VU ekologija:)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-19 20:09:17 | Nuoroda

 sveiki visi esami ir busimi ekologai:) norėjau daugiau sužinoti apie šią specialybę, gal yra esančių žmonių, kurie studijuoja tai? gal galėtumėte papasakoti plačiau:), nes kas rašoma aprašuose, tai man nlb aišku... Būtų įdomu sužinoti,  kaip mokslai, sunku ar ne ir pan? Pati žadu stoti ten:) gal atsirastu ir daugiau žmonių, kurie bandys stoti čia:)  

  • Biologija / VBE 77
  • Chemija / VBE 57
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 64
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2011-07-19 21:26:01 | Nuoroda

 nejaugi nėra ekologų?:) ar bent jau stojančiųjų?:)

  • Biologija / VBE 77
  • Chemija / VBE 57
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 64
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2011-07-20 01:35:37 | Nuoroda

www.studijos.lt/busimiems_studentams/forumas/getTopic/23400/10/vu-ekologija

Žvelgiant iš šalies - ekologija yra surogatinis, dirbtinis mokslas, neturintis nei savo tyrimo objekto, nei jo ribų. Ekologinės problemos išpūstos, kaip sakė vienas VU profesorius, kažkam reikėjo kažką parašyt, tai ir parašė, pagražino bei išpūtė, kiti dar nuo savęs pridėjo, po to prisijungė "verslininkai" ir dabar yra kaip yra. Jei VDU tokią programą dar galima pateisint (nes ten nėra tradicinių disciplinų), tai VU tai tiesiog nesusipratimas. Kas man keisčiausia ten dar ir stoja, regis, protingi žmonės, kurie egzaminus išlaikė visai neblogai.

Žinutė parašyta: 2011-07-20 19:16:50 | Nuoroda

 stoja ir tu net neįsivaizduoji, bet ten kokie aukšti balai reikalingi, tai ką siūlai stoti geriau į biologija?

  • Biologija / VBE 77
  • Chemija / VBE 57
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 64
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2011-07-26 14:32:17 | Nuoroda

Ar yra čia stojančių šiais metais? :DD

Žinutė parašyta: 2011-07-26 16:55:24 | Nuoroda
enemy rašė:

Ar yra čia stojančių šiais metais? :DD

 Yra ne tik stojančių, bet ir įstojusių ;]] Ėė, kolegos, pasigirkit! :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 20:35:09 | Nuoroda

Taigi,, tada būsiu pirma kuri pasigirs,, ;D  Aš čia ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 22:09:35 | Nuoroda

Sveikos, aš irgi įstojau į ekologiją :))

  • Biologija / VBE 92
  • Chemija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2011-07-26 22:18:44 | Nuoroda

Labai smagu, kad atsirado kolegų ;]

Žinutė parašyta: 2011-07-26 22:26:10 | Nuoroda
SunLit rašė:

Labai smagu, kad atsirado kolegų ;]

 Aha :) Kada važiuoji pasirašyt dokumentų ?

  • Biologija / VBE 92
  • Chemija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2011-07-27 05:53:31 | Nuoroda

Ar džiaugiatės čia įstojusios? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-27 11:51:55 | Nuoroda

 Su kokiu KB istojot? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-27 11:59:24 | Nuoroda

su kokiais balais istojot i nemokama?;)

Žinutė parašyta: 2011-07-27 20:03:14 | Nuoroda

Šiandien ryte jau pasirašiau :)) O KB tai 19.2 buvo :)) O jūsų?

Žinutė parašyta: 2011-07-28 09:42:06 | Nuoroda

Sveiki, naujieji studentai ;)

Džiaugiuosi pagaliau radusi žmonių, kurie papildys ekologų gretas.
Aš pirmus metus jau atsimokiau, baigiau labai sėkmingai. Pagaliau būsiu antrakursė ;)
Tad jei tik turėsit klausimų, ar norėsite šiaip paplepėti - kreipkitės. Galiu padėti tiek dabar, tiek mokslo metų eigoje, nes turiu nemažai konspketų ir t.t. ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-28 10:23:46 | Nuoroda
biluciuke rašė:

Sveiki, naujieji studentai ;)

Džiaugiuosi pagaliau radusi žmonių, kurie papildys ekologų gretas.
Aš pirmus metus jau atsimokiau, baigiau labai sėkmingai. Pagaliau būsiu antrakursė ;)
Tad jei tik turėsit klausimų, ar norėsite šiaip paplepėti - kreipkitės. Galiu padėti tiek dabar, tiek mokslo metų eigoje, nes turiu nemažai konspketų ir t.t. ;)

 Kaip smagu, kad atsiranda tokių žmogeliukų :>> O kaip, mokytis sunku? Ar nesigaili čia įstojusi? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-28 10:40:00 | Nuoroda
SunLit rašė:
biluciuke rašė:

Sveiki, naujieji studentai ;)

Džiaugiuosi pagaliau radusi žmonių, kurie papildys ekologų gretas.
Aš pirmus metus jau atsimokiau, baigiau labai sėkmingai. Pagaliau būsiu antrakursė ;)
Tad jei tik turėsit klausimų, ar norėsite šiaip paplepėti - kreipkitės. Galiu padėti tiek dabar, tiek mokslo metų eigoje, nes turiu nemažai konspketų ir t.t. ;)

 Kaip smagu, kad atsiranda tokių žmogeliukų :>> O kaip, mokytis sunku? Ar nesigaili čia įstojusi? :)

 Pirmas semestras buvo sunkus. Na, bent jau taip atrodė. Nemaža dalis žmonių metė mokslus, nes vieniems atrodė, kad tai neįmanoma, kiti tiesiog savęs čia neatrado (po pirmų metų mūsų liko 22 iš virš 30). Dabar manau, kad tai buvo daugiau morališkai ir psichologiškai sunku, nes mokykloj iki tokių tempų ir tokios informacijos gausos toli gražu... Reikalingas tiesiog labai didelis persilaužimas, bet viskas tikrai įmanoma. ;)
Antras semestras kiek lengvesnis, daugiausiai problemų turėjome su organine chemija, bet kažkaip ir ją įveikėm :D
Ar nesigailiu? Dabar ne. Nors niekad nemaniau, kad studijuosi gamtos mokslus, dabar suprantu, kad turbūt taip ir turėjo būti.  Baugina tik ateities nežinomybė, nes ta ekologija toks slidus dalykėlis. Bet šiuo metu niekuo nesiskundžiu. Na, gal vasaros atostogų mažokai liko, nes atsilaisvinom tik prieš kelias dienas (07-25). 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą