KU bendrabuciai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-08-15 14:46:59 | Nuoroda

Kambarių būklė įvairi. Yra ir labai prastų ir ne tokių prastų :D Bet čia jau reikia įjungt fantazijas, vaizduotes ir pačiam kambarį pasidaryt jaukų - pertapetuot, perdažyt, tigro kailio kilimus išsiklot visur ir panašiai :)

Bloke yra dvivietis ir trivietis kambariai. Sako, kad pirmakursius dažniausiai įkelia į triviečius, bet tai nebūtinai tiesa. Mane įkėlė į dvivietį, o aš nei Grybauskaitės giminaitė kokia, nei ką. Kur laisva vietelė, ten ir įkelia:)

Kokios tos "nekokios" nuomonės, papasakok :)

Žinutė parašyta: 2011-08-15 14:49:43 | Nuoroda

Tiesa, dėl vietos apsisukimui kambaryje :D Trivietis didesnis, ten net trims asmenims gyvenant vietos dar daug lieka. Nebent daaaug spintelių, kiekvieno asmeninis šaldytuvas, dar ten fortepijonas koks ir panašiai. Tada gal ne :) Bet aš dvivietyje šokius pasidarau laisvai, tai, mano nuomone, vietos pakanka :)

Žinutė parašyta: 2011-08-15 15:10:09 | Nuoroda

Aciu labai uz info. Na ,o as girdejau ,kad ten kas nori tas vaiksto. Poto girdejau ,kad ale yra skyle kazkur sienoje. Yra 3 dusai rusyje, poto tos salygos labai nekokios. Del lovos girdejau ,akd ir reikia paciam kartais susirasti,o jis pats gyvena statybininku bendrabutyje. Na nezinau gal jis cia sumaise.. :DD
Bet ,kai va tu supazindinai tai iskart ramiau. O salygos tikrai geros. Bent jau man. :DDD
Nes as labai daug is bendrabucio ir nesitikiu. :P
Fain bus. O tiesa ,kaip su kainom ir iki kada reikia sumoketi gal zinote? :P

Žinutė parašyta: 2011-08-15 15:28:41 | Nuoroda

Kiekvieno mėnesio pradžioje hole būna pakabinta kaina prieš tai buvusio mėnesio. Tai rugsėjį nieko, o spalį pakabina, kiek už rugsėjį reikia mokėti ir taip toliau.  Priklausomai nuo to, kiek visko prinaudojai plius 12lt nuomos mokestis. Žiemą būna daugiausiai, gerai nemenu, bet yra buvę virš 150lt, rudenį 50-70lt...

Koks studentas, jei ne bendrabuty... :)

Žinutė parašyta: 2011-08-15 15:30:46 | Nuoroda

Nemokėti gali iki tol, kol Tavo vardą pakabina skelbimų lentoje sąraše ;D Čia jeigu dėmesį mėgsti, tai gali palaukt porą mėnesiukų ;D O jei rimtai, tai kai gali ir susimoki.


Žinutė parašyta: 2011-08-15 15:47:47 | Nuoroda

Na aciu tau labai. Tikrai daug informacijos suteikei. Laukiu nesulaukiu ,kada galesiu apsigyventi ten... :DD

Žinutė parašyta: 2011-08-15 15:54:22 | Nuoroda

Į sveikatėlę, gal susitiksim kada ;D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-08-15 19:06:18 | Nuoroda

 Sveiki, kreipiuosi i visus, gal esat girdeje kaip ten bendrabuciuose su kysiais reikalai? jei duotum atsirastu laisva vietele? o gal atsakingi zmones barakuose uz priemima nesukalbami zmones? :D

Žinutė parašyta: 2011-08-15 23:18:01 | Nuoroda
Gabiiii. rašė:

 Sveiki, kreipiuosi i visus, gal esat girdeje kaip ten bendrabuciuose su kysiais reikalai? jei duotum atsirastu laisva vietele? o gal atsakingi zmones barakuose uz priemima nesukalbami zmones? :D

 Ar situacija tokia, kad Tu negavai bendrabučio ir dabar norėtum gauti vietą jame už kyšį? :)

Žinutė parašyta: 2011-08-16 01:20:29 | Nuoroda

del kysiu, tai jei neturi pazinciu manau gali net nevargti. apskritai siulyciau palaukti (aisku jei turi kur laikinai prisiglausti), nes veliau atsiranda laisvu vietu (kai kurie vos atvyke nusprendzia issikeldinti i buta) ir be jokio kysio gausi tu ta vieta barake ;) atsiradus laisvoms vietoms tampa nebeaktulu nei kur gyveni, nei kiek tevai uzdirba (nes tikriausiai del vienos, o gal ir abieju priezasciu ir negavai barako).

Žinutė parašyta: 2011-08-16 09:31:18 | Nuoroda

Daug kas yra negavę, su žemom pajamom, tai toje laisvoje vietelėje tikrai nemaža konkurencija manau yra... Negražu vogti galimybę iš mažesnes galimybes turinčio žmogaus...

Žinutė parašyta: 2011-08-17 21:58:48 | Nuoroda

Sveiki gyvenantis Statybinku bendrabutyje gal kas nors gali papsakoti, kokios ten salygos  :)))

Žinutė parašyta: 2011-08-18 09:33:10 | Nuoroda

O kaip malunininku barake su internetu? Nes girdejau, kad vieni ir zebra belaidi naudoja, kam netraukia jis tai vadafona, kuris smarkiai nuskausmina pinigine ;D o dar lyg girdejau, kad ir pacio barako kazkoks internetas yra.. tai kaip is tikro ten viskas? :)

Žinutė parašyta: 2011-08-19 11:09:01 | Nuoroda

 Šiaip kiek girdėjau statybininkų barakas yra geriausias iš tų 3 :) o kaip yra iš tiesų neaišku...

 

kada žadat atvykt į baraką (statybininkų ? ) ;DD

Žinutė parašyta: 2011-08-19 17:56:54 | Nuoroda
eimonte rašė:

O kaip malunininku barake su internetu? Nes girdejau, kad vieni ir zebra belaidi naudoja, kam netraukia jis tai vadafona, kuris smarkiai nuskausmina pinigine ;D o dar lyg girdejau, kad ir pacio barako kazkoks internetas yra.. tai kaip is tikro ten viskas? :)

Yra Malūnininkuose meškanetas, bet jis toks labai nepatikimas (veikia-neveikia), be to, jei neklystu, ne visuose kambariuose traukia. Kita vertus, kas internetui nenori pinigų papildomai išleist, tai naudoja barakinį ir nieko, gyvena...:)

Aš ir kambariokė turim zebra belaidį. Dviems metams sutartis, visai apsimoka...:)

Žinutė parašyta: 2011-08-19 19:09:35 | Nuoroda
teptep rašė:

 Šiaip kiek girdėjau statybininkų barakas yra geriausias iš tų 3 :) o kaip yra iš tiesų neaišku...

 

kada žadat atvykt į baraką (statybininkų ? ) ;DD

 aš galvoju 30d, noriu apsižiūrėt viską :)) bet dar tik taip planuoju :) kada pati?

Žinutė parašyta: 2011-08-19 20:52:16 | Nuoroda
Madmuazel rašė:
eimonte rašė:

O kaip malunininku barake su internetu? Nes girdejau, kad vieni ir zebra belaidi naudoja, kam netraukia jis tai vadafona, kuris smarkiai nuskausmina pinigine ;D o dar lyg girdejau, kad ir pacio barako kazkoks internetas yra.. tai kaip is tikro ten viskas? :)

Yra Malūnininkuose meškanetas, bet jis toks labai nepatikimas (veikia-neveikia), be to, jei neklystu, ne visuose kambariuose traukia. Kita vertus, kas internetui nenori pinigų papildomai išleist, tai naudoja barakinį ir nieko, gyvena...:)

Aš ir kambariokė turim zebra belaidį. Dviems metams sutartis, visai apsimoka...:)

 Vat mane labiausiai ir domina zebra belaidis, nes jis man menesiui atseitu tik 11 lt :D Bet vat girdejau kad ir jis nevisuose kambariuose traukia.. ar cia tiesa? beje, kiek tas barakinis internetas kainuoja men? :)

Žinutė parašyta: 2011-08-19 21:10:00 | Nuoroda
R.R. rašė:
teptep rašė:

 Šiaip kiek girdėjau statybininkų barakas yra geriausias iš tų 3 :) o kaip yra iš tiesų neaišku...

 

kada žadat atvykt į baraką (statybininkų ? ) ;DD

 aš galvoju 30d, noriu apsižiūrėt viską :)) bet dar tik taip planuoju :) kada pati?

 As tai 31 o ,kaip jus?

Žinutė parašyta: 2011-08-20 01:03:53 | Nuoroda
eimonte rašė:
Madmuazel rašė:
eimonte rašė:

O kaip malunininku barake su internetu? Nes girdejau, kad vieni ir zebra belaidi naudoja, kam netraukia jis tai vadafona, kuris smarkiai nuskausmina pinigine ;D o dar lyg girdejau, kad ir pacio barako kazkoks internetas yra.. tai kaip is tikro ten viskas? :)

Yra Malūnininkuose meškanetas, bet jis toks labai nepatikimas (veikia-neveikia), be to, jei neklystu, ne visuose kambariuose traukia. Kita vertus, kas internetui nenori pinigų papildomai išleist, tai naudoja barakinį ir nieko, gyvena...:)

Aš ir kambariokė turim zebra belaidį. Dviems metams sutartis, visai apsimoka...:)

 Vat mane labiausiai ir domina zebra belaidis, nes jis man menesiui atseitu tik 11 lt :D Bet vat girdejau kad ir jis nevisuose kambariuose traukia.. ar cia tiesa? beje, kiek tas barakinis internetas kainuoja men?

Manau, zebros vyrai padaro viską, kad Tave pasiektų jų internetas ;D Barako interneto kainų nežinau:)

Žinutė parašyta: 2011-08-20 09:21:02 | Nuoroda
Madmuazel rašė:
eimonte rašė:
Madmuazel rašė:
eimonte rašė:

O kaip malunininku barake su internetu? Nes girdejau, kad vieni ir zebra belaidi naudoja, kam netraukia jis tai vadafona, kuris smarkiai nuskausmina pinigine ;D o dar lyg girdejau, kad ir pacio barako kazkoks internetas yra.. tai kaip is tikro ten viskas? :)

Yra Malūnininkuose meškanetas, bet jis toks labai nepatikimas (veikia-neveikia), be to, jei neklystu, ne visuose kambariuose traukia. Kita vertus, kas internetui nenori pinigų papildomai išleist, tai naudoja barakinį ir nieko, gyvena...:)

Aš ir kambariokė turim zebra belaidį. Dviems metams sutartis, visai apsimoka...:)

 Vat mane labiausiai ir domina zebra belaidis, nes jis man menesiui atseitu tik 11 lt :D Bet vat girdejau kad ir jis nevisuose kambariuose traukia.. ar cia tiesa? beje, kiek tas barakinis internetas kainuoja men?

Manau, zebros vyrai padaro viską, kad Tave pasiektų jų internetas ;D Barako interneto kainų nežinau:)

 Vadinasi galiu drasiai pries isvarant i baraka uzsisakyti zebra belaidi ir iskart susivedus kodukus dziaugtis internetu. :D o dar kiek maciau ir univere jis yra, tai irgi galesiu karts nuo karto pasinaudoti. :D

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą