II etapas,klausimai-atsakymai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-28 14:18:02 | Nuoroda
Ruby rašė:

Dabar aš jau įstojau 1 prioritetu ten, kur norėjau, 2 etape ir papildomame priėmime tikrai nedalyvausiu, sutartį su universitetu šiandien pasirašiau. Man ten reikia ką nors Lamabpo patvirtinti, kad kituose etapuose nedalyvauju? Nes šiandien pažiūrėjau savo puslapį Lamoje ir man ten atsirado skiltis "II etapo prašymas".

 ne

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-28 14:19:37 | Nuoroda
maraja1 rašė:

  ėėė ar gali būti taip, kad pasirašius sutartį su vnf, tada stojant antru etapu man ten patekus, ir atsisakius anos vietos ir nutraukus sutartį reiks mokėt pusę studijų kainos?;>>

 ne nereiks.

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-28 14:31:49 | Nuoroda

Pasirasiau sutarti su VF,bet dalyvausiu antram etape del VNF,ar istojus i vnf reikes vel sumoket 120 litu,nutraukus sutarti su kita aukstaja?

Žinutė parašyta: 2011-07-28 16:44:27 | Nuoroda
Piktzaizde rašė:

Pasirasiau sutarti su VF,bet dalyvausiu antram etape del VNF,ar istojus i vnf reikes vel sumoket 120 litu,nutraukus sutarti su kita aukstaja?

 taip..

Žinutė parašyta: 2011-07-28 17:30:02 | Nuoroda

ėė klausykit, nejau tiek žmonių ir yra pakviesta kaip rodo tos stulpelinės diagramos? pvz ten ku vf psichologija 5 žmonės?

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 63
Žinutė parašyta: 2011-07-28 17:36:35 | Nuoroda
Greta Sin ~ rašė:

ėė klausykit, nejau tiek žmonių ir yra pakviesta kaip rodo tos stulpelinės diagramos? pvz ten ku vf psichologija 5 žmonės?

 Jo,geras klausimas. Man ir rodo,kad į dailėtyrą-8,menotyrą-10.  Visos kitos ir 13 ir mažiau. Agh. 

Žinutė parašyta: 2011-07-28 17:52:51 | Nuoroda
Beprotybė. rašė:
Greta Sin ~ rašė:

ėė klausykit, nejau tiek žmonių ir yra pakviesta kaip rodo tos stulpelinės diagramos? pvz ten ku vf psichologija 5 žmonės?

 Jo,geras klausimas. Man ir rodo,kad į dailėtyrą-8,menotyrą-10.  Visos kitos ir 13 ir mažiau. Agh. 

 Žiūriu ir prarandu viltį :| nes jau tie stulpeliai pas men beveik visi pilni .

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 63
Žinutė parašyta: 2011-07-28 18:31:55 | Nuoroda

Kažin, o jeigu kvietimas yra vf 3 vietoj, ar galima dalyvauti II etape vf

Žinutė parašyta: 2011-07-28 18:36:36 | Nuoroda
doroti rašė:

Kažin, o jeigu kvietimas yra vf 3 vietoj, ar galima dalyvauti II etape vf

 Ne

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2011-07-28 18:40:49 | Nuoroda

 pas mane kaip tik atrodo per daug ten priimtų.. :D

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-28 18:40:55 | Nuoroda
Sandrittta rašė:
doroti rašė:

Kažin, o jeigu kvietimas yra vf 3 vietoj, ar galima dalyvauti II etape vf

 Ne

 Ačiū. O aplamai galima dalyvauti II etape? O III etape taip pat negalima rinktis vf. Nevykusiai psidariau eiliškumą :((( 3vietoj įrašiau KK, balų turiu 16, tai gal būčiau pakliuvusi ir į kokį univerą vf

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-28 18:42:52 | Nuoroda
doroti rašė:
Sandrittta rašė:
doroti rašė:

Kažin, o jeigu kvietimas yra vf 3 vietoj, ar galima dalyvauti II etape vf

 Ne

 Ačiū. O aplamai galima dalyvauti II etape? O III etape taip pat negalima rinktis vf. Nevykusiai psidariau eiliškumą :((( 3vietoj įrašiau KK, balų turiu 16, tai gal būčiau pakliuvusi ir į kokį univerą vf

 III etape jau bus naujas sąrašas ir galėsi viską keist, II -etape, galima keist tik eiliškumą..

Žinutė parašyta: 2011-07-28 18:43:58 | Nuoroda
doroti rašė:
Sandrittta rašė:
doroti rašė:

Kažin, o jeigu kvietimas yra vf 3 vietoj, ar galima dalyvauti II etape vf

 Ne

 Ačiū. O aplamai galima dalyvauti II etape? O III etape taip pat negalima rinktis vf. Nevykusiai psidariau eiliškumą :((( 3vietoj įrašiau KK, balų turiu 16, tai gal būčiau pakliuvusi ir į kokį univerą vf

 nu tau dabar negalima. papildomama priėmime pildysit prašymą iš naujo, ir bus šešios vietos. 
taip nevykusiai .

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-28 19:20:06 | Nuoroda
nepavojinga rašė:
doroti rašė:
Sandrittta rašė:
doroti rašė:

Kažin, o jeigu kvietimas yra vf 3 vietoj, ar galima dalyvauti II etape vf

 Ne

 Ačiū. O aplamai galima dalyvauti II etape? O III etape taip pat negalima rinktis vf. Nevykusiai psidariau eiliškumą :((( 3vietoj įrašiau KK, balų turiu 16, tai gal būčiau pakliuvusi ir į kokį univerą vf

 III etape jau bus naujas sąrašas ir galėsi viską keist, II -etape, galima keist tik eiliškumą..

 Kur tos taisyklės parašytos, nieko aš čia nesuprantu. Atsiprašau kad tie klausimai tokie žiopli...bet

Kokios gali būti alternatyvos? 3 prioritetu gautas kvietimas studijuoti KK vf.

II ture galima rinktis tik vnf?

o kaip III ture? Bet gal pasiūlymų bus mažiau :/ Ar bus galima įrašyti naujų mokslo įstaigų?

 

Žinutė parašyta: 2011-07-28 19:21:02 | Nuoroda
Mirtise rašė:
doroti rašė:
Sandrittta rašė:
doroti rašė:

Kažin, o jeigu kvietimas yra vf 3 vietoj, ar galima dalyvauti II etape vf

 Ne

 Ačiū. O aplamai galima dalyvauti II etape? O III etape taip pat negalima rinktis vf. Nevykusiai psidariau eiliškumą :((( 3vietoj įrašiau KK, balų turiu 16, tai gal būčiau pakliuvusi ir į kokį univerą vf

 nu tau dabar negalima. papildomama priėmime pildysit prašymą iš naujo, ir bus šešios vietos. 
taip nevykusiai .

 O kodėl 6 vietos?

Žinutė parašyta: 2011-07-28 19:30:14 | Nuoroda

 Kaip manote ar keisis kb 2etape? 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-28 19:32:38 | Nuoroda
doroti rašė:
nepavojinga rašė:
doroti rašė:
Sandrittta rašė:
doroti rašė:

Kažin, o jeigu kvietimas yra vf 3 vietoj, ar galima dalyvauti II etape vf

 Ne

 Ačiū. O aplamai galima dalyvauti II etape? O III etape taip pat negalima rinktis vf. Nevykusiai psidariau eiliškumą :((( 3vietoj įrašiau KK, balų turiu 16, tai gal būčiau pakliuvusi ir į kokį univerą vf

 III etape jau bus naujas sąrašas ir galėsi viską keist, II -etape, galima keist tik eiliškumą..

 Kur tos taisyklės parašytos, nieko aš čia nesuprantu. Atsiprašau kad tie klausimai tokie žiopli...bet

Kokios gali būti alternatyvos? 3 prioritetu gautas kvietimas studijuoti KK vf.

II ture galima rinktis tik vnf?

o kaip III ture? Bet gal pasiūlymų bus mažiau :/ Ar bus galima įrašyti naujų mokslo įstaigų?

 

 http://www.lamabpo.lt/turinys/naujienos/paskelbti-bendrojo-pri%C4%96mimo-pirmojo-etapo-rezultatai pasiskaityk cia

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-28 20:07:42 | Nuoroda

 http://www.lamabpo.lt/turinys/bendrasis-priemimas/papildomas-pri%C4%97mimas
www.lamabpo.lt/turinys/bendrasis-priemimas/pagrindinis-pri%C4%97mimas
visa reikiama info

Žinutė parašyta: 2011-07-28 20:10:55 | Nuoroda

Noriu paklausti , ar galima daryti sitaip . Jeigu as jau istojau ir pasirasiau sutary + sumokejau 120lt. Ar galiu bandyti dalyvauti 2 ture. Ir jei pasiseks ten kur noriu, galesiu atsisaukti ta pirmaja sutarty? :)

  • Biologija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-07-28 20:55:36 | Nuoroda
yvette rašė:

Noriu paklausti , ar galima daryti sitaip . Jeigu as jau istojau ir pasirasiau sutary + sumokejau 120lt. Ar galiu bandyti dalyvauti 2 ture. Ir jei pasiseks ten kur noriu, galesiu atsisaukti ta pirmaja sutarty? :)

 Galesi :) as pati taip darysiu jei pasiseks:))

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą