Audiovizualinis vertimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-08 20:02:14 | Nuoroda

Perskaičiau šiandien apie šią specialybę ir susidomėjau. Gal kas esate daugiau skaitę apie ją? Ar gal net kas nors studijuojate? Būtų įdomu išgirsti :)

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 77
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2012-07-03 00:37:45 | Nuoroda

Mane taip pat ši specialybė sudomino :)

  • Istorija / VBE 3
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 1
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 1
Žinutė parašyta: 2012-07-03 00:40:35 | Nuoroda

Audiovizualinio vertimo programos absolventai gali dirbti vertėjais, filologais, kalbos tvarkytojais, vertėjais titruotojais, vertėjais referentais televizijoje, radijuje, vertėjais interneto svetainių tvarkytojais, įmonėse arba laisvai samdomais vertėjais. Gabiausi absolventai gali tęsti studijas vertimo ar kitoje magistrantūroje.

  • Istorija / VBE 3
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 1
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 1
Žinutė parašyta: 2012-07-03 11:03:18 | Nuoroda

 Bet jūs man paaiškinkit, ši specialybe Kaune ar Vilniuj? Nes apie ją perskaičiau VU khf puslapyje, bet lamoj pildant prie šios specialybės nėra parašyta skliaustukuose, kad ji yra Kaune,

Žinutė parašyta: 2012-07-03 12:28:02 | Nuoroda

Nu puslapyje yra parašyta, kad šią studijų programą galima studijuoti Kaune (Germanų filologijos katedra) :)

  • Istorija / VBE 3
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 1
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 1
Žinutė parašyta: 2012-07-03 13:21:47 | Nuoroda

 O, malonu, kad atsirado daugiau susidomėjusių žmonių :D Ir pildant prašymą bei šone paspaudus plačiau prie audiovizualinio vertimo rodo, kad studijų vieta - Kaunas. :)

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 77
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2012-07-03 13:23:21 | Nuoroda
adasvil93 rašė:

Mane taip pat ši specialybė sudomino :)

 Į kurią vietą rašei? Ir kuo ji tave patraukė? :D

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 77
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2012-07-03 13:47:59 | Nuoroda

  Va o dabar man iškilo kitas klausimas. O bakalaurinis bus ginamas anglų kalba?

Žinutė parašyta: 2012-07-03 14:41:59 | Nuoroda
funiefunie rašė:

  Va o dabar man iškilo kitas klausimas. O bakalaurinis bus ginamas anglų kalba?

 Hmm... Kiek skaičiau, tai niekur apie bakalaurinio gynimą informacijos nemačiau, tai žinok tikrai neįsivaizduoju 

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 77
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2012-07-03 15:15:33 | Nuoroda

 Na, nors žiūrint į tai, jog tai vertimo ir anglų/vokiečių filologijos mišinys, tai darbas turbūt ir turės būti ginamas ne lietuvių kalba :)

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 77
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2012-07-03 15:38:57 | Nuoroda
Zuk.kud rašė:

 Na, nors žiūrint į tai, jog tai vertimo ir anglų/vokiečių filologijos mišinys, tai darbas turbūt ir turės būti ginamas ne lietuvių kalba :)

 Aš niekad apie tai nemąsčiau, bet dabar pagalvojau. Viena jį kita kalba parašyti, o visai kas kita dar ir apginti

Žinutė parašyta: 2012-07-03 17:35:46 | Nuoroda

Manau jei jau studijuosi šį dalyką ketverius metus,tai ir anglų kalba apginti sugebėjimai atsiras :) Ar yra dedančių lamoj į pirmą vietą be manęs?

  • Istorija / VBE 99
Žinutė parašyta: 2012-07-03 17:50:47 | Nuoroda
funiefunie rašė:
Zuk.kud rašė:

 Na, nors žiūrint į tai, jog tai vertimo ir anglų/vokiečių filologijos mišinys, tai darbas turbūt ir turės būti ginamas ne lietuvių kalba :)

 Aš niekad apie tai nemąsčiau, bet dabar pagalvojau. Viena jį kita kalba parašyti, o visai kas kita dar ir apginti

 Na nemanau, kad po 4 metų tai bus taip baisiai sunku :)  Kažkaip bent dabar daugiau mintys sukas apie tai kaip įstoti, o ne koks bakalaurinis bus :D

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 77
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2012-07-03 17:53:17 | Nuoroda
nknknesakysiu rašė:

Manau jei jau studijuosi šį dalyką ketverius metus,tai ir anglų kalba apginti sugebėjimai atsiras :) Ar yra dedančių lamoj į pirmą vietą be manęs?

 Aš, aš, aš, aš, aš! :D

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 77
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2012-07-03 18:28:56 | Nuoroda
Zuk.kud rašė:
adasvil93 rašė:

Mane taip pat ši specialybė sudomino :)

 Į kurią vietą rašei? Ir kuo ji tave patraukė? :D

 Aš dar nerašiau, nes nežinau istorijos egzamino rezultatų, o tai , manau, bus galutinis verdiktas, kokią studijų programą rinksiuosi. Kol kas pas save lape turiu susirašęs 20 specialybių (kai kurios pasikartoja tik skirtinguose universitetuose) , iš kurių teks  išsirinkti 12! Norėčiau studijuoti VF vietoje, tik, kad rezultatai neblizga... :D

  • Istorija / VBE 3
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 1
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 1
Žinutė parašyta: 2012-07-03 18:51:29 | Nuoroda
adasvil93 rašė:
Zuk.kud rašė:
adasvil93 rašė:

Mane taip pat ši specialybė sudomino :)

 Į kurią vietą rašei? Ir kuo ji tave patraukė? :D

 Aš dar nerašiau, nes nežinau istorijos egzamino rezultatų, o tai , manau, bus galutinis verdiktas, kokią studijų programą rinksiuosi. Kol kas pas save lape turiu susirašęs 20 specialybių (kai kurios pasikartoja tik skirtinguose universitetuose) , iš kurių teks  išsirinkti 12! Norėčiau studijuoti VF vietoje, tik, kad rezultatai neblizga... :D

 Nu tik, nu tik. Nereikia čia savęs nuvertint :o Tavo rezultatai ir dar kaip geri, tad manau, kad turėtum į Vf patenkt, su dar žemesniais žmonės patenka :) O kur iš tų 20 labiausiai traukia? :D

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 77
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2012-07-03 18:59:40 | Nuoroda
Zuk.kud rašė:
funiefunie rašė:
Zuk.kud rašė:

 Na, nors žiūrint į tai, jog tai vertimo ir anglų/vokiečių filologijos mišinys, tai darbas turbūt ir turės būti ginamas ne lietuvių kalba :)

 Aš niekad apie tai nemąsčiau, bet dabar pagalvojau. Viena jį kita kalba parašyti, o visai kas kita dar ir apginti

 Na nemanau, kad po 4 metų tai bus taip baisiai sunku :)  Kažkaip bent dabar daugiau mintys sukas apie tai kaip įstoti, o ne koks bakalaurinis bus :D

 Visi taip galvoja. Bile įstot, o ar mokytis sunku ar ką dzin :D ir aš taip pat

Žinutė parašyta: 2012-07-03 19:06:22 | Nuoroda
funiefunie rašė:
Zuk.kud rašė:
funiefunie rašė:
Zuk.kud rašė:

 Na, nors žiūrint į tai, jog tai vertimo ir anglų/vokiečių filologijos mišinys, tai darbas turbūt ir turės būti ginamas ne lietuvių kalba :)

 Aš niekad apie tai nemąsčiau, bet dabar pagalvojau. Viena jį kita kalba parašyti, o visai kas kita dar ir apginti

 Na nemanau, kad po 4 metų tai bus taip baisiai sunku :)  Kažkaip bent dabar daugiau mintys sukas apie tai kaip įstoti, o ne koks bakalaurinis bus :D

 Visi taip galvoja. Bile įstot, o ar mokytis sunku ar ką dzin :D ir aš taip pat

 Na, pagal mane taip ir reikia :D Vistiek kur beįstosim mokytis teks :D

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 77
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2012-07-03 20:54:37 | Nuoroda

Norėčiau į šias specialybes : Audiovizualinis vertimas (VU), Anglų ir vokiečių filologija (VDU), Politikos mokslai (VDU), Lietuvių filologija ir reklama (VU), Kompiuterinė lingvistika (KTU), Teisė ir ikiteisminis procesas (MRU). Ką manote apie šias studijų programas? :)

  • Istorija / VBE 3
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 1
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 1
Žinutė parašyta: 2012-07-03 21:48:09 | Nuoroda
adasvil93 rašė:

Norėčiau į šias specialybes : Audiovizualinis vertimas (VU), Anglų ir vokiečių filologija (VDU), Politikos mokslai (VDU), Lietuvių filologija ir reklama (VU), Kompiuterinė lingvistika (KTU), Teisė ir ikiteisminis procesas (MRU). Ką manote apie šias studijų programas? :)

 Kompiuterinė lingvistika pasirodė ganėtinai sunku. Peržiūrėjau mokymosi planą, tai visokie programavimai, algoritmai..... Iš pradžių buvau susidomėjusi, paskui atšoko fatazija.

Lietuvių ir reklamą irgi rašiau. Dar mano pasirinkimuose be audiovizualinio yra lietuviu VDU, anglų VDU,  Technikos kalbos vertimas KTU, anglų, lietuvių LEU :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą