II etapas,klausimai-atsakymai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-28 21:10:19 | Nuoroda

o jej pvz pasirasysiu 2 etape sutarti del vf vietos ir ji man netiks ar galesiu dalyvauti 3 etape del vf vietos?

  • Istorija / VBE 81
  • Lenkų kalba (gimtoji) / MBE 10
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 74
  • Matematika / VBE 63
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2011-07-28 21:12:46 | Nuoroda
veem19 rašė:

o jej pvz pasirasysiu 2 etape sutarti del vf vietos ir ji man netiks ar galesiu dalyvauti 3 etape del vf vietos?

 Taip galesi.

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2011-07-28 21:15:04 | Nuoroda
Sandrittta rašė:
veem19 rašė:

o jej pvz pasirasysiu 2 etape sutarti del vf vietos ir ji man netiks ar galesiu dalyvauti 3 etape del vf vietos?

 Taip galesi.

 o jej 1 etape pasirasysiu sutarti del vf vietos ir ji man netiks ar galesiu dalyvauti 3 etape del vf vietos? sorry kad is kart nepaklausiau

  • Istorija / VBE 81
  • Lenkų kalba (gimtoji) / MBE 10
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 74
  • Matematika / VBE 63
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-28 21:23:33 | Nuoroda

Nelogiska,kad antram pasirases VF,gali dalyvaut treciam del VF.

Ipatingai nelogiska,jei pirmam pasirases VF gali treciam del VF dalyvaut.

 

Mano ziniom pasirases VF ,del jokiu VF nebegali dalyvaut. 

Žinutė parašyta: 2011-07-28 21:25:44 | Nuoroda

bet kazka skaiciau apie tai kad galima.paskui tik sutarti nutrauki ir viskas.bl tiek loxai lamapbo.lt niekaip dorai negali man atsakyti i sita klausima

  • Istorija / VBE 81
  • Lenkų kalba (gimtoji) / MBE 10
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 74
  • Matematika / VBE 63
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2011-07-28 21:26:32 | Nuoroda
veem19 rašė:
Sandrittta rašė:
veem19 rašė:

o jej pvz pasirasysiu 2 etape sutarti del vf vietos ir ji man netiks ar galesiu dalyvauti 3 etape del vf vietos?

 Taip galesi.

 o jej 1 etape pasirasysiu sutarti del vf vietos ir ji man netiks ar galesiu dalyvauti 3 etape del vf vietos? sorry kad is kart nepaklausiau

 Oj atsiprasau ne taip perskaiciau klausima.Pasirases sutarti vf gali kovot veliau tik del vnf, taciau jei pasirasai vnf tada gali kovoti del vf :)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2011-07-28 21:37:06 | Nuoroda

krc nelabai gerai

  • Istorija / VBE 81
  • Lenkų kalba (gimtoji) / MBE 10
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 74
  • Matematika / VBE 63
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2011-07-28 21:44:24 | Nuoroda
veem19 rašė:

krc nelabai gerai

 Na jo cia jau rizika visur..

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2011-07-28 22:20:04 | Nuoroda
Piktzaizde rašė:
yvette rašė:

Noriu paklausti , ar galima daryti sitaip . Jeigu as jau istojau ir pasirasiau sutary + sumokejau 120lt. Ar galiu bandyti dalyvauti 2 ture. Ir jei pasiseks ten kur noriu, galesiu atsisaukti ta pirmaja sutarty? :)

 Galesi :) as pati taip darysiu jei pasiseks:))

 O kazi ar ten kur jau pasirasiau as . jie nepamatys kad dalyvauju 2 ture ir neismes manes anksciau laiko ?

  • Biologija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-07-28 22:30:31 | Nuoroda
yvette rašė:
Piktzaizde rašė:
yvette rašė:

Noriu paklausti , ar galima daryti sitaip . Jeigu as jau istojau ir pasirasiau sutary + sumokejau 120lt. Ar galiu bandyti dalyvauti 2 ture. Ir jei pasiseks ten kur noriu, galesiu atsisaukti ta pirmaja sutarty? :)

 Galesi :) as pati taip darysiu jei pasiseks:))

 O kazi ar ten kur jau pasirasiau as . jie nepamatys kad dalyvauju 2 ture ir neismes manes anksciau laiko ?

 Nieko nebus,gi galima,jei pasirasiai VF sutarti tai antram etape gali dalyvaut del VNF vietu,jei pasirasei VNF sutarti gali dalvaut del VF vietu :))

Žinutė parašyta: 2011-07-28 22:32:47 | Nuoroda

o jei pasirasiau vnf studijas , ar galiu bandyti dalyvauti del vnf ? 

  • Biologija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-07-28 22:36:19 | Nuoroda
yvette rašė:

o jei pasirasiau vnf studijas , ar galiu bandyti dalyvauti del vnf ? 

 Per antra ne,bet per likusiu etapus ir papildoma priemima jei liks vietu galesi :)

Žinutė parašyta: 2011-07-28 22:41:52 | Nuoroda

na aisku tada :)  aciu uz info :)

  • Biologija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-07-28 22:45:03 | Nuoroda
yvette rašė:

na aisku tada :)  aciu uz info :)

 prasom :)

Žinutė parašyta: 2011-07-28 23:17:28 | Nuoroda

Iš prieštai rašiusių supratau vienaip, iš vėliau rašiusių šiektiek kitaip. Norėčiau pasitikslinti. Jei per 1 turą patekau į VNF vietą, antrame ture galiu dalyvauti ir, ten nepasisekus, neprarandu savo VNF vietos (jau pasirašiau sutartį)? Tačiau 2 ture nebegaliu pretenduoti į kitas VNF vietas (tokiaspat rašiau ir pirmame ture)? Tikiuosi, likau suprastas :D

Žinutė parašyta: 2011-07-28 23:30:56 | Nuoroda
Tiesk rašė:

Iš prieštai rašiusių supratau vienaip, iš vėliau rašiusių šiektiek kitaip. Norėčiau pasitikslinti. Jei per 1 turą patekau į VNF vietą, antrame ture galiu dalyvauti ir, ten nepasisekus, neprarandu savo VNF vietos (jau pasirašiau sutartį)? Tačiau 2 ture nebegaliu pretenduoti į kitas VNF vietas (tokiaspat rašiau ir pirmame ture)? Tikiuosi, likau suprastas :D

 Nebegali, tada begali kovot tik del vf vietu :)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2011-07-28 23:32:35 | Nuoroda
Tiesk rašė:

Iš prieštai rašiusių supratau vienaip, iš vėliau rašiusių šiektiek kitaip. Norėčiau pasitikslinti. Jei per 1 turą patekau į VNF vietą, antrame ture galiu dalyvauti ir, ten nepasisekus, neprarandu savo VNF vietos (jau pasirašiau sutartį)? Tačiau 2 ture nebegaliu pretenduoti į kitas VNF vietas (tokiaspat rašiau ir pirmame ture)? Tikiuosi, likau suprastas :D

 Pazystamas pasirase vnf ir per antra pretenduos tiek del vf tiek del vnf. Jeigu nepaisrasai VF sutarties is pirmu triju VF prasymu gali dalyvauti antram etape del tiek vf tiek vnf vietu, tik nauju negalesi irasyt o tik senasias vietomis sukeist (jei bus pvz 1.vf 2.vnf 3.vf. 4.vf , tai 4.vf skaitysis kaip trecias prasymas is vf eiles ir is jo gaves pasiulyma ir pasirases antram etape nedalyvauji)

Del trecio etapo nesidomejau lb, bet logiskiausia kad pasirases betkoki vf nebedalyvauji, o pasirases vnf gali dalyvauti.

  • Biologija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2011-07-28 23:59:13 | Nuoroda

 Įstojau į VF vietą 5pasirinkimu, pasirašiau sutartį, bet dalyvauja antram ture dėl kitos spec. VF vietų(nes ne 1-3vietos pakviesta). Na ir jeigu netyčia įstoju į kitą norimą spec. kaip man susigražinti ir ar išvis eina susigrąžinti tuos 120lt?

Žinutė parašyta: 2011-07-29 10:52:33 | Nuoroda
Erminija rašė:

 Įstojau į VF vietą 5pasirinkimu, pasirašiau sutartį, bet dalyvauja antram ture dėl kitos spec. VF vietų(nes ne 1-3vietos pakviesta). Na ir jeigu netyčia įstoju į kitą norimą spec. kaip man susigražinti ir ar išvis eina susigrąžinti tuos 120lt?

 mano ziniom pasirasius sutarti del vf vietos nesvarbu kokiu numeriu tu daugiau i jokia kita vf negali pretenduoti kituose etapuose. o sutartis nutrakus 120 neatgautum

Žinutė parašyta: 2011-07-29 11:07:40 | Nuoroda

Turiu klausimą. Jeigu aš noriu antram etape pateikti tik dėl farmacijos vf, tai aš galiu jį vieną rašyti ar vis tiek turiu rašyt ir kitas specialybes,kurias bvau pateikus pirmam etapui?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą