LSMU Veterinarinė medicina 2012
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-02 23:20:54 | Nuoroda
Crystalica rašė:

 :) o kokiu bureliu buna? :)

 Joga, choras, tautiniai sokiai, zvejyba, aerobika, sportiniai zaidimai. Profesiniu bureliu nera

  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 84
  • Matematika / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-06-03 16:23:04 | Nuoroda
B-Miracle rašė:

 So stay with me Evelyn
Don't leave me with the medicine 

Malonu kai zinai savo pasnekovo varda =)

Veterinarija nera ta profesija kuria galima rinktis kai nezinai kur nori stoti, mokytis reikia daug ir nieks uz uodegos netempia. Atsiskaitymai kas savaite ir jeigu daug skolu turi tai pavyti sunku. 

Literaturos trukumo nera, nebent labai senos anatomijos knygos, kuriuose mokindamiesi 70% lotynisku terminu keiciame. Merginu daugiau kokis 3-4 kartus ir taip jau 4tus metus. Anksciau buvo viskas kitaip. Del paklausos tai mitas, nes viskas priklauso nuo tavo iniciatyvos besimokant. Vieni baigia nei karto ne kontaktavus su gyvunu, kiti staziruojasi nuo pirmo kurso. Viskas priklausys nuo taves. 

Atlyginimas - labai idomus klausimas. Vienose klinikose chirurgai gauna minimuma kituose apie 10k, terapeutai minimuma - kitose 5-7k. Velgi viskas priklauso nuo ryzto mokytis.

Dar pora mitu apie VA:
 

- nereikia stoti i VA galvojant kad yra galimybe pereiti i gydomaja medicina. Tai yra nerealu

- veterinarijos studijos nera lengvos. Daugelis dalyku netgi sunkesni negu medicinoje. Pvz: anatomija (zmogus vienas tyrimo objektas medicinoje o naminiu gyvunu daug)

Siemet is 180 istojusiu jau beliko apie 120. Daugelis mediku, daugelis nepatempe mokslus, kai kurie nesugebejo preparuoti gyvunu, kai kurie issigando 5,5 metu.

Leisk man tave dar truputį pakamantinėti  Ar ir vetkėj yra probleminis mokymas ir nuo kurio kurso galima atlikti praktiką? Jums gal jau duoda kokius lavonėlius pamėsinėti? Kaip negražiai išsireiškiau  

P.S. Ir aš žinau Hurt'sus

Žinutė parašyta: 2012-06-03 16:43:25 | Nuoroda
B-Miracle rašė:
Crystalica rašė:

 :) o kokiu bureliu buna? :)

 Joga, choras, tautiniai sokiai, zvejyba, aerobika, sportiniai zaidimai. Profesiniu bureliu nera

 hmm, tai tas pats, kaip nieko :DDD o kada prasideda ir baigaisi paskaitos? :)

Žinutė parašyta: 2012-06-03 18:58:12 | Nuoroda
devyniabalsė rašė:

Leisk man tave dar truputį pakamantinėti  Ar ir vetkėj yra probleminis mokymas ir nuo kurio kurso galima atlikti praktiką? Jums gal jau duoda kokius lavonėlius pamėsinėti? Kaip negražiai išsireiškiau  

P.S. Ir aš žinau Hurt'sus

 Ka tu turi omeny vadinant probleminiu?

Per visas studijas yra 4 skirtingos praktikos. Lengviausia is ju galima atlikti po pirmo kurso ir buti laisvam ir laimingam. Kai raumenys mokemes preparavom, 2 semestra kas 2 paskaita i patologini.

  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 84
  • Matematika / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2012-06-03 19:00:19 | Nuoroda
Crystalica rašė:

 hmm, tai tas pats, kaip nieko :DDD o kada prasideda ir baigaisi paskaitos? :)

 Visiems skirtingai bet bendrai nuo 8.00 iki 17.35

Kartais gali pamiegoti daugiau ir eiti tik i viena paskaita, kartais ę paskaitos is eiles buna.

  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 84
  • Matematika / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2012-06-03 19:33:31 | Nuoroda
B-Miracle rašė:
Crystalica rašė:

 hmm, tai tas pats, kaip nieko :DDD o kada prasideda ir baigaisi paskaitos? :)

 Visiems skirtingai bet bendrai nuo 8.00 iki 17.35

Kartais gali pamiegoti daugiau ir eiti tik i viena paskaita, kartais ę paskaitos is eiles buna.

 o tada pertraukso kiek laiko trunka ir 1 paskaita?

Žinutė parašyta: 2012-06-03 19:41:26 | Nuoroda
Crystalica rašė:

 o tada pertraukso kiek laiko trunka ir 1 paskaita?

 5-10 minuciu, neskaiciuojant langu

Paskaitos dazniausiai is 2 arba 3 akademiniu valandu t.y. 1.30 arba 2.15

  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 84
  • Matematika / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2012-06-03 19:59:31 | Nuoroda
B-Miracle rašė:
Crystalica rašė:

 o tada pertraukso kiek laiko trunka ir 1 paskaita?

 5-10 minuciu, neskaiciuojant langu

Paskaitos dazniausiai is 2 arba 3 akademiniu valandu t.y. 1.30 arba 2.15

 daznai klausineja? daznaiu zodziu ar rastu apklausa buna?

Žinutė parašyta: 2012-06-03 20:12:35 | Nuoroda
Crystalica rašė:

 daznai klausineja? daznaiu zodziu ar rastu apklausa buna?

 Koliai visi rastu isskyrus anatomijos pirma pusmeti. Egzaminai rastu. 

  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 84
  • Matematika / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-06-03 20:23:10 | Nuoroda
B-Miracle rašė:

 Ka tu turi omeny vadinant probleminiu?

Per visas studijas yra 4 skirtingos praktikos. Lengviausia is ju galima atlikti po pirmo kurso ir buti laisvam ir laimingam. Kai raumenys mokemes preparavom, 2 semestra kas 2 paskaita i patologini.

Jei nežinai, turbūt nėra, nors medicinoje probleminis mokymas prasideda tik nuo antro kurso. Daug pasakoti, bet čia maždaug, kaip per Hauso serijas rodo, kai nagrinėja kokį ligos atvejį. Na, ačiū už pagalbą :-) Beveik įtikinai mane veterinariją rašyti pirmu numeriu :-DD

Žinutė parašyta: 2012-06-03 20:26:26 | Nuoroda
B-Miracle rašė:
Crystalica rašė:

 daznai klausineja? daznaiu zodziu ar rastu apklausa buna?

 Koliai visi rastu isskyrus anatomijos pirma pusmeti. Egzaminai rastu. 

 o praktikos pirmam kurse yra?

Žinutė parašyta: 2012-06-03 20:27:33 | Nuoroda
Crystalica rašė:

 o praktikos pirmam kurse yra?

 ne

  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 84
  • Matematika / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2012-06-03 20:29:37 | Nuoroda
devyniabalsė rašė:
 
Jei nežinai, turbūt nėra, nors medicinoje probleminis mokymas prasideda tik nuo antro kurso. Daug pasakoti, bet čia maždaug, kaip per Hauso serijas rodo, kai nagrinėja kokį ligos atvejį. Na, ačiū už pagalbą :-) Beveik įtikinai mane veterinariją rašyti pirmu numeriu :-DD

 Tu Hausa pamirsk nes tai pilna nesamone xD ten is lempos visiskas nesamones sauna xD 

As nieka ne bandau itikinti. Tiesiog informuoju =)

  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 84
  • Matematika / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2012-06-03 20:31:30 | Nuoroda
B-Miracle rašė:
Crystalica rašė:

 o praktikos pirmam kurse yra?

 ne

 ir nuo kurio kurso prasideda praktika? :) ir jos tikriausiai reikia paciam ieskotis? :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-06-03 20:35:18 | Nuoroda
B-Miracle rašė:

 Tu Hausa pamirsk nes tai pilna nesamone xD ten is lempos visiskas nesamones sauna xD 

As nieka ne bandau itikinti. Tiesiog informuoju =)

Kurgi ne, išplovei man galvą savo telepatinėm galiom. Dar vakar mano pasirinkimų sąraše veterinarija buvo trečio vietoj. Velnias, kaip mane lengvai galima perkalbėti :-DD O prieš Hausą man nė žodžio :-DD

Žinutė parašyta: 2012-06-03 20:35:54 | Nuoroda
Crystalica rašė:

 ir nuo kurio kurso prasideda praktika? :) ir jos tikriausiai reikia paciam ieskotis? :)

 Nuo antro kurso stambiu ir smulkiu gyvunu klinikose. Arba akades klinikose arba pats ieskai. Po 3 kurso laboratorine praktika - pats ieskai vieta ir baigiamoji praktika apie 3 menesius

  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 84
  • Matematika / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2012-06-03 20:40:14 | Nuoroda
devyniabalsė rašė:

Kurgi ne, išplovei man galvą savo telepatinėm galiom. Dar vakar mano pasirinkimų sąraše veterinarija buvo trečio vietoj. Velnias, kaip mane lengvai galima perkalbėti :-DD O prieš Hausą man nė žodžio :-DD

 Jeigu neapsisprendei del veterinarijos tai nepatarciau nes studijos specifines ir ne visi supranta kur jie stoja =) pats visa seriala ziurejau, bet idomus buvo daugiau is socialines puses negu medicinines (o ji apgailetina xD)

  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 84
  • Matematika / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-06-03 20:45:15 | Nuoroda
B-Miracle rašė:
devyniabalsė rašė:

Kurgi ne, išplovei man galvą savo telepatinėm galiom. Dar vakar mano pasirinkimų sąraše veterinarija buvo trečio vietoj. Velnias, kaip mane lengvai galima perkalbėti :-DD O prieš Hausą man nė žodžio :-DD

 Jeigu neapsisprendei del veterinarijos tai nepatarciau nes studijos specifines ir ne visi supranta kur jie stoja =) pats visa seriala ziurejau, bet idomus buvo daugiau is socialines puses negu medicinines (o ji apgailetina xD)

Bent aš tai nesuprantu visų tų medicininių terminų, tai man netrukdo. Na dėl krūvio tai nebijau, kas nepasiseks kitais metais stosiu kur kitur. Nebesugalvoju nieko geresnio už veterinariją. 

Žinutė parašyta: 2012-06-03 20:56:54 | Nuoroda
B-Miracle rašė:
Crystalica rašė:

 ir nuo kurio kurso prasideda praktika? :) ir jos tikriausiai reikia paciam ieskotis? :)

 Nuo antro kurso stambiu ir smulkiu gyvunu klinikose. Arba akades klinikose arba pats ieskai. Po 3 kurso laboratorine praktika - pats ieskai vieta ir baigiamoji praktika apie 3 menesius

  nuo kurio kurso renkiesi smulkiuju ar stambiuju gyvunu gydytoju nori but? nuo 3?

Žinutė parašyta: 2012-06-03 20:59:56 | Nuoroda
devyniabalsė rašė:

Bent aš tai nesuprantu visų tų medicininių terminų, tai man netrukdo. Na dėl krūvio tai nebijau, kas nepasiseks kitais metais stosiu kur kitur. Nebesugalvoju nieko geresnio už veterinariją. 

 Vat man teko vienerius metus taip pasiblaskyt

  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 84
  • Matematika / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą