TTVAM 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-14 13:17:14 | Nuoroda
MaRi0* rašė:
help69 rašė:

Man atrodo, kad studijuot idomu. Va patrauke mane turizmas ir viskas. NORIU ;D . turizmas ir viesbuciu administravimas 1 vietoj vis dar pas mane, bet galvoju pakoreguot sarasa ir braukt ji is 1 vietos. Tokios mintys mane aplanke siandien :D

 Na čia tavo laisvė rinktis. :) apgalvok kur labiau norėtum, kur būtų patogiau studijuoti (susisiekimas, gyvenamoji vieta), jei tikrai NORI tai kam ji braukt ir pirmos vietos? :)

 Noriu studijuoti,bet  po 3 metu studijos baigsis ir reikes dirbt. Abejoju del darbo baigus turizmo ir viesbuciu administravima:)

Žinutė parašyta: 2011-07-14 13:28:09 | Nuoroda
help69 rašė:
MaRi0* rašė:
help69 rašė:

Man atrodo, kad studijuot idomu. Va patrauke mane turizmas ir viskas. NORIU ;D . turizmas ir viesbuciu administravimas 1 vietoj vis dar pas mane, bet galvoju pakoreguot sarasa ir braukt ji is 1 vietos. Tokios mintys mane aplanke siandien :D

 Na čia tavo laisvė rinktis. :) apgalvok kur labiau norėtum, kur būtų patogiau studijuoti (susisiekimas, gyvenamoji vieta), jei tikrai NORI tai kam ji braukt ir pirmos vietos? :)

 Noriu studijuoti,bet  po 3 metu studijos baigsis ir reikes dirbt. Abejoju del darbo baigus turizmo ir viesbuciu administravima:)

 Na, manau, kad nuo tavęs viskas priklauso. :) gal rasi darbą nebūtinai Lietuvoj, gal kur užsikabinsi atlikdama praktiką. Dabar kiekvieną specialybę studijuojant, nežinai ar gausi darbą pabaigus studijas. :(

Žinutė parašyta: 2011-07-14 13:34:45 | Nuoroda

 Va va, tame ir esme, kad baigus studijas, neaisku del darbo.na kolkas tebunie lieka 1 vietoj  tas turizmas.Siaip galvojau vietoj jo rasyt vizualine komunikacija arba kita kolegija - SMK ir viesuosius rysius.Zodziu turiu 8dienas persigalvot kiek noriu kartu  :D

Žinutė parašyta: 2011-07-14 13:42:51 | Nuoroda
help69 rašė:

 Va va, tame ir esme, kad baigus studijas, neaisku del darbo.na kolkas tebunie lieka 1 vietoj  tas turizmas.Siaip galvojau vietoj jo rasyt vizualine komunikacija arba kita kolegija - SMK ir viesuosius rysius.Zodziu turiu 8dienas persigalvot kiek noriu kartu  :D

Nu žiūrėk kaip tau išeina :D kuri spec. tau atrodo perspektyviausia, ir manai, kad paveši mokslus, tai stok iškart. :P

Žinutė parašyta: 2011-07-14 13:57:06 | Nuoroda
MaRi0* rašė:
help69 rašė:

 Va va, tame ir esme, kad baigus studijas, neaisku del darbo.na kolkas tebunie lieka 1 vietoj  tas turizmas.Siaip galvojau vietoj jo rasyt vizualine komunikacija arba kita kolegija - SMK ir viesuosius rysius.Zodziu turiu 8dienas persigalvot kiek noriu kartu  :D

Nu žiūrėk kaip tau išeina :D kuri spec. tau atrodo perspektyviausia, ir manai, kad paveši mokslus, tai stok iškart. :P

kazkas sake, kad butent TTVAM  turizma ir reklamos vadyba yra lengva studijuot :)

Žinutė parašyta: 2011-07-14 14:21:33 | Nuoroda
help69 rašė:
MaRi0* rašė:
help69 rašė:

 Va va, tame ir esme, kad baigus studijas, neaisku del darbo.na kolkas tebunie lieka 1 vietoj  tas turizmas.Siaip galvojau vietoj jo rasyt vizualine komunikacija arba kita kolegija - SMK ir viesuosius rysius.Zodziu turiu 8dienas persigalvot kiek noriu kartu  :D

Nu žiūrėk kaip tau išeina :D kuri spec. tau atrodo perspektyviausia, ir manai, kad paveši mokslus, tai stok iškart. :P

kazkas sake, kad butent TTVAM  turizma ir reklamos vadyba yra lengva studijuot :)

Nu tai taip. Tikriausiai kad nėra sunku. Man klasiokė taip sakė, kad ir įdomu, ir nesunku. :) pasitikiu ja, manau nenusivilsiu studijom, kaip kad jau teko... :(

Žinutė parašyta: 2011-07-14 14:57:37 | Nuoroda
MaRi0* rašė:
help69 rašė:
MaRi0* rašė:
help69 rašė:

 Va va, tame ir esme, kad baigus studijas, neaisku del darbo.na kolkas tebunie lieka 1 vietoj  tas turizmas.Siaip galvojau vietoj jo rasyt vizualine komunikacija arba kita kolegija - SMK ir viesuosius rysius.Zodziu turiu 8dienas persigalvot kiek noriu kartu  :D

Nu žiūrėk kaip tau išeina :D kuri spec. tau atrodo perspektyviausia, ir manai, kad paveši mokslus, tai stok iškart. :P

kazkas sake, kad butent TTVAM  turizma ir reklamos vadyba yra lengva studijuot :)

Nu tai taip. Tikriausiai kad nėra sunku. Man klasiokė taip sakė, kad ir įdomu, ir nesunku. :) pasitikiu ja, manau nenusivilsiu studijom, kaip kad jau teko... :(

 o ka studijavai ir kuo neitiko?

Žinutė parašyta: 2011-07-14 15:15:10 | Nuoroda

MRU Teisę ir valdymą. Tikėjausi įdomu bus, bet dėstytojai nepatiko, krūvis nesveikas. tai dingo noras, motyvacija studijuot. bandysiu laimę ttvam.

Žinutė parašyta: 2011-07-14 15:43:50 | Nuoroda

 tai tikiuosi kad rasi  savo laime ttvam galu gale ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-14 20:50:26 | Nuoroda
help69 rašė:

 tai tikiuosi kad rasi  savo laime ttvam galu gale ;D

 Dėkui, tikiuosi ir aš. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-14 22:18:07 | Nuoroda
MaRi0* rašė:
help69 rašė:

 tai tikiuosi kad rasi  savo laime ttvam galu gale ;D

 Dėkui, tikiuosi ir aš. :)

 ner uz ka dekot cia. Man tiesiog dziugu jejgu kazkam pasiseka :)

Žinutė parašyta: 2011-07-14 23:34:17 | Nuoroda
help. rašė:
MaRi0* rašė:
help69 rašė:

 tai tikiuosi kad rasi  savo laime ttvam galu gale ;D

 Dėkui, tikiuosi ir aš. :)

 ner uz ka dekot cia. Man tiesiog dziugu jejgu kazkam pasiseka :)

 Malonu :) Tikiuosi ir tau pasiseks. Galbūt būsim ir grupiokai, jei stosi i turizmą. :D

Žinutė parašyta: 2011-07-14 23:41:43 | Nuoroda

As ir rasiau sia specialybe, o kokie balai i mokama vieta? 

Žinutė parašyta: 2011-07-15 01:59:20 | Nuoroda
monikutemm rašė:

As ir rasiau sia specialybe, o kokie balai i mokama vieta? 

 mano manymu, žemiau 13 konkursinio balo jau prasideda mokamos vietos.

Žinutė parašyta: 2011-07-15 11:05:40 | Nuoroda
MaRi0* rašė:
help. rašė:
MaRi0* rašė:
help69 rašė:

 tai tikiuosi kad rasi  savo laime ttvam galu gale ;D

 Dėkui, tikiuosi ir aš. :)

 ner uz ka dekot cia. Man tiesiog dziugu jejgu kazkam pasiseka :)

 Malonu :) Tikiuosi ir tau pasiseks. Galbūt būsim ir grupiokai, jei stosi i turizmą. :D

99% kad stosiu ten , o va likes 1% reiskia, kad persigalvosiu ;D  Taip iseina, kad gal ir busim. Kas  ten zino:)

Žinutė parašyta: 2011-07-16 13:54:46 | Nuoroda

 kas dar galvojat mokytis TTVAM?  ar daugiau niekas? ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-17 09:28:51 | Nuoroda

Bandysiu stoti i buhalterine apskaitaa :))) kas dar?

Žinutė parašyta: 2011-07-17 17:27:43 | Nuoroda

Sveeeiki:)) Va sugalvojau, kad noriu čia ir bandysiu stot į VIZUALINĘ KOMUNIKACIJĄ:)) ir kaip manot ar su 15,42 kb įstočiau + vf?:D dar be to, kas šitas studijas pasirinko?:))) 

  • Istorija / VBE 13
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 53
Žinutė parašyta: 2011-07-17 22:34:38 | Nuoroda

Laba :) apie vizualinę komunikaciją ir aš galvoju.. Visai patraukliai skamba :)

Žinutė parašyta: 2011-07-18 02:24:04 | Nuoroda
nerimta rašė:

Laba :) apie vizualinę komunikaciją ir aš galvoju.. Visai patraukliai skamba :)

 puiku:) koks kb tavo?:)))

  • Istorija / VBE 13
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 53
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą