ISM ar VU TVM?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-05 13:17:03 | Nuoroda

Kas geriau: ISM verslo finansų valdymas ar VU TVM finansai?

Žinutė parašyta: 2011-07-05 17:01:45 | Nuoroda

 verslo finansu valdymo kiek zinau nera tokio ISM,bet siaip zinoma,kad ISM geriau. tiesiog du nesulyginami dalykai 

Žinutė parašyta: 2011-07-05 18:50:54 | Nuoroda

 ISM'e yra nauja studijų programa finansai, o TVM'e - verslo finansų valdymas, tad gal susimaišei, nes atvirškčiai pasakei:) Mano nuomone, su tokiais balais (kaip tavo) tik į ISM. TIK. O ir šiaip ISM tiiikrai geriau už TVM. :)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-07-05 19:18:23 | Nuoroda

O kur pats zadi stot ? 8)

  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 91
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-07-05 22:07:44 | Nuoroda
Anonym rašė:

O kur pats zadi stot ? 8)

 Jei čia aš, tai vis dar mąstau. Iki 20 KB nedaug trūksta, nežinau ką daryt, ar stoti į dalinai mokamą ISM ar nemokamai VU ekonomiką. Sunku apsispręst, ir ten, ir ten yra savų pliusų ir minusų. Tai va, o pats?:)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-05 22:31:30 | Nuoroda
JustinasK rašė:

 ISM'e yra nauja studijų programa finansai, o TVM'e - verslo finansų valdymas, tad gal susimaišei, nes atvirškčiai pasakei:) Mano nuomone, su tokiais balais (kaip tavo) tik į ISM. TIK. O ir šiaip ISM tiiikrai geriau už TVM. :)

 Taip,taip, pripainiojau... dar mano planuose VU finansų ir draudimo mat. tai nežinau ar visgi ISM...

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-05 22:32:48 | Nuoroda
JustinasK rašė:
Anonym rašė:

O kur pats zadi stot ? 8)

 Jei čia aš, tai vis dar mąstau. Iki 20 KB nedaug trūksta, nežinau ką daryt, ar stoti į dalinai mokamą ISM ar nemokamai VU ekonomiką. Sunku apsispręst, ir ten, ir ten yra savų pliusų ir minusų. Tai va, o pats?:)

 Aišku, jei pinigų negaila, tikrai geriau ISM. Nes VU....kiek girdėjau, kokybė krinta..

Žinutė parašyta: 2011-07-06 11:49:48 | Nuoroda

 Nu bet blemba, 6 tūkst. ne tiek ir mažai, tai ir nežinau. Šiaip jei stočiau į ISM, tai tikrai į finansus. Na, dar bus matyt,  yra šiek tiek laiko pagalvoti.:)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-07-06 13:26:09 | Nuoroda
JustinasK rašė:

 Nu bet blemba, 6 tūkst. ne tiek ir mažai, tai ir nežinau. Šiaip jei stočiau į ISM, tai tikrai į finansus. Na, dar bus matyt,  yra šiek tiek laiko pagalvoti.:)

 kad šiaip dar daugiau turėtų gautis nei 6 tūkst... Aš skaičiavau tarptaunio verslo ir komunikacijų kainą su vf, tai gaunas apie 8 tūkst. , o semestro kaina labai panaši į finansų :)

Žinutė parašyta: 2011-07-06 13:32:25 | Nuoroda
modzodzo rašė:
JustinasK rašė:

 Nu bet blemba, 6 tūkst. ne tiek ir mažai, tai ir nežinau. Šiaip jei stočiau į ISM, tai tikrai į finansus. Na, dar bus matyt,  yra šiek tiek laiko pagalvoti.:)

 kad šiaip dar daugiau turėtų gautis nei 6 tūkst... Aš skaičiavau tarptaunio verslo ir komunikacijų kainą su vf, tai gaunas apie 8 tūkst. , o semestro kaina labai panaši į finansų :)

 6 tūkst tai čia ekonomika. O dėl finansų, tai jo, finansuose semestro kaina didesnė, bet visų studijų - tokia kaip ekonomikos, nes studijos truks trumpiau - 3,5 metų.:)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-07-06 13:34:16 | Nuoroda
Coffee?* rašė:

Kas geriau: ISM verslo finansų valdymas ar VU TVM finansai?

 ISM finansai ! Su tokiais balais blem, sekmes ;D jeigu pas mane butu 20, o ne 19,9, tai varyciau i ekonomika ISM ar finansus (:

  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 95
  • Matematika / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-07-06 14:23:18 | Nuoroda
Saldukas :D rašė:
Coffee?* rašė:

Kas geriau: ISM verslo finansų valdymas ar VU TVM finansai?

 ISM finansai ! Su tokiais balais blem, sekmes ;D jeigu pas mane butu 20, o ne 19,9, tai varyciau i ekonomika ISM ar finansus (:

 O kur tu pats dabar, Salduk, galvoji?

  • Istorija / VBE 88
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-06 20:07:34 | Nuoroda
Saldukas :D rašė:
Coffee?* rašė:

Kas geriau: ISM verslo finansų valdymas ar VU TVM finansai?

 ISM finansai ! Su tokiais balais blem, sekmes ;D jeigu pas mane butu 20, o ne 19,9, tai varyciau i ekonomika ISM ar finansus (:

 ohooo, tai mažaiiii Tau trūksta :O Man tai su istorija labaiiii prastai, tai vargu, kaip su tuo ISM...

Žinutė parašyta: 2011-07-06 21:00:02 | Nuoroda
Coffee?* rašė:
Saldukas :D rašė:
Coffee?* rašė:

Kas geriau: ISM verslo finansų valdymas ar VU TVM finansai?

 ISM finansai ! Su tokiais balais blem, sekmes ;D jeigu pas mane butu 20, o ne 19,9, tai varyciau i ekonomika ISM ar finansus (:

 ohooo, tai mažaiiii Tau trūksta :O Man tai su istorija labaiiii prastai, tai vargu, kaip su tuo ISM...

 Jeigu metiniame istorijos turi bent 8uką - tu jau įstojai į ISM.:)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-07 09:53:53 | Nuoroda
JustinasK rašė:
Coffee?* rašė:
Saldukas :D rašė:
Coffee?* rašė:

Kas geriau: ISM verslo finansų valdymas ar VU TVM finansai?

 ISM finansai ! Su tokiais balais blem, sekmes ;D jeigu pas mane butu 20, o ne 19,9, tai varyciau i ekonomika ISM ar finansus (:

 ohooo, tai mažaiiii Tau trūksta :O Man tai su istorija labaiiii prastai, tai vargu, kaip su tuo ISM...

 Jeigu metiniame istorijos turi bent 8uką - tu jau įstojai į ISM.:)

 Deja :/  Bet nieeko, jeigu ką - žudysiuos MIF'e :D

Žinutė parašyta: 2011-07-07 10:21:53 | Nuoroda
Coffee?* rašė:
JustinasK rašė:
Coffee?* rašė:
Saldukas :D rašė:
Coffee?* rašė:

Kas geriau: ISM verslo finansų valdymas ar VU TVM finansai?

 ISM finansai ! Su tokiais balais blem, sekmes ;D jeigu pas mane butu 20, o ne 19,9, tai varyciau i ekonomika ISM ar finansus (:

 ohooo, tai mažaiiii Tau trūksta :O Man tai su istorija labaiiii prastai, tai vargu, kaip su tuo ISM...

 Jeigu metiniame istorijos turi bent 8uką - tu jau įstojai į ISM.:)

 Deja :/  Bet nieeko, jeigu ką - žudysiuos MIF'e :D

 O blemba, tada tikrai abydna, jei mažiau už 8uką metiniame ;D Visai nedaug trūksta. ;D

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-08-24 12:23:53 | Nuoroda

tiesiai sviesiai sakau istojau i isme. is 180 po pirmo semestro liko 102 kurie buvo be skolu. dauguam is tu 78 isejo i TVM ir visi sekmingai baige :D

 

 

Žinutė parašyta: 2012-07-18 19:04:31 | Nuoroda

Pasakykite bent keleta argumentu, del ko jusu manymu ISM geriau?

Greitu metu baigsiu VU TVM ir turiu daug pazistamu is ISM, ir lyginant destytoju kvalifikacija,

VU TVM visa galva auksciau, TVM'e desto tokie garsus destytojai kaip Nauseda, Minkeviciene, Cekanavicius, Dikcius ir daugelis kitu...  Kas raso kad ISM geriau, tai tik del to, kad jus labai jau nepatenkinti, kad jusu vadinamieji "turtingu tevu vaikai" suda maldamo mokyklose, be problemu gali istoti i TVM.

Bet jeigu bent kiek pasidometumete, dauguma tu tinginiu iskrenta jeigu ne po 1 ar 2 kurso, tai po 3 garantuotai o ir tame paciame ISM daugybe tinginiu, na kiek girdejau dabar ju sumazejo, bet vistiek liko.

Beje is verslo puses, VU TVM daug labiau vertinimas negu ISM.

 

 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą