TTVAM 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-11 19:08:08 | Nuoroda
help69 rašė:

 pirmojo kvieciamoji balas i vf vieta turizme 18,48 jej neklystu

 Taip. O paskutiniojo 13 su kažkiek. Įstosim visi!

  • Geografija / MBE 7
  • Istorija / VBE 8
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 39
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2011-07-11 23:05:59 | Nuoroda

Na ir kas, kad vadybiniku daug, turizmas irgi vis populiareja, tai tokiu irgi greit bus daug, bet siais laikais viskas priklauso nuo to kaip save pateiki :) Tai taip niekas ir nezinot kaip ten yra su tuo apgyvendinimu?

Žinutė parašyta: 2011-07-12 00:44:48 | Nuoroda
Solnica rašė:

Na ir kas, kad vadybiniku daug, turizmas irgi vis populiareja, tai tokiu irgi greit bus daug, bet siais laikais viskas priklauso nuo to kaip save pateiki :) Tai taip niekas ir nezinot kaip ten yra su tuo apgyvendinimu?

 Yra tema studijose "Konsultuoja TTVAM", ten kaip tik parašyta apie TTVAM bendrabučius (kurių nėra :D) ir ką daryt tokiu atveju.

  • Geografija / MBE 7
  • Istorija / VBE 8
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 39
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2011-07-12 11:36:16 | Nuoroda

Biski blogai, kad jie neturi bendrabuciu, bet ka jau darysi :D

Žinutė parašyta: 2011-07-12 14:03:06 | Nuoroda

o TTVAM'e buna fuxu stovyklos ar kaskas panasaus. nu fuxu krikstynos ir t.t.? ;D

  • Istorija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 7
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2011-07-12 14:16:20 | Nuoroda

 Kur apsiskaiciavot savo konkursini bala i sia kolegija?

Žinutė parašyta: 2011-07-12 14:24:37 | Nuoroda
Simuke rašė:

 Kur apsiskaiciavot savo konkursini bala i sia kolegija?

 lama svetaineje

  • Istorija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 7
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2011-07-12 17:31:03 | Nuoroda
Boykinsas rašė:

o TTVAM'e buna fuxu stovyklos ar kaskas panasaus. nu fuxu krikstynos ir t.t.? ;D

 Man atrodo, kad būna :D Jau nori varyt? :D

  • Geografija / MBE 7
  • Istorija / VBE 8
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 39
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2011-07-12 18:35:41 | Nuoroda
Žalia arbata. rašė:
Boykinsas rašė:

o TTVAM'e buna fuxu stovyklos ar kaskas panasaus. nu fuxu krikstynos ir t.t.? ;D

 Man atrodo, kad būna :D Jau nori varyt? :D

 buna :) 

Žinutė parašyta: 2011-07-12 20:17:15 | Nuoroda

 neapsisprendziu ka geriau rinktis. turizma ar viz.komunikacija..???.. 

Žinutė parašyta: 2011-07-12 22:40:40 | Nuoroda
Žalia arbata. rašė:
Boykinsas rašė:

o TTVAM'e buna fuxu stovyklos ar kaskas panasaus. nu fuxu krikstynos ir t.t.? ;D

 Man atrodo, kad būna :D Jau nori varyt? :D

 na nezinau, butu smagu varyt ;D

  • Istorija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 7
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2011-07-12 22:41:22 | Nuoroda
help69 rašė:

 neapsisprendziu ka geriau rinktis. turizma ar viz.komunikacija..???.. 

 TURIZMA!!!! ;D na o siaip kas arciau sirdies ta ir rinkis :)

  • Istorija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 7
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2011-07-12 23:10:55 | Nuoroda
Boykinsas rašė:
help69 rašė:

 neapsisprendziu ka geriau rinktis. turizma ar viz.komunikacija..???.. 

 TURIZMA!!!! ;D na o siaip kas arciau sirdies ta ir rinkis :)

Noriu as ta turizma studijuot.ir labai ;D bet nezinau ar ne labiau noriu vizualines komunikacijos arba reklamos vadybos. pasimetusi sitoj vietoj ;/

Žinutė parašyta: 2011-07-12 23:36:36 | Nuoroda
Boykinsas rašė:
Žalia arbata. rašė:
Boykinsas rašė:

o TTVAM'e buna fuxu stovyklos ar kaskas panasaus. nu fuxu krikstynos ir t.t.? ;D

 Man atrodo, kad būna :D Jau nori varyt? :D

 na nezinau, butu smagu varyt ;D

 Aš ir norėčiau, tik nelabai gaudausi kas ten kaip ir kas ten išvis per stovykla :D

  • Geografija / MBE 7
  • Istorija / VBE 8
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 39
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2011-07-13 15:41:52 | Nuoroda

Girdejau kad i turizma stoja praktiskai vien merginos. Aisku as nieko pries ;D bet keista kazkaip.. nejaugi cia tokia labai moteriska specialybe? ;D

  • Istorija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 7
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2011-07-13 18:52:30 | Nuoroda
Boykinsas rašė:

Girdejau kad i turizma stoja praktiskai vien merginos. Aisku as nieko pries ;D bet keista kazkaip.. nejaugi cia tokia labai moteriska specialybe? ;D

 cia rimtai dauguma mergu ten?  neidomu tada ;D o jejgu rimtai , kur girdejai ir kas sake taip?Baigus turizma ir viesbuciu administravima galima dirbti:turizmo įmonių, informacijos centrų administratoriumi, kelionių vadovu, agentu, operatoriumi, viešbučių, motelių, svečių namų, viešojo maitinimo įmonių administratoriumi turizmo ir viešbučių sektoriaus įstaigose (viešbučiuose, poilsio ir turizmo kompleksuose ir pan.). Ne taip jau ir moteriska cia ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-13 21:35:03 | Nuoroda
help69 rašė:
Boykinsas rašė:

Girdejau kad i turizma stoja praktiskai vien merginos. Aisku as nieko pries ;D bet keista kazkaip.. nejaugi cia tokia labai moteriska specialybe? ;D

 cia rimtai dauguma mergu ten?  neidomu tada ;D o jejgu rimtai , kur girdejai ir kas sake taip?Baigus turizma ir viesbuciu administravima galima dirbti:turizmo įmonių, informacijos centrų administratoriumi, kelionių vadovu, agentu, operatoriumi, viešbučių, motelių, svečių namų, viešojo maitinimo įmonių administratoriumi turizmo ir viešbučių sektoriaus įstaigose (viešbučiuose, poilsio ir turizmo kompleksuose ir pan.). Ne taip jau ir moteriska cia ;D

 na nezinau, draugo klasioke buvusi baige pirma kursa tai sake kad daugiau mergu negu bernu ;D na bet tiksliai nezinau... :)) o kad perspektyvi specialybe ir daug kur galima dirbt tai zinojau :)

  • Istorija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 7
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2011-07-14 00:18:39 | Nuoroda
Boykinsas rašė:
help69 rašė:
Boykinsas rašė:

Girdejau kad i turizma stoja praktiskai vien merginos. Aisku as nieko pries ;D bet keista kazkaip.. nejaugi cia tokia labai moteriska specialybe? ;D

 cia rimtai dauguma mergu ten?  neidomu tada ;D o jejgu rimtai , kur girdejai ir kas sake taip?Baigus turizma ir viesbuciu administravima galima dirbti:turizmo įmonių, informacijos centrų administratoriumi, kelionių vadovu, agentu, operatoriumi, viešbučių, motelių, svečių namų, viešojo maitinimo įmonių administratoriumi turizmo ir viešbučių sektoriaus įstaigose (viešbučiuose, poilsio ir turizmo kompleksuose ir pan.). Ne taip jau ir moteriska cia ;D

 na nezinau, draugo klasioke buvusi baige pirma kursa tai sake kad daugiau mergu negu bernu ;D na bet tiksliai nezinau... :)) o kad perspektyvi specialybe ir daug kur galima dirbt tai zinojau :)

 Nieko ji nesakė, nemeluok :D Ką sakė tai kad įdomu studijuoti, ir nėra labai sunku. O jau ir praktika po pirmo kurso atlikinėja Graikijoj. Taip, kad ir aš susigundžiau šita profesija. Iš nuobodžios teisės į (tikiuosi) įdomu turizmą ir viešučių administravimą. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-14 13:07:40 | Nuoroda

Man atrodo, kad studijuot idomu. Va patrauke mane turizmas ir viskas. NORIU ;D . turizmas ir viesbuciu administravimas 1 vietoj vis dar pas mane, bet galvoju pakoreguot sarasa ir braukt ji is 1 vietos. Tokios mintys mane aplanke siandien :D

Žinutė parašyta: 2011-07-14 13:12:36 | Nuoroda
help69 rašė:

Man atrodo, kad studijuot idomu. Va patrauke mane turizmas ir viskas. NORIU ;D . turizmas ir viesbuciu administravimas 1 vietoj vis dar pas mane, bet galvoju pakoreguot sarasa ir braukt ji is 1 vietos. Tokios mintys mane aplanke siandien :D

 Na čia tavo laisvė rinktis. :) apgalvok kur labiau norėtum, kur būtų patogiau studijuoti (susisiekimas, gyvenamoji vieta), jei tikrai NORI tai kam ji braukt ir pirmos vietos? :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą