LSP
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-08-14 00:28:41 | Nuoroda

kas gal zino kokias nuotraukas reikia kelt per interneta, nesvarbu?

  • Istorija / VBE 9
  • Lenkų kalba (gimtoji) / MBE 8
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 53
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-08-14 10:58:33 | Nuoroda

visos taisykles kokia foto kelti yra parasytos svetaineje :)

  • Geografija / MBE 8
  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 32
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 19
Žinutė parašyta: 2011-08-14 14:48:48 | Nuoroda

 pats pernai paprastas 4x3 dokumentines nuskenavau ir isidejau, viska atitiko ir problemu nebuvo :D

Žinutė parašyta: 2011-08-14 14:52:27 | Nuoroda

Sveiki. Mano LSP jau universitetas patvirtino, tačiau daugiau nieko nebegaliu daryti. Rašo: Jūsų duomenys yra tikslinami, dėl to veiksmai su LSP nėra galimi. Gal dar kam nors taip yra? Ar čia aš kažką jau ne taip darau? Nuotrauką įdėjau iš karto, kai užsiregistravau, visus reikalavimus atitinka

Žinutė parašyta: 2011-08-14 15:37:18 | Nuoroda

kaip ten ta nuotrauka reikia ikelti?

Žinutė parašyta: 2011-08-14 16:15:36 | Nuoroda
Margareta rašė:

Sveiki. Mano LSP jau universitetas patvirtino, tačiau daugiau nieko nebegaliu daryti. Rašo: Jūsų duomenys yra tikslinami, dėl to veiksmai su LSP nėra galimi. Gal dar kam nors taip yra? Ar čia aš kažką jau ne taip darau? Nuotrauką įdėjau iš karto, kai užsiregistravau, visus reikalavimus atitinka

 Daug kam taip yra :) Man taip pat:)

Žinutė parašyta: 2011-08-14 17:06:30 | Nuoroda

geriausia tai nueit ir pasidaryt ta foto fotosalone,tada per skeneri isikeli i pc,arba jei neturi nueini i koki fotosalona,paprasai ir ikelia tai i koki flesha,o tada is jo jau i pc :)

  • Geografija / MBE 8
  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 32
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 19
Žinutė parašyta: 2011-08-14 20:29:53 | Nuoroda

taip, bet kur ten tam puslapyje raso kad foto ikelti?

Žinutė parašyta: 2011-08-15 15:13:17 | Nuoroda
martisss rašė:

taip, bet kur ten tam puslapyje raso kad foto ikelti?

 kai viska patvirtyns, tada tasiras daugiau funkciju...tarp ju ir foto kelimas....

Žinutė parašyta: 2011-08-15 15:32:44 | Nuoroda

as jau foto senei isikeliau :)

  • Geografija / MBE 8
  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 32
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 19
Žinutė parašyta: 2011-08-15 18:06:32 | Nuoroda

o nieko jei as vardo ir pavardes pirmasias raides, kai anketa kolegijoj pildziau del LSP,parasiau mazosiom raidem?:DD

Žinutė parašyta: 2011-08-16 21:12:36 | Nuoroda

 

Kiek sitie cirkai tesis? Itariu jog studijas pradesiu be studento pazymejimo kiseneje ir vel reikes eiti ir gaisti laika. Skambinau ir koordinatoriui,-tipo lsp negavo duomenu dar nors sutartis pasirasyta liepos 27 diena jau,o pazymejimas daromas  ~  5 dienas ar 7 darbo.Siandien jau 16 rugpjucio tai manau jog nerealu tureti rugsejo pirma,ane? Gal kas irgi susidure su panasiomis problemomis?

Cia pranesimas Lsp svetaineje:

 

 Sveikinu prisijungus.

Kol kas neturime informacijos apie Tavo studijas pasirinktoje aukštojoje mokykloje. Jei teisingai nurodei aukštąją mokyklą, artimiausiu metu duomenys bus gauti ir Tave informuosime el. paštu.

Jei iki rugsėjo 1-os dienos pranešimo negausi, kreipkis į savo aukštosios mokyklos LSP koordinatorių.

Žinutė parašyta: 2011-08-16 21:45:49 | Nuoroda

 Pas daugumą tos pačios problemos ;) nepatvirtina universitetas duomenų,kiek suprantu. Reikia nepamiršti,kad kai kur vykdomas papildomas priėmimas šiomis dienomis, likusioms laisvoms vietoms užimti, tai galbūt kai bus viskas galutinai pabaigta ir patvirtins tuos duomenis. :)

Žinutė parašyta: 2011-08-16 21:50:58 | Nuoroda

Iš tiesų nėra prasmės nervintis. Cirkas tęsis tiek, kiek jam reikės tęstis, o tušti būgštavimai tiktai atima daug energijos. Geriau ją skirti kur kas vertingesniems dalykams kaip pastangos paskutinias vasaros dienas praleisti turiningai. (; 

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą