Anglų filologija VU '11
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-28 19:55:33 | Nuoroda
Egzustresas7894 rašė:
senas_von_krienas rašė:
Judiciux rašė:

ar patenkinti įstojimu į anglų? :)

 

 

Norėjau į skandinavų, labai norėjau, bet nieko, kitais metais gretutines pasiimsiu, tai gal ir nieko ta anglų :)

Šiaip man atrodo kad į anglų filologiją didesnis konkursas nei į skandinavistiką, taip kad nėr ko liūdėti. Aišku, gerai pasvėrus, skandinavistika labiau praktiškas mokslas. Iš kitos pusės anglų filologija kaip ir prestižinė specialybė. Žodžiu, lazda turi du galus :)

 Taip, tu teisus, bet į skandinavų sunkiau įstoti, nes didesnis balas. Bet aš nesuprantu, kodėl ten toks aukštas balas? Atrodo filologija kaip ir visos, bet pasirodo ne. ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-28 19:57:59 | Nuoroda
pievava rašė:

vidutiniskai, o tu?

 Aš patenkinta :) gal kažkam ir atrodo, kad anglų filologija yra LABAI lievai, bet jei žinai, ko nori ir kryptingai eini tuo keliu, tai bet koks mokslas bus labai perspektyvus. Kaip sakoma, viskas priklauso nuo asmenybės :)

Žinutė parašyta: 2011-07-28 20:39:43 | Nuoroda
Judiciux rašė:
senas_von_krienas rašė:
Judiciux rašė:

ar patenkinti įstojimu į anglų? :)

 

 

Norėjau į skandinavų, labai norėjau, bet nieko, kitais metais gretutines pasiimsiu, tai gal ir nieko ta anglų :)

 Aš irgi norėjau į skandinavistiką, į norvegų, bet... Taip pat mąstau apie gretutinių studijų galimybę :) o tu į švedų ar norvegų norėjai?

 Į norvegų, nors būčiau džiaugęsis ir švedų :D

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-07-28 20:41:49 | Nuoroda
Egzustresas7894 rašė:
senas_von_krienas rašė:
Judiciux rašė:

ar patenkinti įstojimu į anglų? :)

 

 

Norėjau į skandinavų, labai norėjau, bet nieko, kitais metais gretutines pasiimsiu, tai gal ir nieko ta anglų :)

Šiaip man atrodo kad į anglų filologiją didesnis konkursas nei į skandinavistiką, taip kad nėr ko liūdėti. Aišku, gerai pasvėrus, skandinavistika labiau praktiškas mokslas. Iš kitos pusės anglų filologija kaip ir prestižinė specialybė. Žodžiu, lazda turi du galus :)

 Gal į anglų ir didesnis konkursas, bet į skandinavistiką šiemet tik 16 mžmonių priėmė, todėl daug kas tiesiog atkrito, nes nesveiki balai jau ten :| :D

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-07-28 21:06:52 | Nuoroda

aš irgi į anglų papuoliau, nors svajojau apie skandinavistiką (norvegų). nieko, apsiprasim universitete, pasiimsim gretutines :) neliūdžiu, anglų irgi gerai, juolab kad toks didelis konkursas. :>

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2011-07-28 21:30:54 | Nuoroda

Jei norit dalyvaut mūsų chat'e, pridėkit prie savo skype kontaktų upstream4 arba atsiųskit į Pm savo nick'us :)

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-10-05 13:56:37 | Nuoroda

 garadauskevicius

 

_____________________

darbas ignalinoje

Žinutė parašyta: 2011-10-08 17:45:55 | Nuoroda

Sveiki, norėčiau pabendrauti su studijuojančiais anglų filologiją :) Turiu begalę klausimų :) Ar labai sunku studijuoti? Kurį universitetą/kolegiją būtų geriausia pasirinkti? Taip pat, gal žinot, kur galima dirbti baigus studijas? Jei galit, atrašykit į el. paštą , būčiau labai dėkinga.

Žinutė parašyta: 2011-10-22 22:55:14 | Nuoroda

Labas. Tikiuosi, Tau dar pravers atsakymas. Aišku, turėčiau pažymėti, kad jis gali būti gan subjektyvus, nes dar praėjo tik du mėnesiai mano anglų studijų VU :) taigi, jei jau nusprendei stoti būtent į anglų filologiją, turėtum žinoti, kad kalbos čia niekas nesirioš Tavęs mokyti (tuo atveju geriau stoti į VU UKI, anglų+ispanų arba anglų+rusų k. specialybę, kur moko daugiau kalbos, o ne apie kalbą). Absoliuti dauguma paskaitų ir seminarų vyksta anglų kalba, kas yra suprantama. Tik pasiruošk nuobodžioms kalbotyroms ir antikinės literatūros paskaitoms, kurias lietuviškai dėsto garbingois, bet gan nuobodžios dėstytojos :) Dar bus Anglijos istorija, kurią turėtų dėstyti i kitais metais kanadietis dėstytojas. Jeigu Tau patinka istorija, tikrai nebus nuobodu :) Taigi, kas dėl pačios kalbos studijų, bus kaip ir du dideli moduliai: ŠAK (Šiuolaikinė anglų kalba) ir Gramatika. Anksčiau Gramatika buvo ŠAK dalis, bet nuo 2011 atskyrė. ŠAK susidės iš rašymo, skaitymo ir fonetikos, prezentacijų paskaitų. Kaip seksis, priklausys nuo dėstytojų. Jeigu skaitymą dėstys Šinkūnienė, o prezentacijas - Urbonaitė, bus labai įdomu. Fonetikoj mokysitės ne tarimą, bet garsų sistemas, transkribavimą ir šiaip fonetikos teoriją, vėlgi nėra yyyypač įdomu, bet visai nieko :) Dar turėsit praktiką Kalbų laboratorijoj, linksma atkartot kartais britiškus žodžius, britišku akcentu (Tavo target'as per fonetiką pasiekt RP - Received Pronunciation reikalavimus). Gramatika bus ilgas nuyobodus mokslas apie kalbą, išmokt reiks daug. Rašymas irgi gan nuobodus reikalas, nors priklausys nuo dėstytojo. Turėsit dar, kaip minėjau, kalbotyros paskaitas, į kurias galėsi ir nevaikščiot, jeigu nusibos, ir seminarus, kuriuos lankyt būtina. Per seminarus mokysitės beveik tą patį, ką ir per gramatiką. Antikinė literatūra irgi gan nuobodus dalykas, nebent patinka Antika. Nuo 2 sem. galėsi rinktis gretutines studijas arba antrą užsienio kalbą. Reiks DAAAAAAUGGGG skaityti ir daryti namų darbų :) Dar turėsit mid-term testus, kuriuos mes laikom kauip tik kitrą savaitę. jie susigrūs maždaug spalio gale -lapkričio pradžioj ir sudarysa 30 proc. galutinio semestro pažymio. Bet ap[ie tai jau paaiškins dėstytojai, kai duos Course descriptions. Žiūrėk, kas juose parašyta ir neleisk dėstytojams peržengt jų pačių nusistatytų užduočių skyrimo ir laiko joms atlikti ribų :) Taigi, sėkmės laikant egzaminus ir renkantis, kur stoti. Anglų filologijoj nėra taip jau blogai, bet gretutines pasirinkt labai rekomenduoju :)

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą