LAJM - Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-08-07 19:43:35 | Nuoroda
eidmis! rašė:

sveikas, pasirinkau laivavedyba, nes turiu giminičių, kurie tarnava ar dirbo laivyne. Be to man pačiam tai atrodo perspektyvi, įdomi ir finansiškai puki specialybe, na, bet tik ilgiau pastudijavus paaiškės kaip čia. :) o tu?

 Oi, aš turėjau uomeny Klaipėdos universitetą-aš ten pirmu numeriu rašiau ir įstojau, tad kodėl  rinkaisi LAJM o ne KU?  Ar eisi į KJP karo vadų atranką? Ten ruošiami tiek KU tiek LAJM laivavedžiai kartu ,taip kad gal susitiktume.

Žinutė parašyta: 2011-08-09 15:59:32 | Nuoroda

taip, butinai eisiu i vadu kursus. :) o ir zinau, jog mano balas pakankamas tam ir visa kita, nepamenu kaip ten renka, pamenu tik tiek jog ir stojamasis balas svarbus. Manau, jog papulsiu, kitaip ir negaleciau galvot, o jei ir nepapulsiu - nenusiminsiu. kolegija rinkaus, nes praktika atlikinet bus i nauda ieskantis i darba, nors ir po kolegijos mastau baigt ir univera, 1,5m teprireiks tai paciai specialybei. Ir taip, susitiksim manau, per daug zmoniu ten nesiraso i vadu kursus, o ir musu balai panasus, tai speju paulsim i vadu kursus ir susimatysim. :)

  • Fizika / MBE 7
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 33
  • Matematika / VBE 51
Žinutė parašyta: 2011-08-09 16:25:40 | Nuoroda
eidmis! rašė:

taip, butinai eisiu i vadu kursus. :) o ir zinau, jog mano balas pakankamas tam ir visa kita, nepamenu kaip ten renka, pamenu tik tiek jog ir stojamasis balas svarbus. Manau, jog papulsiu, kitaip ir negaleciau galvot, o jei ir nepapulsiu - nenusiminsiu. kolegija rinkaus, nes praktika atlikinet bus i nauda ieskantis i darba, nors ir po kolegijos mastau baigt ir univera, 1,5m teprireiks tai paciai specialybei. Ir taip, susitiksim manau, per daug zmoniu ten nesiraso i vadu kursus, o ir musu balai panasus, tai speju paulsim i vadu kursus ir susimatysim. :)

 pernai buvo 2  5 vietą ir lemia  fizinis  pasiruošimas,sveikata.Balai irgi ,taip kad bus matyti.

Žinutė parašyta: 2011-08-09 17:35:00 | Nuoroda

papasakokit placiau apie ta kjp kada stot ten ir pan kas kaip?:) 

Žinutė parašyta: 2011-08-10 13:12:42 | Nuoroda

Karlai, tiksliau vadu kursai.. apie juos tau papasakos aukstojoje mokykloje jau pirma diena, bei pasakys kur uzsirasyt. :)

  • Fizika / MBE 7
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 33
  • Matematika / VBE 51
Žinutė parašyta: 2011-08-11 08:06:54 | Nuoroda
moriaks rašė:
sena_siela rašė:
moriaks rašė:

Mielas (-a) stojantysis (-čioji),
pranešame, kad Jūs esate kviečiamas(-a) studijuoti:


Studijų programa: jūrų laivavedyba, NL
Aukštoji mokykla: Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla
Finansavimo pobūdis: VF
Pageidavimo numeris: 1

2 etapas :*****

Sveikinu, kad nors iš antro karto pasisekė Su kokiu balu įstojai?

Žiū, jau nemažai būsimų laivavedžių susirinko

 

 7.5, nesitikejau i vf papulti. O pas tave kiek? :)

 Aš į uosto ir laivybos įmonių finansus įstojau, ne į laivavedybą su 15,94KB

Vyrukai, jau žinau, kad viena mergina į laivavedybą įstojo. Taip kad laivavedžių bus ne vien vyriška kompanija

  • Istorija / VBE 69
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 26
Žinutė parašyta: 2011-08-11 11:45:36 | Nuoroda

šaunu, tikiuos, jog graži ji... :D

  • Fizika / MBE 7
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 33
  • Matematika / VBE 51
Žinutė parašyta: 2011-08-11 15:28:08 | Nuoroda

 Užjaučių tą panele ;D  grupiokai gerbs ir mylės ;D bet dėstytojai NE  ;D

Žinutė parašyta: 2011-08-15 01:16:18 | Nuoroda

Siaip mokykla puse velnio. Labai nesidziaukite, nes artimiausius metus nieko gero nelaukia. Pirmiausia mechanikams ir laivavedziams isdalins uniformas, isbuciuos uzpakaliu ir tuomet per ta pacia vieata jumis padarys. Kaip ir daugelyje aukstuju, cia lengva uzsiknisti su destytojais, taip pat pamirskite bet kokias atostogas (ypac mechanikai).

Kai pirma diena jumis isrikiuos, paziurekite i kolega is kaires ir desines ir turekit aumeny, jog tik vienas is jusu baigs mokslus, nes studentai cia krenta kaip muses. Negana to, dar vadovybe zada spartinti valymosi programa, nes siais metais buvo gan nedaug krituoliu (pirmakursiu). Braizybos destytoja net nustebusi liko, jog musu tiek daug pasiliko po pirmo semestro :D.

Svarbu lankyti paskaitas, nes i tai destytojai atsizvelgia, o ir neapsilankes nedaug ka per egzamina pasakysi.

Sekmes ir stiprios valios visiems, kurie istojo i LAJM.

Žinutė parašyta: 2011-08-16 15:23:29 | Nuoroda

 AntonioSombrero kaip supratau tu antrakursis? tik kas trecias studentas baigia mokslus? ;o

Žinutė parašyta: 2011-08-16 15:45:20 | Nuoroda

patikėk gryna tiesa ką pasake AntonioSombrero. Pirmam  kurse dusins kaip priklauso , ir be liepos vidurio atostogų nematysit :D 

 

Žinutė parašyta: 2011-08-16 16:22:15 | Nuoroda

Studijuojant  sioje mokykloje lieka laisvo laiko? beto kada bus KJP karo vadų atranka? :)

Žinutė parašyta: 2011-08-16 17:21:00 | Nuoroda

 Visada lieka laisvo laiko studentam :D bet jei nori geru rezultatu , to laiko liks maziau ;D o del KJP tiks nzn nelankau ju . sp viskas jau nuo rugsejo prasides atranka ir tt . o nuo spalio paskaitos papildomos ir tiek)) 

Žinutė parašyta: 2011-08-27 12:56:10 | Nuoroda

Sveiki :) aš taip pat šiemet įstojau į laivavedybą

Žinutė parašyta: 2011-08-31 13:41:54 | Nuoroda

Sveiki istojau i laivu energetiniu irenginiu eksplotavima NL vf,o balas 17,08 :) pats esu vietinis :)

  • Fizika / VBE 79
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Matematika / VBE 50
Žinutė parašyta: 2011-10-16 22:30:41 | Nuoroda

Sveiki,

Galvoju pasirinkti studijuoti uosto ir laivybos valdymas, arba uosto ir laivybos imoniu finansai , noreciau pasiteirauti ar geros perspektyvos baigus tokia specialybe ? ir seip kokios galimybes gauti darba baigus ?

Labai aciu , jei pasidalinsit informacija kurie studijuoja jau ta specialybe ar planuoja

Žinutė parašyta: 2011-10-17 13:50:36 | Nuoroda

 Noriu stoti į laivavedybą, tik visi gazdina kad nemokant  rusų kalos neverta bandyti ir stoti, nes dėstytojai dauguma rusakalbiai. Ar tai tiesa.

Žinutė parašyta: 2011-10-17 20:59:20 | Nuoroda

Na manau , kad rusu kalba ne barjeras. Tikrai jei yra noro viskas imanoma . Tikrai nemanau , kad destytojai nekalbes lietuviska ar delto kad tau rusu prasciau ignoruos  :)

Žinutė parašyta: 2011-10-19 08:31:36 | Nuoroda

 Ačiū , nuraminai norą turiu ir tikrai išmoksiu. Gal kiek ir juokinga, bet Gintute,  kokia įstojimo tvarka, kokius balus ir vidurkius čia skaičiuojame. Aš kiek pasimetus ir nesuprantu.

Žinutė parašyta: 2011-10-19 16:49:39 | Nuoroda

na cia jau reiktu  tau pasiskaitineti www.lajm.lt

seip tai priklauso nuo egzaminu rezultatu ar gausi nemokama veita ar priims ir pns .

Tai laivavedybai reikai matiekos, fizikos, anglu , lietuviu . Is tu egzaminu skaiciuojasi konkursinis balas kaip suprantu :) bet manau pati pasiskaityk tinklapyje kaip kas ten :)

 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą