VPU
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-08-01 21:47:50 | Nuoroda

Dažnai girdžiu, kad čia labai lengva įstoti ir, kad dažniausiai čia stoja tie, kuriems nepavyksta įstoti kitur. Ar tai tiesa??

Trečiam etape noriu rašyt VPU filosofiją, bet kažin ar pavyks įstoti VNF su 14.72 ;/

Ir gal žinote kokiems dar dalykams VPU'e nereikia motyvacinio testo? Nes, kad filosofijai nereikia, tai žinau 100% :)

Žinutė parašyta: 2011-08-02 09:34:09 | Nuoroda

beveik visiems berods reikia

Žinutė parašyta: 2011-08-02 12:26:34 | Nuoroda

Jau sužinojau kam reikia, o kam ne. Dabar tik įdomu aš iš tiesų čia taip lengvai visus priima ir ar tikrai tas universitetas toks blogas...

Žinutė parašyta: 2011-08-21 22:36:18 | Nuoroda

Blogas, tai cia koks?:D

Ne, ne visi stoja cia tie, kurie kitur neistojo, bet taip, cia nemazai silpnu. Bet studiju metu daznai tie, kurie stojamieji balai buvo mazesni, po to mokosi gera/labai gerai. Viskas priklauso nuo zmogaus:)

 

Ir bendrai...ne, nera cia taip blogai :D

Žinutė parašyta: 2011-08-22 00:43:24 | Nuoroda

Visgi VPU yra universitetas, kaip ir bet kuris kitas universitetas Lietuvoje, o ne šiaip kokia kolegija :) o, kad remdamasis motyvaciniais testais suteikia galimybę įstoti ir daugybei kitų studentų, ne tik puikiai besimokančių, manau čia kaip tik elgiasi garbingai ir žvelgia į Lietuvos studentų ateitį, suteikdamas platesnes galimybes :)

  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 87
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 77
Žinutė parašyta: 2011-08-22 09:53:59 | Nuoroda
lipstick rašė:

Visgi VPU yra universitetas, kaip ir bet kuris kitas universitetas Lietuvoje, o ne šiaip kokia kolegija :) o, kad remdamasis motyvaciniais testais suteikia galimybę įstoti ir daugybei kitų studentų, ne tik puikiai besimokančių, manau čia kaip tik elgiasi garbingai ir žvelgia į Lietuvos studentų ateitį, suteikdamas platesnes galimybes :)

 aj kaip tu cia graziai parasiai. :))) 

Žinutė parašyta: 2012-07-31 22:23:27 | Nuoroda

Sveiki.
Kas siais metais studijuos VPU?

Žinutė parašyta: 2012-08-01 08:49:15 | Nuoroda
Mažoji ledi rašė:

Sveiki.
Kas siais metais studijuos VPU?

 Aš:)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą