VU Istorija 2012
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-27 18:06:44 | Nuoroda

Kokio velnio į VDU, kai galima į VU? :D  

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2012-06-28 01:15:54 | Nuoroda

Kokio velnio vaikytis tik ale prestižinio  VU? Aišku, kiekvienam teisė rinktis, bet aš po pirmo kurso VDU istorijos, tikrai perstot niekur kitur nenorėčiau. 

  • Geografija / MBE 9
  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 59
Žinutė parašyta: 2012-06-28 16:02:19 | Nuoroda

Rašau VDU istoriją antru numeriu - po VU istorijos. Solveigai, iškeliančiai VDU atsakyčiau paprastai - VDU ir mane labai sudomino, atrodo tikrai įdomus, jaunatviškas universitetas, bet jis Kaune. Mieste, kuriame tėra vienas vienintelis archyvas - Kauno archyvas. O Vilniuje? Vilniuje sutelkti visi svarbiausi šalies archyvai - Ypatingasis, Centrinis, Literatūros ir meno, Naujasis ir t.t Atleisk, bet nesuvokiu istorijos mokslo be archyvuose esančių dokumentų nagrinėjimo. Čia kaip medicinos studijos be anatomijos (liaudiškai kalbant - lavonų pjaustymo) - bevertis dalykas.

  • Geografija / VBE 100
  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 47
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2012-06-28 20:43:47 | Nuoroda

O aš pasimokius VDU istorijos pirmam kurse noriu i VU. Vis tiek i VU stoja zmones ir su geresniais egzaminu rezultatais ir t.t nuo to ir motyvacija priklauso, ir siaip bendras lygis studentu, o ir del destytoju kaip sake kazkas, visi geriausi i vilniaus universiteta, o kas jau lieka vdu. na gerai turejom Z.Kiaupa "desimtmecio istorika"  kuris max 5 paskaitas paskaite ir viskas, pats dirba istorijos institute vilniuje.

Žinutė parašyta: 2012-06-28 20:48:32 | Nuoroda

Daydsil labai pritariu.

Tas ir svarbiausia, kai teko daryti istorijos tyrimu pazintine praktika ( cia tokia yra pirmaursiams VDU) ir reikejo ieskotis šaltinių ir medziagos temai apie ateizma, tai kaune su ziburiu neradau, kas isgelbejo tai, jog turejau drauga vilniuje pas kuri teko keleta dienu pabut, tai info radau pilna tik laiko pakankamai jai nagrineti neuzteko :) tada ir pamaciau, kad kaune mokytis istorija yra slamstas.

Žinutė parašyta: 2012-07-05 16:35:02 | Nuoroda

ar būtų įmanoma įstoti į VU istoriją su kb 18,18?

 

Žinutė parašyta: 2012-07-05 16:45:48 | Nuoroda
zivile71 rašė:

ar būtų įmanoma įstoti į VU istoriją su kb 18,18?

 

 Manau, kad įmanoma į vf :) Praeitais metais kb minimalus į vf  buvo 16.74, o vidurkis 18.4

Žinutė parašyta: 2012-07-05 17:14:43 | Nuoroda

Sveiki,ar imanoma istoti i vf istorija vu su 16,56 balu?dekoju

Žinutė parašyta: 2012-07-05 17:25:13 | Nuoroda

Yra tikimybė, nors palyginus nedidelė. 

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2012-07-06 00:38:42 | Nuoroda

Kiek girdėjau, šiuo metu istorija ir kultūros istorija ir  antropologija lenktyniauja tarpusavy. Ir dabar pati mastau Nr 1 rašyt kurią specialybę. Man gryna istorija yra idomesnė, bet sakoma su antropologija daugiau perspektyvu ir platesnė specialybė. Tai net pasimečiau ;]

Žinutė parašyta: 2012-07-09 02:15:24 | Nuoroda

 nėra daugiau stojančių?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-09 13:46:25 | Nuoroda
Daydsil rašė:

Gal daugiau bus, nenukabink nosies. O be to, kad ir 60 iš istorijos dar, manau, ne nuosprendis. Jei gerai išlaikysi anglų ir lietuvių - tikrai įmanoma įstot. Kiek atsimenu, VU istorijos (vf) pereinamasis balas kažkur apie 18,5, bent būdavo seniau apie tiek.
Jei istorija 60, lietuvių ir anglų po 90 - 18,40, taigi jau jau :)
Bet manau, kad būsi tikrai geriau išlaikęs, nepasiduok negatyvioms nuotaikoms :)

 Ką turi omenyje ''VU istorijos (vf) pereinamasis balas kažkur apie 18,5''?

2011 istorijos vf mažiausias kviečiamojo balas buvo 17.52

2010 buvo 16.92

2009 buvo 18.04

Tai per paskutiniuosius trejus metus toli gražu nebuvo jokių 18.5.

Mano pačios KB yra 18.86, tačiau į pirmąją vietą rašau VU vf kultūros istoriją ir antropologiją, antroje- vf istoriją. (Į abi tas pats KB, o mažiausias pakviestojo į vf balas tarp šių dviejų specialybių panašus).

Žinutė parašyta: 2012-07-09 16:10:51 | Nuoroda

 kaip manot, kurios studijos geresnės ir perspektyvesnės kultūros istorija ir antropologija ar istorija? :)

Žinutė parašyta: 2012-07-09 16:51:46 | Nuoroda
Rokas Ž. rašė:

 kaip manot, kurios studijos geresnės ir perspektyvesnės kultūros istorija ir antropologija ar istorija? :)

 Mane šitas klausimas irgi kankina, Net nežinau ką geriau rašyt pirmu numeriu istorija ar kultūros istorija ir antropologiją. kažkiek gasdina, kad šios specialybes nera labai perspektyvios. asmeniškai mane labiau traukia istorija, tačiau sako, kad kultūros istorija ir antropologija yra perspektyvesne. ;]

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-09 17:06:16 | Nuoroda
Rokas Ž. rašė:

 kaip manot, kurios studijos geresnės ir perspektyvesnės kultūros istorija ir antropologija ar istorija? :)

 Visus metus ir as svarsciau ar kulturos istorija ar istorija. Buvau nusprendusi, kad kulturos istorija yra perspektyviau, taciau dabar pirmoje vietoje nera nei vienos is siu specialybiu. Dauguma sneka, kad abi sios specialybes nera perspektyvios ir jie mane itikino. ;D Tikiuosi neteks gailetis. :)

Žinutė parašyta: 2012-07-09 17:24:36 | Nuoroda
San:> rašė:
Rokas Ž. rašė:

 kaip manot, kurios studijos geresnės ir perspektyvesnės kultūros istorija ir antropologija ar istorija? :)

 Visus metus ir as svarsciau ar kulturos istorija ar istorija. Buvau nusprendusi, kad kulturos istorija yra perspektyviau, taciau dabar pirmoje vietoje nera nei vienos is siu specialybiu. Dauguma sneka, kad abi sios specialybes nera perspektyvios ir jie mane itikino. ;D Tikiuosi neteks gailetis. :)

 

tai kulturos istorija ir antropologija studijavai?

 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-09 17:51:27 | Nuoroda
langueur rašė:
San:> rašė:
Rokas Ž. rašė:

 kaip manot, kurios studijos geresnės ir perspektyvesnės kultūros istorija ir antropologija ar istorija? :)

 Visus metus ir as svarsciau ar kulturos istorija ar istorija. Buvau nusprendusi, kad kulturos istorija yra perspektyviau, taciau dabar pirmoje vietoje nera nei vienos is siu specialybiu. Dauguma sneka, kad abi sios specialybes nera perspektyvios ir jie mane itikino. ;D Tikiuosi neteks gailetis. :)

 

tai kulturos istorija ir antropologija studijavai?

 

 nestudijavau as dar niekur ;D

Žinutė parašyta: 2012-07-09 18:14:35 | Nuoroda

 Mano kb balas 18,68  yra šansų vu istorijon  įstoti? :D nors šeip pirmenybę teikiu VDU

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 61
Žinutė parašyta: 2012-07-09 19:53:05 | Nuoroda

20,46 + 4 už olimpiadas tai 24,46 :D
Man visiškai tas pats, ką sako žmonės - perspektyvu tai ar ne. Save matau istorijoje ir niekur kitur, o perspektyvų vaikymasis, atleiskite, yra tiems, kurie dar nerado savo gyvenimo kelio.
Tarp kitko, nemanau, kad istorijos studijos yra kažkokios labai įdomios, super novatoriškos ir panašiai. Universitetas nebe mokykla, ten reikia PAČIAM siekti mokslo, ieškoti žinių. Mokykloje viskas paduodama it ant lekštutės - va jums PRIVALOMA literatūra ir t.t ir panašiai, o universitete - kiekvienas savo likimo kalvis ;)
VDU istorija atrodo gan patraukliai, bet Kaune nėra svarbiausių archyvų (kurie yra Vilniuje), tad mano taikia ir visiškai subjektyvia nuomone, VU istorija yra pranašesnė už VDU istoriją :)
Tai va, laukiam liepos 27 (berods) ir susipažįstam su naujais grupiokais :)

Tarp kitko, smalsu - kiek maždaug priimama studentų į VU istoriją kasmet? Net neįsivaizduoju.

  • Geografija / VBE 100
  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 47
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2012-07-09 23:07:58 | Nuoroda
Daydsil rašė:

20,46 + 4 už olimpiadas tai 24,46 :D
Man visiškai tas pats, ką sako žmonės - perspektyvu tai ar ne. Save matau istorijoje ir niekur kitur, o perspektyvų vaikymasis, atleiskite, yra tiems, kurie dar nerado savo gyvenimo kelio.
Tarp kitko, nemanau, kad istorijos studijos yra kažkokios labai įdomios, super novatoriškos ir panašiai. Universitetas nebe mokykla, ten reikia PAČIAM siekti mokslo, ieškoti žinių. Mokykloje viskas paduodama it ant lekštutės - va jums PRIVALOMA literatūra ir t.t ir panašiai, o universitete - kiekvienas savo likimo kalvis ;)
VDU istorija atrodo gan patraukliai, bet Kaune nėra svarbiausių archyvų (kurie yra Vilniuje), tad mano taikia ir visiškai subjektyvia nuomone, VU istorija yra pranašesnė už VDU istoriją :)
Tai va, laukiam liepos 27 (berods) ir susipažįstam su naujais grupiokais :)

Tarp kitko, smalsu - kiek maždaug priimama studentų į VU istoriją kasmet? Net neįsivaizduoju.

 ohoooooo, apakau. įtikinai ;]

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą