemokąmą vietą... ir ai tipo surenkapakankamai ir su 19+KB...

  • Chemija / VBE 9
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 42
Žinutė parašyta: 2011-07-06 14:51:44 | Nuoroda

su ta matematika taip nepasiseke man kad dabar i savo nori sriti nezinau ar istosiu -_-

  • Istorija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 7
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2011-07-06 14:54:18 | Nuoroda
malvea rašė:
Ginttte rašė:
malvea rašė:
Ginttte rašė:
malvea rašė:
Ginttte rašė:

 Sveiki, irasiau pirmu numeriu Transporto inzinerine ekonomika ir vadyba:) Kaip jau bus taip, bet tikiu kad istosiu ir busime kolegos:) Kitas dalykas priesingai nei dauguma ziauriai nenoriu i baraka, daaaaaamn kad tik jo negauciau :D Mane purto mintis kad reikes visada ta tikra valanda grizti i baraka, plius neaisku su kuo teks gyventi :s 

 o koks tavo KB gaunas?

 16,58

 tai į vnf taikai?

 ne :D Juk planuoja kazkur nuo ~15kb priimt i nemokama.

 pirmą kart girdžiu:o aš girdėjau,kad konkursas milžiniškas ir kad tik nuo 18,5 gali pradėt svajot apie nemokąmą vietą... ir ai tipo surenkapakankamai ir su 19+KB...

  as nezinau, negaliu garantuoti aisku, bet dede kuris ten desto sake jog didelio pokycio nebuna ir kas met konkursiniai balai gali buti +- 1kb . Tai aisku ten pirmuju kvieciamuju balai visada ten buna 19 + , bet treciame etape praeitais metais daleiskim paskutinio kvieciamojo buvo vos virs 14 :)

Žinutė parašyta: 2011-07-06 14:55:10 | Nuoroda
Boykinsas rašė:

su ta matematika taip nepasiseke man kad dabar i savo nori sriti nezinau ar istosiu -_-

 O tavo sritis?

Žinutė parašyta: 2011-07-06 14:57:07 | Nuoroda

ekonomika.

  • Istorija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 7
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2011-07-06 14:57:34 | Nuoroda
Boykinsas rašė:

su ta matematika taip nepasiseke man kad dabar i savo nori sriti nezinau ar istosiu -_-

 bandyt verta;) bet kaip tau gaunas 15KB?

(7/10+13)*0.4=5,48

(58/10+13)*0.2=3,76

45/10+13*0.2=3,5

o koks istorijos metinis? ar tikies gero istorijos rezultato?

 

  • Chemija / VBE 9
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 42
Žinutė parašyta: 2011-07-06 14:59:05 | Nuoroda

  as nezinau, negaliu garantuoti aisku, bet dede kuris ten desto sake jog didelio pokycio nebuna ir kas met konkursiniai balai gali buti +- 1kb . Tai aisku ten pirmuju kvieciamuju balai visada ten buna 19 + , bet treciame etape praeitais metais daleiskim paskutinio kvieciamojo buvo vos virs 14 :)

 čia būtent apie šią specialybę kalbi?

  • Chemija / VBE 9
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 42
Žinutė parašyta: 2011-07-06 15:01:06 | Nuoroda
malvea rašė:
Boykinsas rašė:

su ta matematika taip nepasiseke man kad dabar i savo nori sriti nezinau ar istosiu -_-

 bandyt verta;) bet kaip tau gaunas 15KB?

(7/10+13)*0.4=5,48

(58/10+13)*0.2=3,76

45/10+13*0.2=3,5

o koks istorijos metinis? ar tikies gero istorijos rezultato?

 

dabar mano kb 14,54 o jeigu istorijos gausiu gera rez tai gal bus apie 15

  • Istorija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 7
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2011-07-06 15:02:37 | Nuoroda
malvea rašė:

  as nezinau, negaliu garantuoti aisku, bet dede kuris ten desto sake jog didelio pokycio nebuna ir kas met konkursiniai balai gali buti +- 1kb . Tai aisku ten pirmuju kvieciamuju balai visada ten buna 19 + , bet treciame etape praeitais metais daleiskim paskutinio kvieciamojo buvo vos virs 14 :)

 čia būtent apie šią specialybę kalbi?

 Na del balu pokyiu tai apie visas bendrai, o pavyzdzius davviau butent sios specialybes:)

Žinutė parašyta: 2011-07-06 15:03:34 | Nuoroda

 eii gal pradekite savo skype cia palikineti, hebra?:)) Skype konferencijoje visiems bus lengviau ishsiaiskinti ;p

Žinutė parašyta: 2011-07-06 15:08:06 | Nuoroda
Boykinsas rašė:
malvea rašė:
Boykinsas rašė:

su ta matematika taip nepasiseke man kad dabar i savo nori sriti nezinau ar istosiu -_-

 bandyt verta;) bet kaip tau gaunas 15KB?

(7/10+13)*0.4=5,48

(58/10+13)*0.2=3,76

45/10+13*0.2=3,5

o koks istorijos metinis? ar tikies gero istorijos rezultato?

 

dabar mano kb 14,54 o jeigu istorijos gausiu gera rez tai gal bus apie 15

 vadinasi iš istorijos turi 9:D

  • Chemija / VBE 9
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 42
Žinutė parašyta: 2011-07-06 15:09:42 | Nuoroda
Ginttte rašė:

 eii gal pradekite savo skype cia palikineti, hebra?:)) Skype konferencijoje visiems bus lengviau ishsiaiskinti ;p

 mano skype didelis ir piktas virusas gyvena:D man nekanda, bet kitiem tai oj oj...

  • Chemija / VBE 9
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 42
Žinutė parašyta: 2011-07-06 15:10:36 | Nuoroda

 Tj bad, very bad ;/ :D

Žinutė parašyta: 2011-07-06 15:18:19 | Nuoroda
malvea rašė:
ginte100 rašė:
malvea rašė:
nesakyk rašė:

 Kai pamatysi kokia matematika ten yra tada kitaip sakysi apie "nereikia kankintis ja besimokant" tik atejus uzmas matricas,kurias pirma karta girdesit,bet cia bus tik gelytes palyginus su dvilypiais ir trilypiais integralais ir t.t. Pasiruoskit is karto moraliskai,kad matematika bus tas dalykas, is kurio aukstu pazymiu tiketis neverta. :D

 o man ne pažymio , o diplomo reikia:D susiimsim,pasistengsim ir 5kai kaulą turėsim:D

 Malvea,duok penkis! ;D

 berots mes ir į specialybę tą pačią taikom:D tu į transportą?;)

 Bet aš į transporto inžinerinę ekonomiką ir vadybą ar tu ten pat? :) O šiaip žiūriu mūsų ir egzų rezultatai labai panašūs,tik aš chemijos nelaikiau..

  • Istorija / VBE 58
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 47
Žinutė parašyta: 2011-07-06 15:22:51 | Nuoroda
ginte100 rašė:
malvea rašė:
ginte100 rašė:
malvea rašė:
nesakyk rašė:

 Kai pamatysi kokia matematika ten yra tada kitaip sakysi apie "nereikia kankintis ja besimokant" tik atejus uzmas matricas,kurias pirma karta girdesit,bet cia bus tik gelytes palyginus su dvilypiais ir trilypiais integralais ir t.t. Pasiruoskit is karto moraliskai,kad matematika bus tas dalykas, is kurio aukstu pazymiu tiketis neverta. :D

 o man ne pažymio , o diplomo reikia:D susiimsim,pasistengsim ir 5kai kaulą turėsim:D

 Malvea,duok penkis! ;D

 berots mes ir į specialybę tą pačią taikom:D tu į transportą?;)

 Bet aš į transporto inžinerinę ekonomiką ir vadybą ar tu ten pat? :) O šiaip žiūriu mūsų ir egzų rezultatai labai panašūs,tik aš chemijos nelaikiau..

 kad aš ją laikiau, tai dar nereiškia kad išlaikiau:D o be to, jos šioj specialybėj nkm nereikia:D

istorijoje tu vėl mane aplenksi jaučiu:D aga, į tą pačią;)

  • Chemija / VBE 9
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 42
Žinutė parašyta: 2011-07-06 15:27:48 | Nuoroda
malvea rašė:
ginte100 rašė:
malvea rašė:
ginte100 rašė:
malvea rašė:
nesakyk rašė:

 Kai pamatysi kokia matematika ten yra tada kitaip sakysi apie "nereikia kankintis ja besimokant" tik atejus uzmas matricas,kurias pirma karta girdesit,bet cia bus tik gelytes palyginus su dvilypiais ir trilypiais integralais ir t.t. Pasiruoskit is karto moraliskai,kad matematika bus tas dalykas, is kurio aukstu pazymiu tiketis neverta. :D

 o man ne pažymio , o diplomo reikia:D susiimsim,pasistengsim ir 5kai kaulą turėsim:D

 Malvea,duok penkis! ;D

 berots mes ir į specialybę tą pačią taikom:D tu į transportą?;)

 Bet aš į transporto inžinerinę ekonomiką ir vadybą ar tu ten pat? :) O šiaip žiūriu mūsų ir egzų rezultatai labai panašūs,tik aš chemijos nelaikiau..

 kad aš ją laikiau, tai dar nereiškia kad išlaikiau:D o be to, jos šioj specialybėj nkm nereikia:D

istorijoje tu vėl mane aplenksi jaučiu:D aga, į tą pačią;)

 Drįsčiau abejoti,nes istorija niekad man nebuvo stipriausia vieta,aš tik šiais metais susiėmiau ir pradėjau ją mokytis,nes žinojau,kad teks egzaminą laikyt.. :) Tad per didelio pasiruošimo tikrai neturėjau ir šokinėčiau iš laimės,surinkusi +-50% ;D

  • Istorija / VBE 58
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 47
Žinutė parašyta: 2011-07-06 16:01:51 | Nuoroda
ginte100 rašė:
malvea rašė:
ginte100 rašė:
malvea rašė:
ginte100 rašė:
malvea rašė:
nesakyk rašė:

 Kai pamatysi kokia matematika ten yra tada kitaip sakysi apie "nereikia kankintis ja besimokant" tik atejus uzmas matricas,kurias pirma karta girdesit,bet cia bus tik gelytes palyginus su dvilypiais ir trilypiais integralais ir t.t. Pasiruoskit is karto moraliskai,kad matematika bus tas dalykas, is kurio aukstu pazymiu tiketis neverta. :D

 o man ne pažymio , o diplomo reikia:D susiimsim,pasistengsim ir 5kai kaulą turėsim:D

 Malvea,duok penkis! ;D

 berots mes ir į specialybę tą pačią taikom:D tu į transportą?;)

 Bet aš į transporto inžinerinę ekonomiką ir vadybą ar tu ten pat? :) O šiaip žiūriu mūsų ir egzų rezultatai labai panašūs,tik aš chemijos nelaikiau..

 kad aš ją laikiau, tai dar nereiškia kad išlaikiau:D o be to, jos šioj specialybėj nkm nereikia:D

istorijoje tu vėl mane aplenksi jaučiu:D aga, į tą pačią;)

 Drįsčiau abejoti,nes istorija niekad man nebuvo stipriausia vieta,aš tik šiais metais susiėmiau ir pradėjau ją mokytis,nes žinojau,kad teks egzaminą laikyt.. :) Tad per didelio pasiruošimo tikrai neturėjau ir šokinėčiau iš laimės,surinkusi +-50% ;D

 aš nkd jos nesimokiau ir nesusiėmiau:D man šie egzaminai laimės pliūpsnis tik neaišku ar istorija tos laimės neužbaigs:D už tokius balus man direktorius sakė premiją išmokės ir mokyklos garbės stende pakabins:DDD

  • Chemija / VBE 9
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 42
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą