Koks yra abiturientų, 2012m. stojančių į VU teisę arba politikos mokslus, lygis? Kiek girdėjau, mūsų karta laikoma netgi labai stipria - manot, kad tai tiesa?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-02 18:44:09 | Nuoroda

vis vien reikia daryti tai, ką liepia širdis, nes būtent širdis yra geriausia patarėja : )

Žinutė parašyta: 2012-06-02 19:10:16 | Nuoroda

 nepasakokit...tai gal man stoti į mediciną, kur bijau kraujo, visokios ligos man yra šlykščios ir net negaliu į tai žiūrėti? O gal ekonomiką, kai matematika nesiseka? :D Arba pvz, ką nors su daile, kai net trikampio normaliai nenupiešiu? :D Manau kiekvienas žinom kokius sugebėjimus turim, todėl net įstojus ten kur geresnes perspektyvos, bet nesupranti ten nieko, nemanau, kad gausi darbą.

Žinutė parašyta: 2012-06-02 19:13:27 | Nuoroda
auxe rašė:

 nepasakokit...tai gal man stoti į mediciną, kur bijau kraujo, visokios ligos man yra šlykščios ir net negaliu į tai žiūrėti? O gal ekonomiką, kai matematika nesiseka? :D Arba pvz, ką nors su daile, kai net trikampio normaliai nenupiešiu? :D Manau kiekvienas žinom kokius sugebėjimus turim, todėl net įstojus ten kur geresnes perspektyvos, bet nesupranti ten nieko, nemanau, kad gausi darbo

nu šakės, tiesiog tobulai šneki : DD žinok, neabejoju, kad įstosi, mano irgi lygiai toks pats požiūris : D ot, būtų faina, jei studijuotume ten pat įsivaizduok : D

Žinutė parašyta: 2012-06-02 19:22:30 | Nuoroda

 Mano vienintelis puikus sugebėjimas -kalbėti :DDD Tai kažkur ten ir turiu stoti :D Šiaip labai į vu noriu politikos mokslus, bet spėju neįstosiu :D

Žinutė parašyta: 2012-06-02 19:32:08 | Nuoroda

a6 irgi niekad negaliu sustot kalbėt : D ir irgi, deja, jau supratau, jog politikos mokslams vu teliko menkos galimybės : D

Žinutė parašyta: 2012-06-02 19:35:33 | Nuoroda

 graudi tikrovė :D Jei ne vu, tai aš galvoju mru ,,viešoji politika ir vadyba'', ten nauja kaip supratau :D nes taip, kad grynai politikos mokslų neradau ten, o politiką ir vadybą baigęs gauni politikos mokslų bakalaurą.Tai gal ir neblogai :)

Žinutė parašyta: 2012-06-02 19:37:14 | Nuoroda

na, aš tai jau seniai žinau, jog stosiu TIK į vu : D na, dėl įstojimo į teisę tai nė neabejoju : D bent jau mokamane ten tikrai žemi konkursiniai balai : D

Žinutė parašyta: 2012-06-02 19:39:43 | Nuoroda

jo, bet aš į teisę nelabai jau noriu, nors apie tai svajojau jau kokius 3 metus :D  

Žinutė parašyta: 2012-06-02 19:40:53 | Nuoroda

na, aš svajojau jau nuo vaikystės : DDD o politiką vat tiktai neseniai : D

o tai kodėl jau nebe teisę?

Žinutė parašyta: 2012-06-02 19:43:00 | Nuoroda

 nežinau net, kai papasakojo kaip sunku vu teisė tai man atšoko visos fantazijos :D Nors pati ir tik į vu noriu ir rašysiu pirmu nr, bet jei į teisę tai tik į vu ir tik į nemokamą stočiau :) nes kur nors kitur teisę studijuot net neapsimoka :D

Žinutė parašyta: 2012-06-02 19:46:23 | Nuoroda
auxe rašė:

 nežinau net, kai papasakojo kaip sunku vu teisė tai man atšoko visos fantazijos :D Nors pati ir tik į vu noriu ir rašysiu pirmu nr, bet jei į teisę tai tik į vu ir tik į nemokamą stočiau :) nes kur nors kitur teisę studijuot net neapsimoka :D

 va va, tikrrrai neapsimoka niekur kitur : D (beje, parašiau tau žinutę, bet neįsivaizduoju, kokia čia žinučių gavimo sistema) : DDDDDDD

Žinutė parašyta: 2012-06-02 19:53:27 | Nuoroda

 normali, gavau :D

Žinutė parašyta: 2012-06-03 11:33:54 | Nuoroda
auxe rašė:

 pasitaikė lengvas egzas ir tiek :D šiaip jo, manau, kad bus labai daug žmonių surinkusių daug taškų, todėl 70 taškų gal ir nebus 40%, bet nemanau, kad daugiau nei 50% :)

 Atleisk, bet šneki nesamones. Gerai, kad tu tokia protinga ir tavo aplinkos žmonės taip pat pasižymi aukštu intelekto koeficientu, bet ar nepagalvojai, kad laiko daaaugybė Lietuvos žmonių, tarp kurių yra žmonių iš "profkių" ir pan. Jei surenki 70 taškų ir gauni tik 40%, tai pusė žmonių iš viso neišlaikys? Žmonės, mąstykit ką šnekat!  Beje, girdėjau kaip tik atvirkščiai, kad mūsų karta yra labai silpna..

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2012-06-03 13:52:42 | Nuoroda

 Visų pirma, aš anglų net nelaikiau, tai netaikyk man čia kad labai protinga ir pnš :DD O jei nesi niekada žiūrėjus, kiek maždaug reikia surinkti kokiam procentui tai tavo bėdos.Gavus 60 taškų išlaikai tik apie 40 procentų, o šiemet, kai daugeliui egzas buvo lengvas, kartelė gali dar pakilti, nes kasmet ji keičiasi.P.s profkėse dažniausiai laiko tik lietuvių egzą ir savo specialybės, taip kad pati nusišneki :))

Žinutė parašyta: 2012-06-03 15:35:04 | Nuoroda
auxe rašė:

 Visų pirma, aš anglų net nelaikiau, tai netaikyk man čia kad labai protinga ir pnš :DD O jei nesi niekada žiūrėjus, kiek maždaug reikia surinkti kokiam procentui tai tavo bėdos.Gavus 60 taškų išlaikai tik apie 40 procentų, o šiemet, kai daugeliui egzas buvo lengvas, kartelė gali dar pakilti, nes kasmet ji keičiasi.P.s profkėse dažniausiai laiko tik lietuvių egzą ir savo specialybės, taip kad pati nusišneki :))

 ka tu cia pjauni. pvz. praeitais metais su ~59 tsk buvo 50 procentu. o max kiek ankstesnius metus ziurejau tai buvo 62 ar 64, kad gauti 50 %. jei nezinai tai geriau patyletum...

Žinutė parašyta: 2012-06-03 17:25:14 | Nuoroda

 na, jei netikite manim, tai gal patikėsit nec.lt pasistudijuokit čia nec.lt/failai/1733_ANGLU_K_ST-AN_2010.pdf

Žinutė parašyta: 2012-06-03 17:37:45 | Nuoroda

tai cia vienas is tu lengvuju egzu kaip sakiau. Aiskiai raso, kad surinktu tasku vidurkis 62,02. taip, kad nieko cia neirodei su savo 70 tsk.

Žinutė parašyta: 2012-06-03 17:40:16 | Nuoroda

 Vis dar netiki, kad 70 taškų gali būti tik 50 procentų? :D Tai čia tavo bėdos.Šiemet ir daug kam nesunkus egzas buvo.Tikėsi ar ne, niekas nuo to nepasikeis.Gali neverkti ;)

Žinutė parašyta: 2012-06-03 17:49:13 | Nuoroda

Pamatysi, taip nebus.Net nelaikei egzo, tai is kur tau zinot. Be to koks man skirtumas. Vistiek apie 85 tsk surinkau. Tai tikrai bus virs 80 %

Žinutė parašyta: 2012-06-03 18:24:44 | Nuoroda

 Tą aš tau ir noriu pasakyt.Reikia jaudintis tiems,kas po kokį 50-60 taškų surinko, nes kuomet nesunkus egzas, tuomet dar sunkiau gaut gerus balus, kad jie atitiktų taškų skaičių.Todėl ir 2010 lentelė, kurią įmečiau,gali būt labai artima šiais metais.Žinoma, su 80 taškų bus visai kitaip ir jie atitiks procentus, bet va su žemesniais dar kitaip.Pvz istorijos egzamine surinkus 40 tšk gauni tik 10 procentų, kad ir kaip atrodo nesąžininga, bet tai tiesa.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą