LSMU Veterinarinė medicina 2012
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-08-21 09:15:56 | Nuoroda
Spekneatspesi rašė:

zMoGaU, o kokie atsiliepimai apie 6-aji VA? :) 

 Na, 6 VA yra tokio pat tipo kaip ir 7 bendrabutis, tik 6 bendrabutis yra laikomas ramiausiu, nes turi griežtesnes budėtojas :)

Žinutė parašyta: 2012-08-21 09:16:53 | Nuoroda
sunny123 rašė:

 zMOgau gaila, bet aš ne būsima veteinarė, o odontologė tad jaučiu atstumas iki medicinos akademijos bus nemažas..

 Nuo bendrabučio iki medicinos akademijos autobusu ar troleibusu kažkur max 15 min :)

Žinutė parašyta: 2012-08-21 11:41:43 | Nuoroda

 O aš maniau, kad bus daugiau :D na, ką reiks tik išmokt tarp tų autobusų susigaudyt :)

Žinutė parašyta: 2012-09-13 22:42:41 | Nuoroda

 Noreciau paklausti kiek maziausiai galeciau islaikyti chemijos egzamina procentu kad istociau i veterinarija? (Man ji kabai nesiseka)

Žinutė parašyta: 2012-09-14 10:37:04 | Nuoroda

 Rokai, ziurint kiek gausi is biologijos ir chemijos. :) Kai kuriems net 1% is chemijos uztenka :) 

Žinutė parašyta: 2012-09-14 10:37:21 | Nuoroda

 Ups. Biologijos ir lietuviu :D 

Žinutė parašyta: 2012-09-14 21:21:50 | Nuoroda


 http://apklausa.lt/f/energiniai-gerimai-25j1v74.fullpage
 

Sveikos ir sveiki,

Aš atlieku tyrimą, kuriuo siekiama išsiaiškinti ENERGINIŲ GĖRIMO POVEIKI JAUNAM ORGANIZMUI

  Tyrimo duomenys bus naudojami tik moksliniais tikslais ir pristatomi tik apibendrintai, neviešinant jokios asmeninės informacijos.

Labai dėkoju už Jūsų skirtą laiką
 

Žinutė parašyta: 2012-09-19 18:04:48 | Nuoroda

 Aš nesuprantu kokį reikės laikyt 4 egzamina, nuo 2014m. Tiks matematika, ar būtinai turi būti "ne į temą" pvz.: istorija, geografija.. ?

Žinutė parašyta: 2012-10-02 18:54:18 | Nuoroda
Mėtų_Arbata_ rašė:

 Aš nesuprantu kokį reikės laikyt 4 egzamina, nuo 2014m. Tiks matematika, ar būtinai turi būti "ne į temą" pvz.: istorija, geografija.. ?

 man atrodo anglu ;DD

Žinutė parašyta: 2012-10-04 23:16:56 | Nuoroda
Crystalica rašė:
Mėtų_Arbata_ rašė:

 Aš nesuprantu kokį reikės laikyt 4 egzamina, nuo 2014m. Tiks matematika, ar būtinai turi būti "ne į temą" pvz.: istorija, geografija.. ?

 man atrodo anglu ;DD

 ne, ne, anglų visiem stojantiems į universitetus bus privalomas šiaip ar taip. 

Žinutė parašyta: 2012-10-13 10:17:41 | Nuoroda
Mėtų_Arbata_ rašė:
Crystalica rašė:
Mėtų_Arbata_ rašė:

 Aš nesuprantu kokį reikės laikyt 4 egzamina, nuo 2014m. Tiks matematika, ar būtinai turi būti "ne į temą" pvz.: istorija, geografija.. ?

 man atrodo anglu ;DD

 ne, ne, anglų visiem stojantiems į universitetus bus privalomas šiaip ar taip. 

 hmmm, tai jeigu 4 egzaminai, tai biologija, chemija, leituviu ir anglu? 

Žinutė parašyta: 2012-10-15 18:47:23 | Nuoroda
Crystalica rašė:
Mėtų_Arbata_ rašė:
Crystalica rašė:
Mėtų_Arbata_ rašė:

 Aš nesuprantu kokį reikės laikyt 4 egzamina, nuo 2014m. Tiks matematika, ar būtinai turi būti "ne į temą" pvz.: istorija, geografija.. ?

 man atrodo anglu ;DD

 ne, ne, anglų visiem stojantiems į universitetus bus privalomas šiaip ar taip. 

 hmmm, tai jeigu 4 egzaminai, tai biologija, chemija, leituviu ir anglu? 

 Ne, ne. Nuo 2014 metų reikės laikyt 4 egzaminus, tarp kurių nesiskaito anglų k. Anglų egzaminas bus būtinas visiem, norintiems studijuoti universitete, t.y. anglų k. bus kaip ir 5 egzaminas. Bet mane domina tas ketvirtas. Lietuvių, chemija, biologija ir.....? 

Žinutė parašyta: 2012-10-16 09:35:11 | Nuoroda
Mėtų_Arbata_ rašė:
Crystalica rašė:
Mėtų_Arbata_ rašė:
Crystalica rašė:
Mėtų_Arbata_ rašė:

 Aš nesuprantu kokį reikės laikyt 4 egzamina, nuo 2014m. Tiks matematika, ar būtinai turi būti "ne į temą" pvz.: istorija, geografija.. ?

 man atrodo anglu ;DD

 ne, ne, anglų visiem stojantiems į universitetus bus privalomas šiaip ar taip. 

 hmmm, tai jeigu 4 egzaminai, tai biologija, chemija, leituviu ir anglu? 

 Ne, ne. Nuo 2014 metų reikės laikyt 4 egzaminus, tarp kurių nesiskaito anglų k. Anglų egzaminas bus būtinas visiem, norintiems studijuoti universitete, t.y. anglų k. bus kaip ir 5 egzaminas. Bet mane domina tas ketvirtas. Lietuvių, chemija, biologija ir.....? 

 ir matematika.

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2013-01-07 21:14:49 | Nuoroda

Sveiki, norėčiau ir aš stoti į Veterinariją, bet norisi į vf.. ar gerai išlaikius biologijos ir lietuvių valstybinius, bet praščiau chemijos, yra įmanoma įstoti?

Žinutė parašyta: 2013-01-12 20:34:43 | Nuoroda

Lifke,tikrai imanoma:) Bent jau aš išlaikius bio 89,lt 64 ir ch 51 istojau į vf:)  

Žinutė parašyta: 2013-01-30 16:05:22 | Nuoroda

 Sveiki ! 

Gal yra zinanciu kokie bus stojimo reikalavimai siemet i veterinarine medicina ? ar bus galima vietoj chemijos egzamino rinktis matematikos ( ir atvirksciai , kaip medicinoj) ? 

Žinutė parašyta: 2013-03-06 15:42:38 | Nuoroda

Sveiki. Planuoju 2013m. stoti i sia specialybe. Kaip ir dauguma busimu studentu, turinciu svajone, nerimauju jog stojamasis balas gali buti per zemas. Norejau paklausti, ar daug buvo tokiu, kuriems nusisypsojo laime, ir po pusmecio is vnf perejo i vf? Atsarginio varianto neturiu, noriu stoti tik cia.:) Be to, ar buvo kantruoliu, istojusiu tik per 3 etapa? Ar didele tikimybe, kad gali nebeuztekti laisvu vietu?

Žinutė parašyta: 2013-03-08 18:14:32 | Nuoroda
Shiban rašė:

 Sveiki ! 

Gal yra zinanciu kokie bus stojimo reikalavimai siemet i veterinarine medicina ? ar bus galima vietoj chemijos egzamino rinktis matematikos ( ir atvirksciai , kaip medicinoj) ? 

 Galima. Siais metais 0,4 sudaro bio egzaminas, 0,2 lt 0,2 chemija arba matematika ir 0,2 matematikos arba chemijos metinis. :)

Žinutė parašyta: 2013-06-01 22:22:56 | Nuoroda

Sveiki, planuoju stoti į veterinariją, vf vietą. Viskas labai įdomu, todėl norėčiau rast kokį nors veterinarijos studentą, su kuriuo galėčiau pakalbėt per Facebook'ą ir visko paklausinėt, jei tai nepridarys sunkumų   gal kartais būtų norinčių apšviest? :D

Žinutė parašyta: 2013-07-08 19:53:28 | Nuoroda

Sveiki :) Planuoju stoti į Veterinarinę Mediciną, bet labai baugina faktas, kad dauguma informacijos ir aparatūros yra pasenę ir beveik nebetaikomi moderniose klinikose. Ar tai tiesa? Jeigu jau stoji į mylimą specialybę kažkaip norėtųsi kad ir mokymosi būdai bei technologijos universitete būtų padorūs, o ne sovietines..  Anyway, jei kas nors ką nors galit apie tai papasakoti, būčau labai dėkinga :) 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą