Chemija VBE
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-12 16:13:21 | Nuoroda

 Nu, laukiu laukiu kol kas nors sukurs šią temą, bet niekas nekuria, tai imuosi iniciatyvos kaip ir su biologija :D

Tie patys klausimai: kaip ruošiatės, iš ko, ką nuotuokiate, kad galėtų būt, kokios įžvalgos ir visa kita :)

Žinutė parašyta: 2012-06-12 16:57:16 | Nuoroda

 Jau n metu egzas buna labai lengvas ir vis lengveja, tad... Kaip visada nukentes tie, kurie daugiausia mokosi :d

Žinutė parašyta: 2012-06-12 16:59:40 | Nuoroda

Svarbiausia nesusimaut lengvose užduotyse, nes kiekvienas taškas tokiu atveju labai svarbus :)

Žinutė parašyta: 2012-06-12 17:07:41 | Nuoroda
Pride rašė:

 Jau n metu egzas buna labai lengvas ir vis lengveja, tad... Kaip visada nukentes tie, kurie daugiausia mokosi :d

 tai nemanai, kad jau si turetu sunkesni padaryt?

Žinutė parašyta: 2012-06-12 17:24:48 | Nuoroda

 Aš manau, kad šiemet bus itin sunkus. Pernai gi labai visi gerai išlaikė, todėl galima sakyt, kad NEC'as susimovė ir turėtų šiemet susigriebt, aš taip manau :)

Žinutė parašyta: 2012-06-12 17:28:08 | Nuoroda
aagnea rašė:
Pride rašė:

 Jau n metu egzas buna labai lengvas ir vis lengveja, tad... Kaip visada nukentes tie, kurie daugiausia mokosi :d

 tai nemanai, kad jau si turetu sunkesni padaryt?

 Ne. sunesni turejo padaryti jau seeeeeniai. Paziurejus i egzus atrodo, kad nuo 2004-2005 metu visi egzai buvo labai lengvi ir kiekvienais metais vis lengvesni + kasmet chemija laiko tik apie 1000 zmoniu.

Žinutė parašyta: 2012-06-12 17:43:40 | Nuoroda

 

Na, tikrai ne 1000 - tiek šiais, tiek praeitais metais chemiją pasirinko laikyt virš 3000 dvyliktokų.

Abejoju ( tiksliau, tikiuosi ), kad egzaminas bus daug sunkesnis - praeitų metų matematikos vbe buvo lengvas, pas mus visi mokytojai prognozavo, kad šiais metais laukia labai sunkus, bet buvo netgi dar lengvesnis, negu pernai ( bent jau man ).

Chemijos egzaminas man svarbiausias, pasikartojau visą organinę bei uždavinių sprendimą, teliko tik neorganinę peržvelgt. Kartojuosi iš visko, ką turiu - Raudonio, Pranienės, Šulčiaus, Rudzyčio-Feldmano...

 

  • Chemija / VBE 84
  • Informacinės technologijos / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 95
Žinutė parašyta: 2012-06-12 18:05:49 | Nuoroda

 Pride, tai 100 gavai, ane? Kad taip jau teigi, kad visi tik lengvyn ir lengvyn ėjo :)

Žinutė parašyta: 2012-06-12 18:14:18 | Nuoroda
rbakas rašė:

 Pride, tai 100 gavai, ane? Kad taip jau teigi, kad visi tik lengvyn ir lengvyn ėjo :)

 Faktas, kad negavo, nes tokio žmogaus rezultatai šitam portale jau žaliai mirgėtų po kiekviena žinute, o vadinas buvo priežasčių čia nevesti to abituriento numerio ;)

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2012-06-12 18:34:41 | Nuoroda

 Aš atsimenu, kad 2009 metais egzaminas buvo toks keistas, nežinau, ten vos ne kaip ne egzaminas, o kontrolinis :D 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2012-06-12 18:49:50 | Nuoroda
Evaldas1993 rašė:
rbakas rašė:

 Pride, tai 100 gavai, ane? Kad taip jau teigi, kad visi tik lengvyn ir lengvyn ėjo :)

 Faktas, kad negavo, nes tokio žmogaus rezultatai šitam portale jau žaliai mirgėtų po kiekviena žinute, o vadinas buvo priežasčių čia nevesti to abituriento numerio ;)

 O kaip juos isivesti? :D AS tiesiog nemoku naudotis ta kvaila deze... Ne, negavau 100. Mano visi egzai, isskyrus lietuviu, islaikyti virs 90%.  Priveliau buku klaidu, kaip ir minejau, lengvas egzas koja pakisa tiems, kurie daug mokosi, nes nera "atrankiniu" uzduociu, nera sunkiu klausimu.  Ir kuo as ponui Evaldui nepatinku? Ziuriu kiekvienoj temoj tik iesko budu kaip uzvaryti.

Žinutė parašyta: 2012-06-12 19:29:39 | Nuoroda

 Tu šiaip biški toks labai arogantiškas, nelabai jauti pagarbą kitiems, nemalonus žmogus atrodai ir tiek, čia mano nuomonė. O nemanau, kad geri mokiniai, kurie gerai visada mokinasi privialia žioplų klaidų. Tas, kuris geras mokinys visada pasitikrins atydžiai ir atras tas žioplas klaidas, čia irgi tik mano nuomonė. 

O šiaip grįštam prie chemijos. Nusprendžiau, kad chemijos daug nesimokinsiu, visus metus pakankamai dirbau manau. Persiskaitysiu Pranienės knygutę susilygindamas su programa egzaminų, susirasiu kas neaišku, pasiaiškinsiu su mokytoja. Neturi jėgų tiek domėtis kaip biologija :D

Žinutė parašyta: 2012-06-12 19:55:12 | Nuoroda
rbakas rašė:

 Tu šiaip biški toks labai arogantiškas, nelabai jauti pagarbą kitiems, nemalonus žmogus atrodai ir tiek, čia mano nuomonė. O nemanau, kad geri mokiniai, kurie gerai visada mokinasi privialia žioplų klaidų. Tas, kuris geras mokinys visada pasitikrins atydžiai ir atras tas žioplas klaidas, čia irgi tik mano nuomonė. 

O šiaip grįštam prie chemijos. Nusprendžiau, kad chemijos daug nesimokinsiu, visus metus pakankamai dirbau manau. Persiskaitysiu Pranienės knygutę susilygindamas su programa egzaminų, susirasiu kas neaišku, pasiaiškinsiu su mokytoja. Neturi jėgų tiek domėtis kaip biologija :D

 pagarba reikia uzsitarnauti ;) O kas liecia tas bukas klaidas... Po egzo ir galva nedirba, buna ir taip, kad viena testo atsakyma pasizymi juodrasty, kita perrasai. Beto, as niekada nepasizymejau atidumu. O Pranienes knygute cia kuri? gal vienas is tu "konspektu"? Man jie nepatinka, perdaug klaidu juose privelta.

Žinutė parašyta: 2012-06-12 19:56:42 | Nuoroda
rbakas rašė:

 Tu šiaip biški toks labai arogantiškas, nelabai jauti pagarbą kitiems, nemalonus žmogus atrodai ir tiek, čia mano nuomonė. O nemanau, kad geri mokiniai, kurie gerai visada mokinasi privialia žioplų klaidų. Tas, kuris geras mokinys visada pasitikrins atydžiai ir atras tas žioplas klaidas, čia irgi tik mano nuomonė. 

O šiaip grįštam prie chemijos. Nusprendžiau, kad chemijos daug nesimokinsiu, visus metus pakankamai dirbau manau. Persiskaitysiu Pranienės knygutę susilygindamas su programa egzaminų, susirasiu kas neaišku, pasiaiškinsiu su mokytoja. Neturi jėgų tiek domėtis kaip biologija :D

 CHemija idomi buna tada, kai laboratorijoje kanors deginat :D Arba sprogdinat. Arba gaminat. Man karta net kolba buvo uzsiliepsnojus... Biskuti pro vamzdelius tekejo kazkas ir ^^

Žinutė parašyta: 2012-06-12 20:13:02 | Nuoroda

Protingi berniukai, paaiškinkit kas per procesas yra molekulių asociacija?

Žinutė parašyta: 2012-06-12 20:48:19 | Nuoroda

Pride vidurio amžiaus krizė, labai į jaunystę atsigręžt nori, dėl to čia taip ir reiškiasi :D aš lygiai kaip ir rbak nusprendžiau chemijai nesimokyt.. tegu mokos tie, kurie visus metus š malė

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2012-06-12 21:08:56 | Nuoroda

 Bus matyt, kaip čia pasiseks, nes aš tai savęs nelaikau protingu tokiu, esu kalikas, tai visada prie knygų biški pasėdėt reikia :D

Žinutė parašyta: 2012-06-12 21:12:01 | Nuoroda

tai tik džiaukis, lengviau medkėj bus, jei esi kalikas :) aš va atvirkščiai.. dėl to dažniausiai kliūva naudojimai visokie chemijoj ;/

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2012-06-12 21:14:39 | Nuoroda
MissBootee rašė:

Pride vidurio amžiaus krizė, labai į jaunystę atsigręžt nori, dėl to čia taip ir reiškiasi :D aš lygiai kaip ir rbak nusprendžiau chemijai nesimokyt.. tegu mokos tie, kurie visus metus š malė

 Tai, kad as dar nesenas :D Dar visa jaunyste pries akis ;)

Žinutė parašyta: 2012-06-12 21:43:05 | Nuoroda

Sveiki, aš tai  bijau tos chemijos Jau su biologija susimoviau, tai bandysiu  su chemija bus dar tragiškiau

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą