Medicina 2012
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-11-03 13:51:26 | Nuoroda
linasnn rašė:

Sveiki ir Sveikos. Gal galėtų kas nors iš studentų papasakot ape realią situaciją su tuo mokinimusi naktimis? Nes esu girdėjęs istorijų, kad eina gult žmonės 3 val. ir keliasi 5 val., kad galėtų toliau mokintis, tačiau teko girdėt, kad jei normaliai mokinies tai tokių dalykų gali išvengt. O kaip yra iš tikrųjų, ar visiems be išimties tą "tenka patirt", ar tik tuo atveju kai bimbinėji ir egzaminui bandai pasiruošt per vieną dieną?

 Kol kas mano kukli patirtis, praėjau tik du ciklus - chemiją ir fiziką, tai per juos tikrai neteko naktimis mokytis, būdavo gana laisvi ir savaitgaliai, o ir darbo dienomis kartais išeidavo pamiegoti. Dabar mokinamės citologija-parazitologiją, tai didelio nuovargio taip pat nėra.

Išvada - krūvis kol kas tikrai vidutiniškas, proto ribose. Kaip toliau bus, nežinau. Nors daugumą gąsdino, kad chemija vienas iš sunkiausių ten dalykų, daugiausiai neišlaiko, bet nepasakyčiau, kad ten jau buvo hiper sunku, pasimokyt reikėjo, bet tikrai įmanoma gerai pasiruošt. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2011-11-03 15:43:59 | Nuoroda

Mano kukli 6 metų patirtis rodo, kad svarbiausia teisingai paskirstyti savo laiką, susidėlioti kiek privalai išmokti per tam tikrą laiką (čia prieš egzaminus svarbiausia, kad 100 klausimų neliktų paskutinei dienai) ir išmokti mokytis. Per tuos metus nei karto nesimokiau naktimis, na vėliausiai iki 1 ar 2 nakties, bet čia jeigu ryte nereikia anksti keltis, nes yra pasiruošimas egzui, tiesiog esu pelėda. :)

Žinutė parašyta: 2011-11-03 17:27:15 | Nuoroda

Prisidesiu ir as apie mokymasi naktimis :D

Pats irgi tik du ciklus baigiau, Citologija/Parazitologija ir Chemija. 

Citologijoj kasdien mokantis po truputi (o del apklausu visi taip ir daro) niekad naktim sedet tikrai nereikia, ir egzas gana lengvas. Chemijoj jeigu irgi pasimokai normaliai per diena tada naktimis aisku nereikes, bet cia jau biski daugiau visko, jei per savaite nekazka ismoksti tai savaites gale pries koli visko gali buti su ta naktim, jei nori gero pazymio :D


  • Biologija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2011-11-03 17:28:52 | Nuoroda
SugarSalt rašė:
JoLitėLė:)**~~ rašė:
devyniabalsė rašė:
JoLitėLė:)**~~ rašė:

 Ankstyvai cia siemet pradejo medikai rinktis :) Dar nenurimo neistojusiuju keiksmai ;DDD Ir gaila, as viena is ju :(

 Velnias.. ir kaip su tokiais balais neįstojai? Na, bent jau mokamą vietą tikrai turėjai gauti.

 Mokama vieta buciau gavusi, bet...  vis del to tai yra dideli pinigai, paskolos imt nenorejau, o ir kad tevai naktim nemiegotu galvodami kaip gala su galu sudurt ir nesinorejo... Tai nusprendziau bandyt sekme ateinanciais metais :)

 Žadi egzaminus perlaikyti?

 

 Jo, pakolkas esu pasiryzus perlakyt chemija :)

 

  • Biologija / VBE 92
  • Chemija / VBE 73
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 52
Žinutė parašyta: 2011-11-03 17:33:05 | Nuoroda

 Be to mano skype jolitux5, tai pridekit ir mane i konferencija :)

  • Biologija / VBE 92
  • Chemija / VBE 73
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 52
Žinutė parašyta: 2011-11-03 18:31:50 | Nuoroda

sanemis, Medicus, Ighnaz, ačiū jum visiem už info. Šiek tiek daugiau optimizmo gavau, kad ten nėra jau taip baisu, kaip galvojau. Tad reikia dirbt toliau tikslo link :)

Žinutė parašyta: 2011-11-05 19:04:13 | Nuoroda

na, pridėkite ir mane prie konferencijos ,skype: aida.mamedovaite

Žinutė parašyta: 2011-11-08 16:55:38 | Nuoroda

Pridekit ir mane skype : atamanas0071

  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 95
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-11-20 11:54:15 | Nuoroda

Sveiki. Norėjau paklausti, gal kas nors žino, ką reikia baigti norint tapti felčeriu? Ir ar išvis dar yra tokia specialybė?

Žinutė parašyta: 2011-11-20 18:22:47 | Nuoroda
devyniabalsė rašė:

Sveiki. Norėjau paklausti, gal kas nors žino, ką reikia baigti norint tapti felčeriu? Ir ar išvis dar yra tokia specialybė?

 Manau, kad užtektų medicinos 6 metų, nepasirenki jokios rezidentūros ir lyg gali būti felčeriu. Arba gal galima slaugos studijas pasirinkti. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2011-12-02 22:54:15 | Nuoroda

Sveiki, pridėkit ir mane, skype: let.the.cat.out.of.the.bag

Žinutė parašyta: 2011-12-03 23:02:09 | Nuoroda
MissBootee rašė:

kadangi čia diskusijos nelabai vyksta, tai kas nori galit prisijungti prie skypės grupelės :) mes kolkas esame 5-iese

 Sveiki, norėčiau prie jūsų prisijungti ,   skype-  lilcik10   :  )

Žinutė parašyta: 2011-12-07 18:50:49 | Nuoroda

 Sveiki, aš ir galvoju apie medicinos studijas. nors gyvenu Vilniuj, bet labiau norėčiau į LSMU įstot ;) na duok dieve išvis įstot! ;D  skype - dianyte001 

  • Biologija / VBE 80
  • Chemija / VBE 63
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Matematika / VBE 72
Žinutė parašyta: 2011-12-07 19:27:24 | Nuoroda

 Na aš įstojusi esu į LSMU farmaciją, ketinu perlaikyt biologiją ir perstot:) skype sandutee1

Žinutė parašyta: 2011-12-07 21:40:23 | Nuoroda

sveiki,

mano skype gabure36, priimkit i diskusiju pasauleli :D aciu

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-12-22 17:41:24 | Nuoroda

Sveiki. Reikia man jūsų patarimo. Žiūrėkit, esu dabar tokioj situacijoj, kad man reikia rinktis ką mokintis: fiziką ar lotynų k. Ką jūs patartut? Ką sunkiau bus universitete Išmokt, mokintis? Labai prašau patart...!

Žinutė parašyta: 2011-12-22 17:43:41 | Nuoroda

Ir kas iš šių dviejų bus reikalingesnis?

Žinutė parašyta: 2011-12-22 22:41:16 | Nuoroda

 Hm, sunku pasakyti. Fizika LSMU nėra sunki, aš jos nesimokiau du metus ir išėjo 9, kita vertus, kai turi fizikos žinias, jos tikrai nepakenks ir bus lengviau mokytis fiziką universitete.

Lotynų moko nuo pradžių, o fiziką jau nelabai, sako turit prisiminti iš mokyklos kurso :D. Kita vertus, kai lotynų praeini mokykloje, universitete lengviau.

O gal pasirink lotynų, o eik neoficiliai paklausyti ir fizikos pamokų? Arba atvirkčiai, nemanau, kad mokytojai supyks. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2012-01-03 14:43:02 | Nuoroda

mačiau, kad turite kažkokią grupę skype susikūrę, gal galėtumėte ir mane pakviesti? nick'as talerre 

Žinutė parašyta: 2012-01-06 01:20:17 | Nuoroda

ir as norėčiau mano skype pupyte850

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą