LAMA BPO
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-02 15:00:27 | Nuoroda

Sveiki, turiu klausimų dėl prašymo pildymo LAMA BPO. Jei tarkim visus surašysiu vf, ir paskutinius nf bet specialybės bus tos pačios, tai mane iš karto priims į nf? Ar kaip čia... ?? Nes girdėjau jei tokias pačias specialybes rašai ir mokamas ir ne, iškart priima į mokamą... 

Žinutė parašyta: 2012-06-02 15:59:01 | Nuoroda

Blogai girdėjai. Eis tokia tvarka kaip surašei. Tik nesu tikras dėl pasiūlymų. Lyg vieną pasiūlo į universitetą ir vieną į kolegiją. Tas pildymas yra labai neaiškus.

Žinutė parašyta: 2012-06-02 16:13:13 | Nuoroda

vieną pasiūlo į vf , kitą vnf , jei tokį rašei. :)  

• Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 59
Žinutė parašyta: 2012-06-02 19:18:44 | Nuoroda

O tik po vieną pasiūlo? Be to, prirašai ten tarkim: 1. Marketingas (KTU, VF); 2. Verslo administravimas (KTU, VF); 3. Kauno kolegija (Verslas ir vadyba, VF) ir t.t. Beje, nesvarbu kelintu numeriu rašai, jei tik įstoji į kažkurią, tą pirmą tau ir pasiūlo?

• Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 85
  • Matematika / VBE 43
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 18
Žinutė parašyta: 2012-06-02 20:04:13 | Nuoroda

Aš irgi nieko nesupratau, tai klausinėjausi. Mes užpildom paraišką. Tarkim aš

1.VU PS (Vf);

2. VGTU ITPV (Vf);

3, Vu Informatika;

4.Vgtu informatika.

Jeigu į 1 numerį neįstoju, o įstoju į 2 ir man pasiūlo vgtu itpv, tačiau, jeigu aš atsisakysiu šio pasiūlymo tuomet antru turu negalėsiu jau pretenduoti, nebent keisiu vietas. Kaip supratau, į 2- 3 nepretenduoju jau tada. Čia nesąmoningai painu ir rizikinga...

Žinutė parašyta: 2012-06-02 20:18:16 | Nuoroda

O siūlo dvi vietas - jeigu esi parašęs kolegiją: vieną kolegijos, į kurią įstoji, kitą univero, o jeigu rašai tik univerus arba tik kolegijas, vis tiek, siūlo dvi vietas ar kaip ten? Na ir painumas, o ir aiškių nuorodų internete matyt net nėra, kaip kokia valstybės paslaptis. :D

• Istorija / VBE 95
  • Matematika / VBE 43
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-06-02 20:24:30 | Nuoroda

Sveiki,jei aš noriu stoti į žurnalistiką ir turiu tam tikras publikacijas ,už kurias suteikiami papildomi balai.. Tai kur reikėtų spausti ir įkelti į LAMA BPO? Ar tiesiogiai nunešti į administraciją?

Žinutė parašyta: 2012-06-02 20:32:13 | Nuoroda

Sveiki. Lamoj kviečia taip: viena vieta vf (aukščiausiai sąraše esanti) ir viena vieta vnf (taip pat esanti pirma iš visų vnf). Kitaip tariant, kviečia tik pirmuosius pasirinkimus, nu arba nekviečia aišku. Jeigu kviečia ir jūs atsisakot, tai dalyvaujat antram priėmime ir t.t.

Žinutė parašyta: 2012-06-02 21:30:24 | Nuoroda

O jeigu vnf net nerašai, duoda tik vieną pasiūlymą vf? :)

• Istorija / VBE 95
  • Matematika / VBE 43
Žinutė parašyta: 2012-06-02 21:37:07 | Nuoroda

Taip. Rašo skliaustuose kažkur apie vnf, kad kvietimas yra į vnf, jei tokį nurodė :) 

Žinutė parašyta: 2012-06-02 21:40:50 | Nuoroda

Na, bet man vis tiek nesvarbu tas vnf, nė nerašysiu ir nereikia man jokių vnf pasiūlymų, o jei ir rašyčiau, nepriimčiau pasiūlymo tokio nepelningo. :D Tai viskas aišku, jei įstoji kažkur ir tau pasiūlo - pasirinkimo nėra, todėl reikia visus patraukliausius sau rašyt viršuje. :)

• Istorija / VBE 95
  • Matematika / VBE 43
Žinutė parašyta: 2012-06-02 22:07:36 | Nuoroda

Galima pildyt tarkim taip:

1.Teisė ir ikiteisminis procesas (VF)

2.Teisė ir ikiteisminis procesas (VNF)

3.Baltijos regiono kultūros(VF) 

....................

ir taip toliau ...?

• Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 46
Žinutė parašyta: 2012-06-02 22:36:56 | Nuoroda

Galima.

• Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 66
  • Matematika / VBE 51
Žinutė parašyta: 2012-06-02 23:14:01 | Nuoroda

vakar uzpildziau prasyma:) rasiau tokia tvarka:

1. teise ir ikiteisminis procesas (vf)
  2. teise ir ikiteisminis procesas (vnf)
  3. teise ir valdymas (vnf)
  4. teise ir valdymas (vf)
  5. teise ir muitines veikla (vnf)
  6. teise ir muitines veikla (vf) 

• Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 15
Žinutė parašyta: 2012-06-03 13:17:15 | Nuoroda
TabiuKremas rašė:

ar nebūtų protingiau sukeisti 3 ir 4 vietomis?

o šiaip man kilo klausimas kaip bus su tomis stipendijomis, kurie įstos į vnf? nes neseniai skaičiau straipsnį, o dabar lamoj jau kitaip parašyta tai nieko nebesuprantu. cituoju

iš preliminarios geriausiųjų eilės ir konkursinių eilių į studijų programas aukščiausio prioriteto tenkinimo tvarka, atsižvelgiant į vietų skaičiaus atskirose programose apribojimus ir į aukštosios mokyklos nustatytus papildomus reikalavimus, išrenkami asmenys, kurie gali būti pakviesti studijuoti valstybės finansuojamose vietose arba turi teisę į studijų stipendiją;

bet jei rašau ir vf ir vnf tai viskas juk pagal balą? o ne maždaug ,,rašei vnf vadinasi gali mokėt":D

Žinutė parašyta: 2012-06-03 13:23:20 | Nuoroda

Jei įstoji į vnf stipendijos negausi nors Tavo vidurkis bus ir 9,95, nes tokia yra patvirtinta Švietimo ministerijos tvarka.

• Fizika / VBE 42
  • Geografija / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 65
Žinutė parašyta: 2012-06-03 13:48:51 | Nuoroda
Martinuxx rašė:

Jei įstoji į vnf stipendijos negausi nors Tavo vidurkis bus ir 9,95, nes tokia yra patvirtinta Švietimo ministerijos tvarka.

na, aš nieko nesuprantu jau:) jei rašau į vf 5 vietas ir 1 vnf tai kokį pasiūlymą gaučiau? ir vf pagal eilę ir vnf jei pagal balą tinka, ar ne?

Žinutė parašyta: 2012-06-03 13:52:13 | Nuoroda
ananasine rašė:
TabiuKremas rašė:

ar nebūtų protingiau sukeisti 3 ir 4 vietomis?

o šiaip man kilo klausimas kaip bus su tomis stipendijomis, kurie įstos į vnf? nes neseniai skaičiau straipsnį, o dabar lamoj jau kitaip parašyta tai nieko nebesuprantu. cituoju

iš preliminarios geriausiųjų eilės ir konkursinių eilių į studijų programas aukščiausio prioriteto tenkinimo tvarka, atsižvelgiant į vietų skaičiaus atskirose programose apribojimus ir į aukštosios mokyklos nustatytus papildomus reikalavimus, išrenkami asmenys, kurie gali būti pakviesti studijuoti valstybės finansuojamose vietose arba turi teisę į studijų stipendiją;

bet jei rašau ir vf ir vnf tai viskas juk pagal balą? o ne maždaug ,,rašei vnf vadinasi gali mokėt":D

i situacija ziuriu realiai,kadangi nepretenduoju i tokius aukstus egzamino balus, kad galeciau tiketis fv:) aisku, jeigu pasiseks tada dar keisiu eiliskuma:)

• Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 15
Žinutė parašyta: 2012-06-03 13:53:18 | Nuoroda
marialina rašė:

Sveiki,jei aš noriu stoti į žurnalistiką ir turiu tam tikras publikacijas ,už kurias suteikiami papildomi balai.. Tai kur reikėtų spausti ir įkelti į LAMA BPO? Ar tiesiogiai nunešti į administraciją?

Ten kur yra papildoma informacija,toje skiltyje gali deti tas publikacijas

• Istorija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Matematika / VBE 31
  • Muzika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 67
Žinutė parašyta: 2012-06-03 13:53:25 | Nuoroda
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 46
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą