VU geografija 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-10 22:07:48 | Nuoroda

Sveiki, galbūt kas nors stojate šiais metais į šią studijų programą?  :) 

  • Geografija / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 90
Žinutė parašyta: 2011-07-11 20:20:56 | Nuoroda

Yra yra, pas mane treciu numeriu VU geografija :), antru hidrometeorologija, ketvirtu VPU geografija :), na, o pirmu, cia ne i tema- architektura VDA. O tu tikriausiai i VU stosi? Kelintu numeriu pas tave geografija? :)

  • Dailė / MBE 10
  • Geografija / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-07-11 21:47:45 | Nuoroda
kobriukas rašė:

Yra yra, pas mane treciu numeriu VU geografija :), antru hidrometeorologija, ketvirtu VPU geografija :), na, o pirmu, cia ne i tema- architektura VDA. O tu tikriausiai i VU stosi? Kelintu numeriu pas tave geografija? :)

 Nežinau dėl architektūros, bet jei į ją neįstosi, turėtum garantuotai pakliūt į hidrometrus ir ...tada užjaučiu aš tave Jau pirmam kurse kažkurią dieną, ar tik ne ketvirtadienį, gausit 5 valandas išeilės aukštosios matematikos pas šmaikštujį Skakauską...

Mano supratimu, kai patinka architektūra, tavo atveju geriau būtų stot į geografiją, baigus bakalaurą žiūrėt, kur nori tęsti studijas, dabar geografams viena populiariausių sričių  - kraštotvarkos magistras (pusiau geografija, pusiau architektūra), jei laikei dailės egzaminą, reiškia be probelmu gali stot į kartografiją, arba gali sekt dabar jau buvusio geografijos katedros vedėjo pėdomis po geografijos studijų stot tiesiai į architektūrą ir ten gintų geografus nuo architektų egocentrizmo

Privėliau aš čia daug, bet esmė - siūlau pagalvot dėl hidrometeo, tai labai konkreti ir gana siaura sritis, kuri stipriai skiriasi nuo kitų trijų tavo pasirinkimų.

Žinutė parašyta: 2011-07-11 22:17:30 | Nuoroda
kobriukas rašė:

Yra yra, pas mane treciu numeriu VU geografija :), antru hidrometeorologija, ketvirtu VPU geografija :), na, o pirmu, cia ne i tema- architektura VDA. O tu tikriausiai i VU stosi? Kelintu numeriu pas tave geografija? :)

 Taip į Vu. Pirmu ir tikriausiai vieninteliu nr, nes planuoju ištrinti tą hidrometeorologiją, nes niekas į tą antrą nr. turbūt nežiūrės...

  • Geografija / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 90
Žinutė parašyta: 2011-07-12 18:27:28 | Nuoroda
Dovanotas rašė:
kobriukas rašė:

Yra yra, pas mane treciu numeriu VU geografija :), antru hidrometeorologija, ketvirtu VPU geografija :), na, o pirmu, cia ne i tema- architektura VDA. O tu tikriausiai i VU stosi? Kelintu numeriu pas tave geografija? :)

 Nežinau dėl architektūros, bet jei į ją neįstosi, turėtum garantuotai pakliūt į hidrometrus ir ...tada užjaučiu aš tave Jau pirmam kurse kažkurią dieną, ar tik ne ketvirtadienį, gausit 5 valandas išeilės aukštosios matematikos pas šmaikštujį Skakauską...

Mano supratimu, kai patinka architektūra, tavo atveju geriau būtų stot į geografiją, baigus bakalaurą žiūrėt, kur nori tęsti studijas, dabar geografams viena populiariausių sričių  - kraštotvarkos magistras (pusiau geografija, pusiau architektūra), jei laikei dailės egzaminą, reiškia be probelmu gali stot į kartografiją, arba gali sekt dabar jau buvusio geografijos katedros vedėjo pėdomis po geografijos studijų stot tiesiai į architektūrą ir ten gintų geografus nuo architektų egocentrizmo

Privėliau aš čia daug, bet esmė - siūlau pagalvot dėl hidrometeo, tai labai konkreti ir gana siaura sritis, kuri stipriai skiriasi nuo kitų trijų tavo pasirinkimų.

 Ar imanoma is geografijos bakalauro istoti i architekturos magistra? Ar kaip?  Na, kiek girdejau, tai ir geografijoje tiek pat matematikos kaip ir hidrometeorologijoje :) Ar blogai girdejau?

  • Dailė / MBE 10
  • Geografija / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-07-12 22:30:16 | Nuoroda
kobriukas rašė:
Ar imanoma is geografijos bakalauro istoti i architekturos magistra? Ar kaip?  Na, kiek girdejau, tai ir geografijoje tiek pat matematikos kaip ir hidrometeorologijoje :) Ar blogai girdejau?

Kiek aš žinau - negali, čia aš tik tarp kitko daviau tokį gan originalų pavyzdį - dabartinio profesoriaus, kuris ir geografijos visas pakopas praėjęs ir architektūros. Dėl studijų tesimo magistrantūroj parašyta taip:

"taip pat studijuoti bendrosios geografijos ir kraštotvarkos bei kartografijos, ekologijos ir aplinkotyros, aplinkos inžinerijos, sociologijos, ekonomikos, politikos bei rekreacijos ir turizmo antros pakopos studijų programose."

Bet kiek aš žinau, dar galima rinktis geologiją, hidrogeologiją, tą pačią hidrometeorologiją, botaniką ir spėju dar ne vieną sritį.

Dėl matematikos girdėjai teisingai - tiek pat, teorinės paskaitos (3h per savaitę) netgi skaitomos kartu geografams ir hidrometrams, tik skirtumas tas, kad geografams Skakauskas dėsto ne pirmam kurse, o antram, ir jiems teorinės paskaitos su pratybomis (dar 2h) ne tą pačią dieną dėstomos. Nėra ta matematika sunki, tik žiauriai psichologiškai varginanti, o pats pirmas kursas hidrometeorologams turbūt vienas sunkiausių visame GMF'e, nemažai jų jau pačioj pradžioj atsisijoja, kiek aš žinau. Nors pats dalykas, kiek pats čiupinėjau, gana įdomus,o ir dėstytojai įdomūs.

Žinutė parašyta: 2011-07-13 10:32:22 | Nuoroda

 Pasižiūrėjus į Jūsų visų egazaminų rezultatus, į geografiją įstoti be šansų :))) Bent man :)

Žinutė parašyta: 2011-07-15 00:20:13 | Nuoroda
Dovanotas rašė:
kobriukas rašė:
Ar imanoma is geografijos bakalauro istoti i architekturos magistra? Ar kaip?  Na, kiek girdejau, tai ir geografijoje tiek pat matematikos kaip ir hidrometeorologijoje :) Ar blogai girdejau?

Kiek aš žinau - negali, čia aš tik tarp kitko daviau tokį gan originalų pavyzdį - dabartinio profesoriaus, kuris ir geografijos visas pakopas praėjęs ir architektūros. Dėl studijų tesimo magistrantūroj parašyta taip:

"taip pat studijuoti bendrosios geografijos ir kraštotvarkos bei kartografijos, ekologijos ir aplinkotyros, aplinkos inžinerijos, sociologijos, ekonomikos, politikos bei rekreacijos ir turizmo antros pakopos studijų programose."

Bet kiek aš žinau, dar galima rinktis geologiją, hidrogeologiją, tą pačią hidrometeorologiją, botaniką ir spėju dar ne vieną sritį.

Dėl matematikos girdėjai teisingai - tiek pat, teorinės paskaitos (3h per savaitę) netgi skaitomos kartu geografams ir hidrometrams, tik skirtumas tas, kad geografams Skakauskas dėsto ne pirmam kurse, o antram, ir jiems teorinės paskaitos su pratybomis (dar 2h) ne tą pačią dieną dėstomos. Nėra ta matematika sunki, tik žiauriai psichologiškai varginanti, o pats pirmas kursas hidrometeorologams turbūt vienas sunkiausių visame GMF'e, nemažai jų jau pačioj pradžioj atsisijoja, kiek aš žinau. Nors pats dalykas, kiek pats čiupinėjau, gana įdomus,o ir dėstytojai įdomūs.

 Tai vis del to tu man patari rasyti pirma geografija, o po to hidrometeorologija? :) Na matai, as po tu studiju zadu stoti i VGTU geodezija, tai man ir geografija ir higrometeorologija tinka :) Na as dvejoju, ka rinktis, nes tai naturalu, todel kiekvieno zmogaus patarimas suformuoja kazkokia tai nuomone, nes dabar esu kryzkeleje- visiskai nezinau, kaip, kas, kur bus destoma ir kas idomiau, vertingiau, nors daug skaitau ir domiuosi, bet kol nepajusiu- tol nezinosiu  :)

  • Dailė / MBE 10
  • Geografija / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-07-16 21:50:56 | Nuoroda

Ir dar vienas klausimelis: kiek laiko priverstinai uzsienio kalbos (anglu) bus? Puse metu, metus? Ar sunku...? Nelabai man ji sekasi :D

  • Dailė / MBE 10
  • Geografija / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-07-17 00:40:42 | Nuoroda

Nepatariu aš tau nieko  Maniau nežinai ko nori, o pasirodo daugiau mažiau žinai. Negaliu pasakyt, kas įdomiau ar vertingiau, nes atstovauju tik vienai pusei, per mažai žinau apie hidrometeorologus, kad galėčiau kažką vertint. Galiu tik perspėt, kad jei įstosi į vieną šių specialybių, pradžioj bus nusivylimas, pvz geografijos programa taip jau sukurpta, kad patys nuobodžiausi dalykai (kaip geo įvadas, chemija) laukia jau pačiam pirmam semestre, todėl pačioj pradžioj būna labai daug nepatenkintų, vėliau padėtis keičiasi, o kartu su ja ir nuotaikos. Hidrometeorologus irgi smaugia nuo pat pradžių ir gal net labiau, tik man regis jų nuotaikos nesikeičia


Anglų kalbą teks mokytis du metus, man atrodo visam VU taip, ir spėju ne tik, nėra sunku, tik dėstytoja tokia "savotiška" švelniai tariant, tai nusibos ir užknis ji tikrai, bet jei paskaitas lankysi (jai turbūt tas svarbiausia) problemų jokių neturėsi.

Žinutė parašyta: 2011-07-17 17:49:44 | Nuoroda
Dovanotas rašė:

Nepatariu aš tau nieko  Maniau nežinai ko nori, o pasirodo daugiau mažiau žinai. Negaliu pasakyt, kas įdomiau ar vertingiau, nes atstovauju tik vienai pusei, per mažai žinau apie hidrometeorologus, kad galėčiau kažką vertint. Galiu tik perspėt, kad jei įstosi į vieną šių specialybių, pradžioj bus nusivylimas, pvz geografijos programa taip jau sukurpta, kad patys nuobodžiausi dalykai (kaip geo įvadas, chemija) laukia jau pačiam pirmam semestre, todėl pačioj pradžioj būna labai daug nepatenkintų, vėliau padėtis keičiasi, o kartu su ja ir nuotaikos. Hidrometeorologus irgi smaugia nuo pat pradžių ir gal net labiau, tik man regis jų nuotaikos nesikeičia


Anglų kalbą teks mokytis du metus, man atrodo visam VU taip, ir spėju ne tik, nėra sunku, tik dėstytoja tokia "savotiška" švelniai tariant, tai nusibos ir užknis ji tikrai, bet jei paskaitas lankysi (jai turbūt tas svarbiausia) problemų jokių neturėsi.

 Du metus? :/ Eina pyyyyyyyyppp.... Man ziauriai nesiseka ismokti kalbu, mokykloje B lygiu mokinausi ir beveik nieko nedariau... Cia apsurdas... Jei as egzamino nelaikiau ir jo nepraso stojant, tai kam cia kankina du metus.... Ziauriai susinervinau ;(  Tau gal nera sunku, nes kazkiek moki, o as sakiniu nemoku suregzti, o suprasti, tai suprantu kazkiek. Tikiuosi ta destytoja, ar tai, kas destys, nekalbes vien angliskai ir nelauks atsakymu vien angliskai, nes tada man tik venas persipjauti :/

  • Dailė / MBE 10
  • Geografija / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-07-26 15:42:27 | Nuoroda

Yra įstojusių?:)

 

  • Geografija / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 90
Žinutė parašyta: 2011-07-27 17:09:56 | Nuoroda

Yra įstojusių. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-29 14:37:29 | Nuoroda

 šiaip geogrfafam tiek pat bus tos matematikos ir pas tą patį dėstytoją, o ir hidrometas baigęs bakalaurą gauna geografijos bakalaurą. Pusė dalykų studijuojame tą patį. :)

Žinutė parašyta: 2013-02-09 20:10:13 | Nuoroda
kobriukas rašė:

Yra yra, pas mane treciu numeriu VU geografija :), antru hidrometeorologija, ketvirtu VPU geografija :), na, o pirmu, cia ne i tema- architektura VDA. O tu tikriausiai i VU stosi? Kelintu numeriu pas tave geografija? :)

 Stoti i hidrometeorologija visai neapsimoka, nes perspektyvu nulis. Destytojai jums sakys, kad tai perspektyvu ir pan. Bet pvz dirbti hidrometeorologijos tarnyboje ir gauti 1000 lt su magistro laipsniu - abejoju ar kas nors svajoja. Ten taip pat zada daug, bet ju elgesys visai kitoks. Jie tik moka seniams gerai ir isskirtiniams asmenims, kurie jiems yra palankus ar del kazkokiu priezasciu ju bijo. Bet jei esi eilinis studenciokas ir norintis ten dirbti - nieko nesitikek. uz tokia suma abejoju ar kas nori dirbti

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą