PAPILDOMAS PRIEMIMAS
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-26 20:58:43 | Nuoroda

Ar galima per papildoma priemima pretenduoti i valstybes finansuojamas vietas? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 22:29:40 | Nuoroda

nu tai kaip? 

Žinutė parašyta: 2011-07-27 08:22:33 | Nuoroda

žinoma galima, jeigu liks vietų

Žinutė parašyta: 2011-07-27 09:10:06 | Nuoroda

 galiu pasakyt tik tiek, pernai draugas per papildoma gavo tik vnf, nes vf pabaige isdalinti per II tura.....

Žinutė parašyta: 2011-07-27 09:11:47 | Nuoroda

gal žinote: jei įstoju į vnf ir pasirašau sutatį, ar antru etapu galiu dalyvauti dėl vf tos pačios specialybės tame pačiame universitete??? tačiau jei negaučiau vf, tai ar man liktų vnf?? labai svarbu, nes esu trečia kuri įstojo į vnf, tad manau realu į nemokamą patekt. Na gal nėra labai realu, tačiau jei būtų taip galima, tada cool, nes rizikuoju nemaža pinigų suma.

  • Biologija / VBE 92
  • Chemija / VBE 82
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
Žinutė parašyta: 2011-07-27 13:19:47 | Nuoroda

Taip :) Skambinau lamai,tai sake,jog galima pasirasyt sutarti su vnf ir tada antram ture gali dalyvauti ,bet TIK DEL VF VIETU :) Ir jeigu tavo sarase yra ta spec. VF tai butinai rasyk! :) Jeigu gausi,tau tereiks nuvaziuoti i universiteta ir pasirasyti sutarti su vf bei atsaukti vnf,kas nieko nekainuos,isskyrus tai,jog nebeatgausi tu 120lt uz registracija :)

Žinutė parašyta: 2011-07-27 13:29:27 | Nuoroda
sraigyt rašė:

Taip :) Skambinau lamai,tai sake,jog galima pasirasyt sutarti su vnf ir tada antram ture gali dalyvauti ,bet TIK DEL VF VIETU :) Ir jeigu tavo sarase yra ta spec. VF tai butinai rasyk! :) Jeigu gausi,tau tereiks nuvaziuoti i universiteta ir pasirasyti sutarti su vf bei atsaukti vnf,kas nieko nekainuos,isskyrus tai,jog nebeatgausi tu 120lt uz registracija :)

 o gal tada žinai ir tokį dalyką.. aš įstojau į vf 2numeriu. Ir jei pasirasau sutartį ar galiu dalyvauti antrame ar papildomame etape? ir jei įstoju ten kur noriu, nutraukti sutartį? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-27 13:39:32 | Nuoroda

 Ar daug šansų išvis niekur neįstojus pirmame ture su 18,28KB į vf, įstoti antrame ture mru (teisė ir muitinės veikla, viešasis admin., teisė ir valdymas, viešoji politika ir vadyba) ? 

Žinutė parašyta: 2011-07-27 14:36:09 | Nuoroda

Verstute, man rodos,jeigu tu istojai 1-3 nr. i vf tai nebegali dalyvaut 2 etape del vf vietu net atsisakius tos vf kuria gavai :/

Žinutė parašyta: 2011-07-27 15:35:58 | Nuoroda
sraigyt rašė:

Verstute, man rodos,jeigu tu istojai 1-3 nr. i vf tai nebegali dalyvaut 2 etape del vf vietu net atsisakius tos vf kuria gavai :/

 Skambinau i lama, sakė galiu nebent pretenduoti į vnf vietas.. tai jau visai pasimečiau aš..

Žinutė parašyta: 2011-07-27 19:14:14 | Nuoroda
verstute rašė:
sraigyt rašė:

Verstute, man rodos,jeigu tu istojai 1-3 nr. i vf tai nebegali dalyvaut 2 etape del vf vietu net atsisakius tos vf kuria gavai :/

 Skambinau i lama, sakė galiu nebent pretenduoti į vnf vietas.. tai jau visai pasimečiau aš..

 man panaši situacija. sakė, kad galiu atsisakius dalyvauti tik papildomame priėmime į vf, jeigu liks finansuojamų vietų. Bet žinoma, surizikavusi gali ir nieko netekti arba į vnf patekti :) o pasirašius 1-3 vf sutartitį jokiame kitame etape dalyvauti nebegali.

Žinutė parašyta: 2011-07-27 19:27:25 | Nuoroda
laukinukia rašė:
verstute rašė:
sraigyt rašė:

Verstute, man rodos,jeigu tu istojai 1-3 nr. i vf tai nebegali dalyvaut 2 etape del vf vietu net atsisakius tos vf kuria gavai :/

 Skambinau i lama, sakė galiu nebent pretenduoti į vnf vietas.. tai jau visai pasimečiau aš..

 man panaši situacija. sakė, kad galiu atsisakius dalyvauti tik papildomame priėmime į vf, jeigu liks finansuojamų vietų. Bet žinoma, surizikavusi gali ir nieko netekti arba į vnf patekti :) o pasirašius 1-3 vf sutartitį jokiame kitame etape dalyvauti nebegali.

 Tai nesuprantu ką man tada ta lama pasakė. Nes aš kai skambinau sakiau, kad patekau 2nr į vf ir sakė, kad galiu dalyvauti kituose etapuose tik kad i vnf vietą.. :>

Žinutė parašyta: 2011-07-27 20:25:22 | Nuoroda

 Sveiki, norėjau paklausti ar dabar pasirašiusi sutartį galėsiu dalyvauti papildomame priėmime dėl vf ar vnf vietos?Ir pvz gavusi pasiūlymą, tačiau man netinkantį, vėl pasilikti 1 etapo pasiūlymą? 

Žinutė parašyta: 2011-07-27 20:39:33 | Nuoroda
Justinaa rašė:

 Sveiki, norėjau paklausti ar dabar pasirašiusi sutartį galėsiu dalyvauti papildomame priėmime dėl vf ar vnf vietos?Ir pvz gavusi pasiūlymą, tačiau man netinkantį, vėl pasilikti 1 etapo pasiūlymą? 

 Manau, kad galėsi. Bent kai ir aš teiravausi lamoje sakė, kad galima dalyvauti :)

Žinutė parašyta: 2011-07-27 20:42:31 | Nuoroda
verstute rašė:
Justinaa rašė:

 Sveiki, norėjau paklausti ar dabar pasirašiusi sutartį galėsiu dalyvauti papildomame priėmime dėl vf ar vnf vietos?Ir pvz gavusi pasiūlymą, tačiau man netinkantį, vėl pasilikti 1 etapo pasiūlymą? 

 Manau, kad galėsi. Bent kai ir aš teiravausi lamoje sakė, kad galima dalyvauti :)

 Aišku, ačiū 

Žinutė parašyta: 2011-07-27 21:40:20 | Nuoroda
sraigyt rašė:

Taip :) Skambinau lamai,tai sake,jog galima pasirasyt sutarti su vnf ir tada antram ture gali dalyvauti ,bet TIK DEL VF VIETU :) Ir jeigu tavo sarase yra ta spec. VF tai butinai rasyk! :) Jeigu gausi,tau tereiks nuvaziuoti i universiteta ir pasirasyti sutarti su vf bei atsaukti vnf,kas nieko nekainuos,isskyrus tai,jog nebeatgausi tu 120lt uz registracija :)

 Gal zinote, jeigu nepavyktu pereiti i vf, tai pasirasyta vnf sutartis taip ir lieka?

Žinutė parašyta: 2011-07-27 23:02:21 | Nuoroda

kada bus aisku kiek liko laisvu vf vietu, penktadieni jau po 17 val.ar dar pries?

Žinutė parašyta: 2011-07-27 23:08:16 | Nuoroda
Dovilliukas rašė:
sraigyt rašė:

Taip :) Skambinau lamai,tai sake,jog galima pasirasyt sutarti su vnf ir tada antram ture gali dalyvauti ,bet TIK DEL VF VIETU :) Ir jeigu tavo sarase yra ta spec. VF tai butinai rasyk! :) Jeigu gausi,tau tereiks nuvaziuoti i universiteta ir pasirasyti sutarti su vf bei atsaukti vnf,kas nieko nekainuos,isskyrus tai,jog nebeatgausi tu 120lt uz registracija :)

 Gal zinote, jeigu nepavyktu pereiti i vf, tai pasirasyta vnf sutartis taip ir lieka?

 Bent man sakė, kad lieka.

Žinutė parašyta: 2011-07-28 20:13:06 | Nuoroda

Luntyna>>> Po 17 val., nes tada baigias sutarčių pasirašymas. :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą