Koks yra abiturientų, 2012m. stojančių į VU teisę arba politikos mokslus, lygis? Kiek girdėjau, mūsų karta laikoma netgi labai stipria - manot, kad tai tiesa?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-03 18:36:39 | Nuoroda
auxe rašė:

 Visų pirma, aš anglų net nelaikiau, tai netaikyk man čia kad labai protinga ir pnš :DD O jei nesi niekada žiūrėjus, kiek maždaug reikia surinkti kokiam procentui tai tavo bėdos.Gavus 60 taškų išlaikai tik apie 40 procentų, o šiemet, kai daugeliui egzas buvo lengvas, kartelė gali dar pakilti, nes kasmet ji keičiasi.P.s profkėse dažniausiai laiko tik lietuvių egzą ir savo specialybės, taip kad pati nusišneki :))

 kaip suprast, kad anglų nelaikei?? taigi juk tau reikia anglų egzo?: D

Žinutė parašyta: 2012-06-03 20:10:21 | Nuoroda

 Reikia užsienio kalbos egzo, nebūtinai anglų..O aš laikiau vokiečių :DD nes pirma kalba vokiečių

Žinutė parašyta: 2012-06-04 21:57:40 | Nuoroda

Kaip karta, esate prasta ( isskyrus olimpiadininkus), o teisininkai niekada nepassizymejo protiniais sugebejimais.

Žinutė parašyta: 2012-06-05 15:01:55 | Nuoroda
auxe rašė:

 Visų pirma, aš anglų net nelaikiau, tai netaikyk man čia kad labai protinga ir pnš :DD O jei nesi niekada žiūrėjus, kiek maždaug reikia surinkti kokiam procentui tai tavo bėdos.Gavus 60 taškų išlaikai tik apie 40 procentų, o šiemet, kai daugeliui egzas buvo lengvas, kartelė gali dar pakilti, nes kasmet ji keičiasi.P.s profkėse dažniausiai laiko tik lietuvių egzą ir savo specialybės, taip kad pati nusišneki :))

 Žiūrėjau ir domėjausi, nes istorijos panašus taškų ir balų santykis. Čia dar priklauso, ar skaičiuoji nuo 120 ar nuo 100 tuos balus. O šiaip man labai įdomu, kiek žmonių apklausus gali teigti, kad egzaminas buvo lengvas ir kartelė kils,kai jo pati net nelaikei ir kai iš viso laikė apie 19 tūkst. žmonių? Na nebent statistikos departamente dirbi ;)

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2012-06-05 20:15:37 | Nuoroda

 o tau skauda nuo to ką pasakiau? :) Čia mano objektyvi nuomonė, nemanau, kad kiekvienam dabar turiu ją paaiškint.Ps. Galiu teigti kad lengvas pagal tuos mokinius, kurie per bandomuosius surinkdavo žymiai mažiau ir nekaip sekėsi anglų kalba.Jei šie žmonės sugebėjo surinkti daug taškų, tai nemanau, kad egzaminas sunkus.Visgi klasiokai esam, tarpusavy pasišnekam.

Žinutė parašyta: 2012-06-05 20:42:59 | Nuoroda
forever.young rašė:

Beje, pagal pasisakymus apie anglų egzaminą, galima teigti, jog mūsų karta tai jau tikrai LABAI stipri. visiems labai lengvas egzaminas. Tad gali labai smarkiai nesutapti taškai su procentais. Tarkim, 70 taškų gali būti tiktai 40%

 ties kuria cia vieta musu karta tokia stipri? anglu ezaminas gi labai lengvas buvo...bet kazkodel atsidaro daugybe zmoniu, kurie ten eses temos nesuprato arba rase net ne apie savanoryste,o apie pandas ir pan., o vertintojai kalba,kad jau seniai taip blogai nebuvo parasytas egzaminas visu Lietuvos mastu...atsigauk zmogau, nezinau kokiam cia pasauly gyveni ir kokias nesamones cia sapalioji 

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 15
Žinutė parašyta: 2012-06-06 15:44:40 | Nuoroda

Aš iš pernai metų egzų kartos, bet man vis tiek labai įdomiai atrodo kaip jūs svaidotės tai žodžiais labai stipri, labai silpna ir pnš..dar vienas gerulis, kuris pasakė, kad teisei nereikia dideliu protinių sugebėjimų, hmm čia spėju ne iš asmenines patirties taip sakot, o iš to ką išgirsti ką kiti šneka? objektyvu objektyvu...

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 90
Žinutė parašyta: 2012-06-07 20:14:36 | Nuoroda
auxe rašė:

 o tau skauda nuo to ką pasakiau? :) Čia mano objektyvi nuomonė, nemanau, kad kiekvienam dabar turiu ją paaiškint.Ps. Galiu teigti kad lengvas pagal tuos mokinius, kurie per bandomuosius surinkdavo žymiai mažiau ir nekaip sekėsi anglų kalba.Jei šie žmonės sugebėjo surinkti daug taškų, tai nemanau, kad egzaminas sunkus.Visgi klasiokai esam, tarpusavy pasišnekam.

 Tai kad sakyčiau, kad tavo nuomonė subjektyvi :) Taip, visi turi teisę išsakyti savo nuomonę, aš taip pat ją noriu išsakyti ir tau paprieštarauti. Nereikia pykti, jei yra žmonių galinčių prieštarauti, o aš tai visada darau, jei man kažkas atrodo ne taip, visada išsakau savo nuomonę. Galų gale čia yra forumas, tad susirinkome reikšti savo nuomones ir diskutuoti.

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2012-06-08 13:20:22 | Nuoroda
Rutaaa123 rašė:
auxe rašė:

 o tau skauda nuo to ką pasakiau? :) Čia mano objektyvi nuomonė, nemanau, kad kiekvienam dabar turiu ją paaiškint.Ps. Galiu teigti kad lengvas pagal tuos mokinius, kurie per bandomuosius surinkdavo žymiai mažiau ir nekaip sekėsi anglų kalba.Jei šie žmonės sugebėjo surinkti daug taškų, tai nemanau, kad egzaminas sunkus.Visgi klasiokai esam, tarpusavy pasišnekam.

 Tai kad sakyčiau, kad tavo nuomonė subjektyvi :) Taip, visi turi teisę išsakyti savo nuomonę, aš taip pat ją noriu išsakyti ir tau paprieštarauti. Nereikia pykti, jei yra žmonių galinčių prieštarauti, o aš tai visada darau, jei man kažkas atrodo ne taip, visada išsakau savo nuomonę. Galų gale čia yra forumas, tad susirinkome reikšti savo nuomones ir diskutuoti.

 na, žinok, čia jau, mano nuomone, nėra diskusija. diskusija turi būti diplomatiška, o čia kaip kokiame turguje įteikinėji savo nuomonę, neatsižvelgdama į išties rimtą pasakymą - anglų egzą tikrrrrrai daug kas gerai parašė. taškas.

Žinutė parašyta: 2012-06-08 18:32:44 | Nuoroda
forever.young rašė:
Rutaaa123 rašė:
auxe rašė:

 o tau skauda nuo to ką pasakiau? :) Čia mano objektyvi nuomonė, nemanau, kad kiekvienam dabar turiu ją paaiškint.Ps. Galiu teigti kad lengvas pagal tuos mokinius, kurie per bandomuosius surinkdavo žymiai mažiau ir nekaip sekėsi anglų kalba.Jei šie žmonės sugebėjo surinkti daug taškų, tai nemanau, kad egzaminas sunkus.Visgi klasiokai esam, tarpusavy pasišnekam.

 Tai kad sakyčiau, kad tavo nuomonė subjektyvi :) Taip, visi turi teisę išsakyti savo nuomonę, aš taip pat ją noriu išsakyti ir tau paprieštarauti. Nereikia pykti, jei yra žmonių galinčių prieštarauti, o aš tai visada darau, jei man kažkas atrodo ne taip, visada išsakau savo nuomonę. Galų gale čia yra forumas, tad susirinkome reikšti savo nuomones ir diskutuoti.

 na, žinok, čia jau, mano nuomone, nėra diskusija. diskusija turi būti diplomatiška, o čia kaip kokiame turguje įteikinėji savo nuomonę, neatsižvelgdama į išties rimtą pasakymą - anglų egzą tikrrrrrai daug kas gerai parašė. taškas.

 Kad kaip tik rodosi, jog daug žmonių parašė prastai. Bent patys egzaminus taisę mokytojai kalba, jog šiais metais visos Lietuvos abiturientai pasirodė žiauriai ir seniai taip yra buvę. :) Tad labai abejoju, kad daug žmonių parašė labai gerai, jei mokytojai sugeba mėtytis štai tokiais pasakojimais. Na, o tas girimasis, jog buvo labai lengva... Čia iš operos kaip mano mokytoja sako: kiekvienais metais geriausiai parašę burba, jog egzaminas buvo sunkus, o prastai parašę išeina iš egzamino dar jam net nepasibaigus ir vis aiškina, jog jis buvo laaaabai lengvas. :D Na, bet jau greitai turėtų būti rezultatai, tad ir paaiškės kaip čia kas. :)

  • Istorija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 61
Žinutė parašyta: 2012-06-08 19:06:28 | Nuoroda

kada tie rezultatai ?: DD laukiu nesulaukiu

Žinutė parašyta: 2012-06-08 19:09:43 | Nuoroda
Cibulis rašė:

 Kad kaip tik rodosi, jog daug žmonių parašė prastai. Bent patys egzaminus taisę mokytojai kalba, jog šiais metais visos Lietuvos abiturientai pasirodė žiauriai ir seniai taip yra buvę. :) Tad labai abejoju, kad daug žmonių parašė labai gerai, jei mokytojai sugeba mėtytis štai tokiais pasakojimais. Na, o tas girimasis, jog buvo labai lengva... Čia iš operos kaip mano mokytoja sako: kiekvienais metais geriausiai parašę burba, jog egzaminas buvo sunkus, o prastai parašę išeina iš egzamino dar jam net nepasibaigus ir vis aiškina, jog jis buvo laaaabai lengvas. :D Na, bet jau greitai turėtų būti rezultatai, tad ir paaiškės kaip čia kas. :)

 Cia ne jus protingejate, cia egzai lengveja. Palyginkite kokiu 2004 ir 2011 metu egzus ir tikrai pamatysite nemenka skirtuma. Kas liecia ta mokytojo pasisakyma... O gal zmogus labai protingas? As praejusiais metais is istorijos egzo isejau mazdaug po valandos ir gavau... Berods 98%(?). Ir kiekvienais metais sako, kad egzas labai lengvas, kiekvienais metais atsiranda mokytoju sakanciu, kad visi gerai parase ir kiekvienais metais atsiranda neislaikiusiu. Tokia ta realybe :)

Kas liecia mano pasisakyma apie teisninkus... AS nesuvokiu, kaip galima stoti i teise, zinant, kad tu teisininku mes turime prikepe 30-ciai metu i prieki? Kur jus dirbsite? Kas sukurs jums tiek darbo vietu? Ar jus tikites, kad puse lietuvos taps nusikalteliais ir reiks visus teisti/ginti? Tas pats galioja ir vadybininkams, menininkams (argi reikia diplomo tam, kad nupiestum grazu paveiksla? Tai galima padaryti rusyje, laisvu nuo darbo metu), psichologams ( brolio draugas baige psichologija, dabar dirba anglijoje, sandelyje) ir kruvai kitu socialiniu specialybiu. Ir as snesakiau, kad teisei nereikia protiniu sugebejimu, as sakiau, kad jus (dauguma) jais nepasizymite.

Žinutė parašyta: 2012-06-08 19:45:30 | Nuoroda
Pride rašė:
Cibulis rašė:

 Kad kaip tik rodosi, jog daug žmonių parašė prastai. Bent patys egzaminus taisę mokytojai kalba, jog šiais metais visos Lietuvos abiturientai pasirodė žiauriai ir seniai taip yra buvę. :) Tad labai abejoju, kad daug žmonių parašė labai gerai, jei mokytojai sugeba mėtytis štai tokiais pasakojimais. Na, o tas girimasis, jog buvo labai lengva... Čia iš operos kaip mano mokytoja sako: kiekvienais metais geriausiai parašę burba, jog egzaminas buvo sunkus, o prastai parašę išeina iš egzamino dar jam net nepasibaigus ir vis aiškina, jog jis buvo laaaabai lengvas. :D Na, bet jau greitai turėtų būti rezultatai, tad ir paaiškės kaip čia kas. :)

 Cia ne jus protingejate, cia egzai lengveja. Palyginkite kokiu 2004 ir 2011 metu egzus ir tikrai pamatysite nemenka skirtuma. Kas liecia ta mokytojo pasisakyma... O gal zmogus labai protingas? As praejusiais metais is istorijos egzo isejau mazdaug po valandos ir gavau... Berods 98%(?). Ir kiekvienais metais sako, kad egzas labai lengvas, kiekvienais metais atsiranda mokytoju sakanciu, kad visi gerai parase ir kiekvienais metais atsiranda neislaikiusiu. Tokia ta realybe :)

Kas liecia mano pasisakyma apie teisninkus... AS nesuvokiu, kaip galima stoti i teise, zinant, kad tu teisininku mes turime prikepe 30-ciai metu i prieki? Kur jus dirbsite? Kas sukurs jums tiek darbo vietu? Ar jus tikites, kad puse lietuvos taps nusikalteliais ir reiks visus teisti/ginti? Tas pats galioja ir vadybininkams, menininkams (argi reikia diplomo tam, kad nupiestum grazu paveiksla? Tai galima padaryti rusyje, laisvu nuo darbo metu), psichologams ( brolio draugas baige psichologija, dabar dirba anglijoje, sandelyje) ir kruvai kitu socialiniu specialybiu. Ir as snesakiau, kad teisei nereikia protiniu sugebejimu, as sakiau, kad jus (dauguma) jais nepasizymite.

 Aš nesuprantu, kaip gali žmogus teigti kažką apie kitų sugebėjimus, sėdėdamas anapus kompiuterio ekrano, net nebendravęs su nė vienu čia diskutuojančiuoju?  Ir koks yra siauras mąstymas apie teisininko perspektyvas; pastaba: teisinių žinių reikia kone kiekvienoje įmonėje, tiek privačiam, tiek viešam sektoriuje. Tad gal geriau pasidomėti prieš išreiškiant savo šablonišką, neišprususios visuomenės traktuojamą požiūrį.

Žinutė parašyta: 2012-06-08 19:45:59 | Nuoroda
Pride rašė:
Cibulis rašė:

 Kad kaip tik rodosi, jog daug žmonių parašė prastai. Bent patys egzaminus taisę mokytojai kalba, jog šiais metais visos Lietuvos abiturientai pasirodė žiauriai ir seniai taip yra buvę. :) Tad labai abejoju, kad daug žmonių parašė labai gerai, jei mokytojai sugeba mėtytis štai tokiais pasakojimais. Na, o tas girimasis, jog buvo labai lengva... Čia iš operos kaip mano mokytoja sako: kiekvienais metais geriausiai parašę burba, jog egzaminas buvo sunkus, o prastai parašę išeina iš egzamino dar jam net nepasibaigus ir vis aiškina, jog jis buvo laaaabai lengvas. :D Na, bet jau greitai turėtų būti rezultatai, tad ir paaiškės kaip čia kas. :)

 Cia ne jus protingejate, cia egzai lengveja. Palyginkite kokiu 2004 ir 2011 metu egzus ir tikrai pamatysite nemenka skirtuma. Kas liecia ta mokytojo pasisakyma... O gal zmogus labai protingas? As praejusiais metais is istorijos egzo isejau mazdaug po valandos ir gavau... Berods 98%(?). Ir kiekvienais metais sako, kad egzas labai lengvas, kiekvienais metais atsiranda mokytoju sakanciu, kad visi gerai parase ir kiekvienais metais atsiranda neislaikiusiu. Tokia ta realybe :)

Kas liecia mano pasisakyma apie teisninkus... AS nesuvokiu, kaip galima stoti i teise, zinant, kad tu teisininku mes turime prikepe 30-ciai metu i prieki? Kur jus dirbsite? Kas sukurs jums tiek darbo vietu? Ar jus tikites, kad puse lietuvos taps nusikalteliais ir reiks visus teisti/ginti? Tas pats galioja ir vadybininkams, menininkams (argi reikia diplomo tam, kad nupiestum grazu paveiksla? Tai galima padaryti rusyje, laisvu nuo darbo metu), psichologams ( brolio draugas baige psichologija, dabar dirba anglijoje, sandelyje) ir kruvai kitu socialiniu specialybiu. Ir as snesakiau, kad teisei nereikia protiniu sugebejimu, as sakiau, kad jus (dauguma) jais nepasizymite.

 Eik eik tik protinguoli, idomu ka pats studijuoji, jei istorija laikei?  Nemanau, kad pats pasizymi protiniais sugebejimais. Sedi cia busimu studentu forume ir rasineji. Ka neturi ka veikti? Be to protingas zmogus turi buti kuklus, o ne pagyrunas ir pasiputelis kaip tu. Dar vienas dalykas- vos metais vyresnis ir aiskini kaip kas turi rinktis. Ziurek savo reikalu ir nusileisk ant zemes...

Žinutė parašyta: 2012-06-08 20:36:31 | Nuoroda
forever.young rašė:

kada tie rezultatai ?: DD laukiu nesulaukiu

 Na, baigė taisyti praeitą trečiadienį (berots), tad jau gan greitai bus ir rezultatai.

  • Istorija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 61
Žinutė parašyta: 2012-06-08 20:50:18 | Nuoroda
Pride rašė:
Cibulis rašė:

 Kad kaip tik rodosi, jog daug žmonių parašė prastai. Bent patys egzaminus taisę mokytojai kalba, jog šiais metais visos Lietuvos abiturientai pasirodė žiauriai ir seniai taip yra buvę. :) Tad labai abejoju, kad daug žmonių parašė labai gerai, jei mokytojai sugeba mėtytis štai tokiais pasakojimais. Na, o tas girimasis, jog buvo labai lengva... Čia iš operos kaip mano mokytoja sako: kiekvienais metais geriausiai parašę burba, jog egzaminas buvo sunkus, o prastai parašę išeina iš egzamino dar jam net nepasibaigus ir vis aiškina, jog jis buvo laaaabai lengvas. :D Na, bet jau greitai turėtų būti rezultatai, tad ir paaiškės kaip čia kas. :)

 Cia ne jus protingejate, cia egzai lengveja. Palyginkite kokiu 2004 ir 2011 metu egzus ir tikrai pamatysite nemenka skirtuma. Kas liecia ta mokytojo pasisakyma... O gal zmogus labai protingas? As praejusiais metais is istorijos egzo isejau mazdaug po valandos ir gavau... Berods 98%(?). Ir kiekvienais metais sako, kad egzas labai lengvas, kiekvienais metais atsiranda mokytoju sakanciu, kad visi gerai parase ir kiekvienais metais atsiranda neislaikiusiu. Tokia ta realybe :)

Na, tai čia vienetiniai atvejai. Juk visur būna išimčių. :) Bet dažniausiai protingieji lieka iki galo, dar viską peržiūri (nors, pasak tos pačios mokytojos, tas peržiūrėjimas gali atnešt tik bėdos, nes dažnai teisingas atsakymas pertaisomas į neteisingą. Mano atveju tas pasitvirtino. :D), o kiti tiesiog parašo ir pasišalina džiūgaudami. Šiais metais iš mano grupės išėjo anksčiau laiko tik vienas vaikinas. Ir aiškino, kaip buvo lengva, nors šiaip anglų moka vos vos. :)

Kas dėl mokytojų, tai ne vienas mokytojas sako, jog išlaikyta buvo žiauriai. Tad pamatę rezultatus galėsim patikrint ar persūdė, ar ne. :)

  • Istorija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 61
Žinutė parašyta: 2012-06-08 21:35:30 | Nuoroda
Avi rašė:

 Aš nesuprantu, kaip gali žmogus teigti kažką apie kitų sugebėjimus, sėdėdamas anapus kompiuterio ekrano, net nebendravęs su nė vienu čia diskutuojančiuoju?  Ir koks yra siauras mąstymas apie teisininko perspektyvas; pastaba: teisinių žinių reikia kone kiekvienoje įmonėje, tiek privačiam, tiek viešam sektoriuje. Tad gal geriau pasidomėti prieš išreiškiant savo šablonišką, neišprususios visuomenės traktuojamą požiūrį.

Vot va taip ir gali rasyti apie kitu sugebejimus :) Supranti, vien tik tas faktas, kad visi teise pabaige lekia tiesiai i darbo birza turetu atbaidyti betkoki protingesni individa :) Dar karta kartoju klausima kurtiems (tiksliai akliems) ir ipatingai DURNIEMS - kas, po galais, sukurs darbo vietu tokiai teisininku/vadybininku/ekonomistu armijai? Kiek eiliniam verslininkui reikia to teisininko, o kiek ju yra? Manoo mastymas apie teisininko perspektyvas nera siauras, jis yra REALISTISKAS. Darbo vietu stebuklingai neatsiras pamojavus lazdele :)

 

Žinutė parašyta: 2012-06-08 21:41:44 | Nuoroda
Riflis rašė:

 Eik eik tik protinguoli, idomu ka pats studijuoji, jei istorija laikei?  Nemanau, kad pats pasizymi protiniais sugebejimais. Sedi cia busimu studentu forume ir rasineji. Ka neturi ka veikti? Be to protingas zmogus turi buti kuklus, o ne pagyrunas ir pasiputelis kaip tu. Dar vienas dalykas- vos metais vyresnis ir aiskini kaip kas turi rinktis. Ziurek savo reikalu ir nusileisk ant zemes...

 Istorija laikiau, nes man patinka istorija. Cia tiesiog mano asmeninis pomegis :) Ne, brangioji, neturiu ka veikti. Argi cia sedeciau ir erzinciau idiotus, jeigu tureciau ka veikti? ir kodel protingas zmogus turi buti kuklus? Kas taip sake? Ir pasakyk, brangioji, kuo as gyriausi cia? Ar tai, kad is asmenines patirties pasakiau, kad galima per 1h parasyti egza ir gerai ji islaikyti laikoma gyrimusi? Jeigu taip, tai as pagyrunas :) Ir as neaiskinu tau kaip rinktis, as tiesiog tave vadinu idiote. 

Žinutė parašyta: 2012-06-08 21:43:46 | Nuoroda
Cibulis rašė:

Na, tai čia vienetiniai atvejai. Juk visur būna išimčių. :) Bet dažniausiai protingieji lieka iki galo, dar viską peržiūri (nors, pasak tos pačios mokytojos, tas peržiūrėjimas gali atnešt tik bėdos, nes dažnai teisingas atsakymas pertaisomas į neteisingą. Mano atveju tas pasitvirtino. :D), o kiti tiesiog parašo ir pasišalina džiūgaudami. Šiais metais iš mano grupės išėjo anksčiau laiko tik vienas vaikinas. Ir aiškino, kaip buvo lengva, nors šiaip anglų moka vos vos. :)

Kas dėl mokytojų, tai ne vienas mokytojas sako, jog išlaikyta buvo žiauriai. Tad pamatę rezultatus galėsim patikrint ar persūdė, ar ne. :)

 Kai gerai moki, per ta valanda speji ir 3 kart pasitikrinti. Kas liecia tuos mokytojus... Gal jiems atsiunte darbus is labai prastos mokyklos?

Žinutė parašyta: 2012-06-08 22:35:04 | Nuoroda
Pride rašė:
Cibulis rašė:

Na, tai čia vienetiniai atvejai. Juk visur būna išimčių. :) Bet dažniausiai protingieji lieka iki galo, dar viską peržiūri (nors, pasak tos pačios mokytojos, tas peržiūrėjimas gali atnešt tik bėdos, nes dažnai teisingas atsakymas pertaisomas į neteisingą. Mano atveju tas pasitvirtino. :D), o kiti tiesiog parašo ir pasišalina džiūgaudami. Šiais metais iš mano grupės išėjo anksčiau laiko tik vienas vaikinas. Ir aiškino, kaip buvo lengva, nors šiaip anglų moka vos vos. :)

Kas dėl mokytojų, tai ne vienas mokytojas sako, jog išlaikyta buvo žiauriai. Tad pamatę rezultatus galėsim patikrint ar persūdė, ar ne. :)

 Kai gerai moki, per ta valanda speji ir 3 kart pasitikrinti. Kas liecia tuos mokytojus... Gal jiems atsiunte darbus is labai prastos mokyklos?

 Nebūtinai. Kiti gerai mokėdami kaip tik ilgai apmąsto ar tikrai va šitaip, o gal va va taip ir bla bla bla (na, galvoje juk daug informacijos, dėlioja įvairius pavyzdžius, atsirenka tinkamiausius), o tuo tarpu nelabai ką mokantys rašo kas šauna į galvą ir todėl parašo itin greitai.

Gal taip, gal ne. Kokia prasmė spėliot? :) Ateis rezultatai ir pamatysim. Aš asmeniškai žinau, jog parašiau vidutiniškai (o taip ir tikėjausi), tad bus pačiai įdomu pažiūrėt kaip ten su kitais. :))

  • Istorija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 61
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą