Antras etapas 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-08-01 17:13:05 | Nuoroda

gal kas zino kada atsiras istojusiuju sarasai?

Žinutė parašyta: 2011-08-01 17:27:44 | Nuoroda

Tai ar galima po pirmo etapo pasirasius sutarti del vnf,dalyvaut treciam etape del vf vietos? antram etape nedalyvavau.. 

Žinutė parašyta: 2011-08-01 17:29:51 | Nuoroda
Tadasneo rašė:

Tai ar galima po pirmo etapo pasirasius sutarti del vnf,dalyvaut treciam etape del vf vietos? antram etape nedalyvavau.. 

 labas, parasyk Į lamą:0 ten atsakis viską:) čia labai nesamoninga tvaka,, ir atrodo viena diena leidžia, kitą jau nebe

Žinutė parašyta: 2011-08-01 17:47:47 | Nuoroda
Viktorijaaaa rašė:
Romaaa rašė:

Kas nerizikuoja,tas negeria šampano :D atsisakiau pirmam etape gauto kvietimo į vk įstaigų administravimą ir dabar pakliuvau į VU matematika ir matematikos taikymai:) je je je:D

 Ech... aš taip pat norėjau ten stoti, bet pasiraiau sutartį į finansus vf ir negalėjau dalyvaut antram etape nors ir būčiau laisvai įstojus į matematika ir jos taikymą VU... Beje laba sveikinu tave ten papuolus :)

dėkuj :) tave taip pat sveikinu :)

  • Istorija / VBE 36
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 30
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 57
Žinutė parašyta: 2011-08-01 17:56:28 | Nuoroda

gavau pakvietima antrame ture i vf vieta, ar pasirasiusi sutarti su universitetu, galeciau dar dalyvauti 3 ture del vnf vietos? (pakvietima gavau i 2 pagal sarasa vieta).

Žinutė parašyta: 2011-08-01 19:12:08 | Nuoroda

 sveiki, gal kas zino.. turiu su VU pasirasius sutarty del vnf, dabar  gavau kvietima  y vf vieta, tai ar reikia man is naujo moketi uz sutarty ir vezti dokumentu kopijas?

Žinutė parašyta: 2011-08-01 19:52:22 | Nuoroda
eglukas rašė:

 sveiki, gal kas zino.. turiu su VU pasirasius sutarty del vnf, dabar  gavau kvietima  y vf vieta, tai ar reikia man is naujo moketi uz sutarty ir vezti dokumentu kopijas?

 taip.registracijos imoka negrazinama

  • Informacinės technologijos / VBE 17
  • Istorija / VBE 33
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 7
  • Matematika / VBE 8
Žinutė parašyta: 2011-08-01 19:53:56 | Nuoroda
Ghost rašė:
eglukas rašė:

 sveiki, gal kas zino.. turiu su VU pasirasius sutarty del vnf, dabar  gavau kvietima  y vf vieta, tai ar reikia man is naujo moketi uz sutarty ir vezti dokumentu kopijas?

 taip.registracijos imoka negrazinama

 Šiaip tai kaip kur, kai kurie universitetai gražina (pvz.MRU) tik reik rašyt prašymą

Žinutė parašyta: 2011-08-01 20:03:42 | Nuoroda
Sandrau rašė:
Ghost rašė:
eglukas rašė:

 sveiki, gal kas zino.. turiu su VU pasirasius sutarty del vnf, dabar  gavau kvietima  y vf vieta, tai ar reikia man is naujo moketi uz sutarty ir vezti dokumentu kopijas?

 taip.registracijos imoka negrazinama

 Šiaip tai kaip kur, kai kurie universitetai gražina (pvz.MRU) tik reik rašyt prašymą

 Tikrai zinau, kad KU neatiduoda :D

O siap zmones tikiuosi jums irgi taip pat smagu kaip ir man!!!!! :)

Mielas (-a) stojantysis (-čioji),
pranešame, kad Jūs esate kviečiamas(-a) studijuoti:


Studijų programa: ekonomika (Vilniuje), NL
Aukštoji mokykla: Vilniaus universitetas
Finansavimo pobūdis: VF
Pageidavimo numeris: 1

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-08-01 20:05:55 | Nuoroda
turek_beda rašė:
Sandrau rašė:
Ghost rašė:
eglukas rašė:

 sveiki, gal kas zino.. turiu su VU pasirasius sutarty del vnf, dabar  gavau kvietima  y vf vieta, tai ar reikia man is naujo moketi uz sutarty ir vezti dokumentu kopijas?

 taip.registracijos imoka negrazinama

 Šiaip tai kaip kur, kai kurie universitetai gražina (pvz.MRU) tik reik rašyt prašymą

 Tikrai zinau, kad KU neatiduoda :D

O siap zmones tikiuosi jums irgi taip pat smagu kaip ir man!!!!! :)

Mielas (-a) stojantysis (-čioji),
pranešame, kad Jūs esate kviečiamas(-a) studijuoti:


Studijų programa: ekonomika (Vilniuje), NL
Aukštoji mokykla: Vilniaus universitetas
Finansavimo pobūdis: VF
Pageidavimo numeris: 1

 su kokiu kb įstojai ?

Žinutė parašyta: 2011-08-01 20:08:11 | Nuoroda
andriusk92 rašė:
turek_beda rašė:
Sandrau rašė:
Ghost rašė:
eglukas rašė:

 sveiki, gal kas zino.. turiu su VU pasirasius sutarty del vnf, dabar  gavau kvietima  y vf vieta, tai ar reikia man is naujo moketi uz sutarty ir vezti dokumentu kopijas?

 taip.registracijos imoka negrazinama

 Šiaip tai kaip kur, kai kurie universitetai gražina (pvz.MRU) tik reik rašyt prašymą

 Tikrai zinau, kad KU neatiduoda :D

O siap zmones tikiuosi jums irgi taip pat smagu kaip ir man!!!!! :)

Mielas (-a) stojantysis (-čioji),
pranešame, kad Jūs esate kviečiamas(-a) studijuoti:


Studijų programa: ekonomika (Vilniuje), NL
Aukštoji mokykla: Vilniaus universitetas
Finansavimo pobūdis: VF
Pageidavimo numeris: 1

 su kokiu kb įstojai ?

 18.2

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-08-01 20:46:41 | Nuoroda

gavau pakvietima antrame ture i vf vieta, ar pasirasiusi sutarti su universitetu, galeciau dar dalyvauti 3 ture del vnf vietos? (pakvietima gavau i 2 pagal sarasa vieta).

Žinutė parašyta: 2011-08-01 20:55:39 | Nuoroda
studijos lt rašė:

gavau pakvietima antrame ture i vf vieta, ar pasirasiusi sutarti su universitetu, galeciau dar dalyvauti 3 ture del vnf vietos? (pakvietima gavau i 2 pagal sarasa vieta).

 Nemanau, nes tu skaityk esi uzemes VF vieta, tai reiskia jei tu dalyvausi 3 etape tai ta VF vieta ir liks niekeno. O etapais stengiamasi padaryti, kad butu isdalintos visos VF vietos.

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-08-01 21:02:43 | Nuoroda

aš pirmu etapu sudariau sutartį dėl vnf. antram gavau vf, bet jos atsisakysiu. galiu trečiam vėl dalyvaut dėl vnf kaip manot??

ir dar klausimas.. pvz jei užimta 43 vietos iš 45 esamų, tai bus trečiam ture kova dėl tų likusių 2 vietų ar ten jau galima sakyt viskas?? ...

Žinutė parašyta: 2011-08-01 21:19:31 | Nuoroda
Haslem rašė:

aš pirmu etapu sudariau sutartį dėl vnf. antram gavau vf, bet jos atsisakysiu. galiu trečiam vėl dalyvaut dėl vnf kaip manot??

ir dar klausimas.. pvz jei užimta 43 vietos iš 45 esamų, tai bus trečiam ture kova dėl tų likusių 2 vietų ar ten jau galima sakyt viskas?? ...

 Trecias turas bus del vietu, kurios bus laisvos. Tai jei liks 2 vietos tai ir del ju bus :)

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-08-01 21:51:42 | Nuoroda
Tadasneo rašė:

Tai ar galima po pirmo etapo pasirasius sutarti del vnf,dalyvaut treciam etape del vf vietos? antram etape nedalyvavau.. 

 Mane taip pat tai domina,situacija lygiai tokia pati kaip tavo.

Žinutė parašyta: 2011-08-01 21:52:07 | Nuoroda

 Gal kas zinote ar visiems busimiems VU studentams sutarti  pasirasyti reikia - Vilnius, Saulėtekio al. 9, I rūmai ? :)

 

Žinutė parašyta: 2011-08-01 21:52:07 | Nuoroda

 Gal kas zinote ar visiems busimiems VU studentams sutarti  pasirasyti reikia - Vilnius, Saulėtekio al. 9, I rūmai ? :)

 

Žinutė parašyta: 2011-08-01 22:02:38 | Nuoroda

hey, jei gavau pakvietima i vnf (pasirasau sutarti) ir ar galima dalyvauti 3etape  del vnf , bet kitam univere? (AS PASIRASIUS SUTARTI BUCIAU)

Žinutė parašyta: 2011-08-01 22:04:56 | Nuoroda
mockingbird rašė:

 Gal kas zinote ar visiems busimiems VU studentams sutarti  pasirasyti reikia - Vilnius, Saulėtekio al. 9, I rūmai ? :)

 

 Mane irgi tas domina! 

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą