perstojimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-11 17:31:39 | Nuoroda

sveiki, ar yra tokių, kurie pernai ar ankščiau įstojo mokytis kur nors, o šiemet bandys išeiti ir stoti kitur?sukūriau šitą temą, kad būtų visiems lengviau nepasiklysti visuose procedūriniuose painumuose

Žinutė parašyta: 2012-06-12 11:08:30 | Nuoroda

 Sveika,

Aš būsiu viena iš tos, deja, ne tokios ir mažos kompanijos.

Žinutė parašyta: 2012-06-12 21:43:56 | Nuoroda
ananasine rašė:

 Sveika,

Aš būsiu viena iš tos, deja, ne tokios ir mažos kompanijos.

 labas, tai gal tu zinai, ar tiesa, jog nebutina issibraukti is ten, kur mokaisi dabar, net jei i vf nori stoti?:)

Žinutė parašyta: 2012-06-12 22:00:34 | Nuoroda
mariposa rašė:
ananasine rašė:

 Sveika,

Aš būsiu viena iš tos, deja, ne tokios ir mažos kompanijos.

 labas, tai gal tu zinai, ar tiesa, jog nebutina issibraukti is ten, kur mokaisi dabar, net jei i vf nori stoti?:)

 aš išėjau po pirmo semestro, bet kiek žinau tu privalai būti išėjusi arba mokytis vnf (nors esu tikra jog mokaisi vf) geriausia būtų paskambinti į LAMĄ, nors kai skaičiau įsakymą, tai negalima pretenduoti į dvigubą finansavimą. Dar įmanoma stoti į vnf, o po 1 semestro pereiti į vf, jei išeisi iš pirmos spec.

Ką mokaisi ir kur stoti nori?

 

Žinutė parašyta: 2012-06-12 22:04:21 | Nuoroda
ananasine rašė:
mariposa rašė:
ananasine rašė:

 Sveika,

Aš būsiu viena iš tos, deja, ne tokios ir mažos kompanijos.

 labas, tai gal tu zinai, ar tiesa, jog nebutina issibraukti is ten, kur mokaisi dabar, net jei i vf nori stoti?:)

 aš išėjau po pirmo semestro, bet kiek žinau tu privalai būti išėjusi arba mokytis vnf (nors esu tikra jog mokaisi vf) geriausia būtų paskambinti į LAMĄ, nors kai skaičiau įsakymą, tai negalima pretenduoti į dvigubą finansavimą. Dar įmanoma stoti į vnf, o po 1 semestro pereiti į vf, jei išeisi iš pirmos spec.

Ką mokaisi ir kur stoti nori?

 

 nežinau, aš visai susikonfūzinau, nes vakar skambinau lamai. ir man ten patvirtino kad esant vf, neišstojus iš ten galima stot į kitą vf, tik išeiti reikia iš to pirmojo vf, kai jau įstoji, prieš važiuojat pasirašyti dokumentų,,,,

dabar baigiau pirmą kursą anglų ir ispanų kalbų, o stosiu į dailėtyrą..o tu?:)

Žinutė parašyta: 2012-06-12 22:13:04 | Nuoroda

 tada visai logiška, nes vienu metu dviejų specialybių ir nesimokysi. Tiesą sakant kai dabar taip pasakei prisiminiau, jog viena mano draugė taip daryti planavo tik paskui apsigalvojo. Tik aš tavo vietoj dar kartą pasiskambinčiau, nes jie pasako vienus dalykus paskui kitus daro, čia iš patirties:)

Aš įstojau į Leidybą, dabar stosiu į Lietuvių filologiją:)

Žinutė parašyta: 2012-06-13 00:37:51 | Nuoroda

Aš galvoju, gal bandyt perstot. Mintys, daugybė minčių galvoj ne laiku sukasi :D  

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2012-06-13 08:44:37 | Nuoroda
senas_von_krienas rašė:

Aš galvoju, gal bandyt perstot. Mintys, daugybė minčių galvoj ne laiku sukasi :D  

 Rimtai ar juokauji?:) 

Žinutė parašyta: 2012-06-19 21:31:36 | Nuoroda

na, tai gal kas nors tiksliai zino dėl išsibraukimo iš esamos vietos? ar tikrai galima išsibraukt tik įstojus į naująją? :/

Žinutė parašyta: 2012-06-20 17:50:36 | Nuoroda

 Sveiki :) as ir bandysiu siemet perstot,,, kaip viena mergina jau rase, i mano klausima lama atsake taip pat...  Istosi, tada iseisi is ten, kur db mokais ir eisi pasirasyt naujos sutarties :)

  • Biologija / VBE 92
  • Chemija / VBE 73
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 52
Žinutė parašyta: 2012-06-25 18:16:16 | Nuoroda
JoLitėLė:)**~~ rašė:

 Sveiki :) as ir bandysiu siemet perstot,,, kaip viena mergina jau rase, i mano klausima lama atsake taip pat...  Istosi, tada iseisi is ten, kur db mokais ir eisi pasirasyt naujos sutarties :)

 aha..as dar suzinojau, kad nebutina but issibraukus pries pasirasant naujus dokumentus..svarbu issibraukti iki rugsejo is senosios vietos..

Žinutė parašyta: 2012-06-25 18:20:41 | Nuoroda
mariposa rašė:
JoLitėLė:)**~~ rašė:

 Sveiki :) as ir bandysiu siemet perstot,,, kaip viena mergina jau rase, i mano klausima lama atsake taip pat...  Istosi, tada iseisi is ten, kur db mokais ir eisi pasirasyt naujos sutarties :)

 aha..as dar suzinojau, kad nebutina but issibraukus pries pasirasant naujus dokumentus..svarbu issibraukti iki rugsejo is senosios vietos..

 O galbut dar domejais apie isejima placiau ? Ar reikia susimoket iseinant is vf vietos, nors viska tvarkingai baigi ir neturi skolu??  

  • Biologija / VBE 92
  • Chemija / VBE 73
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 52
Žinutė parašyta: 2012-06-25 18:31:41 | Nuoroda
JoLitėLė:)**~~ rašė:
mariposa rašė:
JoLitėLė:)**~~ rašė:

 Sveiki :) as ir bandysiu siemet perstot,,, kaip viena mergina jau rase, i mano klausima lama atsake taip pat...  Istosi, tada iseisi is ten, kur db mokais ir eisi pasirasyt naujos sutarties :)

 aha..as dar suzinojau, kad nebutina but issibraukus pries pasirasant naujus dokumentus..svarbu issibraukti iki rugsejo is senosios vietos..

 O galbut dar domejais apie isejima placiau ? Ar reikia susimoket iseinant is vf vietos, nors viska tvarkingai baigi ir neturi skolu??  

 domejausi. bet siulau kiekvienam pasidomet dar savarakiskai. pasiskmabinkint visur, nueikit. ir patys pasiklauskit. tik tada busit tikri ;)

as sakau tik tai ka as girdejau ir ka as issiklausinejau..taip kad nezaiskit ir viska kuo geriau issikaiskinkit ir pasidalinkit tuo ka issiaiskinsit savo ruoztu cia ;D

 

susimoketi nereikia. bent jau mane taip patikino :)

Žinutė parašyta: 2012-06-25 18:37:06 | Nuoroda

 Mariposa, o kodel nori iseiti is anglu ispanu? Idomu, nes as pati galvoju ten stoti :)

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2012-06-25 19:45:15 | Nuoroda
mariposa rašė:
JoLitėLė:)**~~ rašė:
mariposa rašė:
JoLitėLė:)**~~ rašė:

 Sveiki :) as ir bandysiu siemet perstot,,, kaip viena mergina jau rase, i mano klausima lama atsake taip pat...  Istosi, tada iseisi is ten, kur db mokais ir eisi pasirasyt naujos sutarties :)

 aha..as dar suzinojau, kad nebutina but issibraukus pries pasirasant naujus dokumentus..svarbu issibraukti iki rugsejo is senosios vietos..

 O galbut dar domejais apie isejima placiau ? Ar reikia susimoket iseinant is vf vietos, nors viska tvarkingai baigi ir neturi skolu??  

 domejausi. bet siulau kiekvienam pasidomet dar savarakiskai. pasiskmabinkint visur, nueikit. ir patys pasiklauskit. tik tada busit tikri ;)

as sakau tik tai ka as girdejau ir ka as issiklausinejau..taip kad nezaiskit ir viska kuo geriau issikaiskinkit ir pasidalinkit tuo ka issiaiskinsit savo ruoztu cia ;D

 

susimoketi nereikia. bent jau mane taip patikino :)

 O as konsultavaus su advokatu, jis taip pat pasake, jog jei viskas tvarkingai, susimoket nereiks :) Smagu girdet, kad ne man vienai taip pasake :)

  • Biologija / VBE 92
  • Chemija / VBE 73
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 52
Žinutė parašyta: 2012-06-26 10:23:04 | Nuoroda

 Gal kas nutuokia kaip su stipendija tvarka iseinant ? ar galima iseiti po pirmo semestro jeigu skolu nera ir pns?

Žinutė parašyta: 2012-06-26 16:08:24 | Nuoroda
hermionaa rašė:

 Mariposa, o kodel nori iseiti is anglu ispanu? Idomu, nes as pati galvoju ten stoti

nepatiko man, . labai :) supraatau, kad ne man ta specialybe. ir sirdis linksta kitur ;)

Žinutė parašyta: 2012-06-26 16:33:26 | Nuoroda

Aš irgi išėjau iš studijų savo iš Vytuko, db bandau į KTU :D mokiausi filologiją, bet nusprendžiau geriau vertimą daryti, nes siūlo KTU Technikos kalbos vertimą. Kaimynė tokia mokosi, tai sako, kad nieko, nu žiūrėsim, pirma įstoti reikia :D  

Žinutė parašyta: 2012-06-28 13:19:49 | Nuoroda

O galima daryti taip: teiki prasyma kur nori studijuoti ir kai suzinai ar istojai ten kur norejai, tik tada nutrauki savo dabartines studijas? Ar per tas tris dienas (kol truks nauju sutarciu pasirasymas) imanoma nutraukti dabartines studijas? Beje, dabar pas mane yra vf studijos, ir vel noreciau pretenduoti i vf studijas tik kitur.... :)

Žinutė parašyta: 2012-06-28 19:13:22 | Nuoroda
mariposa rašė:
hermionaa rašė:

 Mariposa, o kodel nori iseiti is anglu ispanu? Idomu, nes as pati galvoju ten stoti

nepatiko man, . labai :) supraatau, kad ne man ta specialybe. ir sirdis linksta kitur ;)

 O kodel gi nepatiko? 

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą