LEU 2012
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-02-03 19:38:57 | Nuoroda

Kas šiemet žada stoti į LEU ir į kokią specialybę?

Žinutė parašyta: 2012-02-04 14:01:40 | Nuoroda

 Aš galvoju apie geografijos studijas LEU

Žinutė parašyta: 2012-02-04 16:46:40 | Nuoroda
vysniuke93 rašė:

 Aš galvoju apie geografijos studijas LEU

 Kokius egzaminus laikysi? :)

Žinutė parašyta: 2012-02-15 18:48:30 | Nuoroda

 Matematika, lietuvių kalbą, geografiją ir biologiją, tu?

Žinutė parašyta: 2012-02-22 13:07:42 | Nuoroda

Labuka visoms, as pati studijuoju LEU, pirmam urse esu, biologe. jei kas neaisku galite klausti, pasakysiu :)

 

Žinutė parašyta: 2012-02-24 19:17:45 | Nuoroda

sveikos :} as galvoju apie dailes pedagogika.Tina noreciau kad papasakotumei apie bendrabucio gyvenima ir visas subtilybes pereinancias nuo mokyklos i studiju gyvenima kaip jos atsispindi LEU ;}}

Žinutė parašyta: 2012-02-24 19:43:23 | Nuoroda
vysniuke93 rašė:

 Matematika, lietuvių kalbą, geografiją ir biologiją, tu?

 Lietuvių, anglų, istoriją

Žinutė parašyta: 2012-03-02 11:13:27 | Nuoroda

Apie bendrabucius nieko blogo negaleciau pasakyti...pati gyvevu salia LEU bendrabuciuose, man cia tikrai patinka. pamenu patikaip bijojau, kai atvaziuosiu kas cia bus ir pan.. aisku pirma diena gal truputi keistoka buvo, bet labai greitai apsipratau, man kambariukai labai jaukus, greitai priprantama. kaip daug kas sneka, kad bendraubuciuose yra triuksmas, neimanoma mokytis klysta. aisku visko buna ir gimtadieniu ir taip kokiu rungtyniu, atsiranda sirgaliu. bet nebuna triuksmas amzinai. visiems laikas buna mokytis, visi nori truputi ir atsipalaiduoti, dabar bendrabutis mano antri namai. man cia tirai patinka, gan geros salygos, bendrabucio bukle yra nebloga, kambarys tikrai tvarkingas. na pamatysit kai istosit, kur mokykloj mokytis ir buti savam kraste ir kur kitur, viskas is dalies pasikeis, ateis ir i jusu gyvenima permainu :)

Žinutė parašyta: 2012-03-04 16:00:32 | Nuoroda

žiūriu merginos galvoja apie lietuvių filologijos studijas. Gal kažkas domina konkrečiau? Galite manęs paklausti, bandysiu į jūsų klausimus atsakyti.

Žinutė parašyta: 2012-03-04 16:00:34 | Nuoroda

žiūriu merginos galvoja apie lietuvių filologijos studijas. Gal kažkas domina konkrečiau? Galite manęs paklausti, bandysiu į jūsų klausimus atsakyti.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą