Stojamieji egzaminai- motyvacinis įvertinimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-02 18:13:07 | Nuoroda

 Pas mane irgi tik 1 balas... O galvojau, kad 2 gausiu, ir vertintojos patenkintos atrodo liko, o nė velnio pasirodo.... Kokios dar motyvacijos jiems reikia????

  • Geografija / VBE 89
  • Istorija / VBE 71
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 50
  • Matematika / VBE 7
Žinutė parašyta: 2012-07-02 18:21:18 | Nuoroda

o, mes jau trys vienbaliai!   aš tai po pokalbio iš kart supratau, kad 2 balų nesurinksiu, tai džiaugiuos ir tuo vienu...

Žinutė parašyta: 2012-07-02 18:48:49 | Nuoroda
Bishopas rašė:

Man LEU - atsarginis variantas, jei nei MRU nei VDU nepriimtų :) o ir to 1 balo pakaktų įstoti ten.

 O ką konkrečiai studijuoti nori?

Žinutė parašyta: 2012-07-02 19:15:37 | Nuoroda

Pas mane taip pat 1 ,matyt per prastas pedagoginiui;DD

Žinutė parašyta: 2012-07-02 19:19:38 | Nuoroda
zaicas rašė:

Pas mane taip pat 1 ,matyt per prastas pedagoginiui;DD

 Būtum 0 gavęs, jei būtum per prastas;D

  • Istorija / VBE 33
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2012-07-02 19:23:33 | Nuoroda
funiefunie rašė:
Bishopas rašė:

Man LEU - atsarginis variantas, jei nei MRU nei VDU nepriimtų :) o ir to 1 balo pakaktų įstoti ten.

 O ką konkrečiai studijuoti nori?

 Politikos mokslai arba teisė su priemaišom :)

  • Istorija / VBE 69
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 68
Žinutė parašyta: 2012-07-02 19:30:46 | Nuoroda
Jole! rašė:

o, mes jau trys vienbaliai!   aš tai po pokalbio iš kart supratau, kad 2 balų nesurinksiu, tai džiaugiuos ir tuo vienu...

 O tai kur čia jūs visi laikėt? :D

Žinutė parašyta: 2012-07-02 22:25:13 | Nuoroda

aš tai Vilniuje, LEU

Žinutė parašyta: 2012-07-03 01:08:34 | Nuoroda

 2! Vyyy

Žinutė parašyta: 2012-07-03 09:20:42 | Nuoroda

 aš gavau 1.nors motyvacijos pasmane pilna,tik ta motyvacija psichologijai,o ne pedagogikai,stengiaus neparodyti,bet gal suprato.juk čia panašu.aš beje laikiau kk 28d dieną,10:30

Žinutė parašyta: 2012-07-03 10:30:27 | Nuoroda

 Man pasirodė, kad tikrai maximumo negausiu, todėl likau maloniai nustebinta.

Kai paklausė apie darbą po 10metų, neatsakiau konkrečiai. sakau toks darbas, kuris man teiktų ne tik finansinį pagrindą, bet ir kažkokį malonumą. pridūriau, kad bet kokiu atveju dirbsiu su žmonėmis. Ir kai jau mane prirėmė prie sienos: koks konkrečiai tas darbas su žmonėmis tai ir pasakiau, kad ar tai darželyje, ar tai mokytoja nesvarbu. Galvojau taaaaaaaip susivarčiau.

Bet manau, kad čia labai priklauso nuo tų, kurie klauso.

Žinutė parašyta: 2012-07-03 11:03:19 | Nuoroda
funiefunie rašė:

 Man pasirodė, kad tikrai maximumo negausiu, todėl likau maloniai nustebinta.

Kai paklausė apie darbą po 10metų, neatsakiau konkrečiai. sakau toks darbas, kuris man teiktų ne tik finansinį pagrindą, bet ir kažkokį malonumą. pridūriau, kad bet kokiu atveju dirbsiu su žmonėmis. Ir kai jau mane prirėmė prie sienos: koks konkrečiai tas darbas su žmonėmis tai ir pasakiau, kad ar tai darželyje, ar tai mokytoja nesvarbu. Galvojau taaaaaaaip susivarčiau.

Bet manau, kad čia labai priklauso nuo tų, kurie klauso

 Kur ruošiesi stot, gal į priešmokyklinį?..

Žinutė parašyta: 2012-07-03 12:16:03 | Nuoroda
Roana rašė:
funiefunie rašė:

 Man pasirodė, kad tikrai maximumo negausiu, todėl likau maloniai nustebinta.

Kai paklausė apie darbą po 10metų, neatsakiau konkrečiai. sakau toks darbas, kuris man teiktų ne tik finansinį pagrindą, bet ir kažkokį malonumą. pridūriau, kad bet kokiu atveju dirbsiu su žmonėmis. Ir kai jau mane prirėmė prie sienos: koks konkrečiai tas darbas su žmonėmis tai ir pasakiau, kad ar tai darželyje, ar tai mokytoja nesvarbu. Galvojau taaaaaaaip susivarčiau.

Bet manau, kad čia labai priklauso nuo tų, kurie klauso

 Kur ruošiesi stot, gal į priešmokyklinį?..

 Konkrečiai mano planuose yra tik dvi specialybės: anglų ir lietuvių. Kitur rašyti nesiruošiu. Nors buvo laikas, kai mano svajonė buvo būti pradinių klasių auklėtoja :)

Žinutė parašyta: 2012-07-03 12:51:00 | Nuoroda

 Sveiki,

 turiu klausimą. Jei nelaikai motyvacinio testo tai į valstybės finansuojamą vietą jau nebegali pretenduoti, teisingai?

Žinutė parašyta: 2012-07-03 13:01:18 | Nuoroda
magda rašė:

 Sveiki,

 turiu klausimą. Jei nelaikai motyvacinio testo tai į valstybės finansuojamą vietą jau nebegali pretenduoti, teisingai?

 Taip, jeigu stoji į kokią nors pedagoginę specialybę :)

Žinutė parašyta: 2012-07-03 13:08:02 | Nuoroda

O pavyzdžiui, ar turi galimybę po metų/pusmečio gauti finansavimą už gerą mokymąsi? Ar jau nebėra galimybės jei nebuvo laikytas testas. Būčiau labai dėkinga jei atsakytumėte :)

Žinutė parašyta: 2012-07-03 14:45:59 | Nuoroda
magda rašė:

O pavyzdžiui, ar turi galimybę po metų/pusmečio gauti finansavimą už gerą mokymąsi? Ar jau nebėra galimybės jei nebuvo laikytas testas. Būčiau labai dėkinga jei atsakytumėte :)

 Manau, kad nėra galimybės, juk aiškiai taisyklėse buvo parašyta. Tada dauguma taip darytų. Valstybė finansuoja tik motyvuotus pedagogus :)

Žinutė parašyta: 2012-07-03 16:11:26 | Nuoroda

 Kilo man klausimas. O toje skiltyje, kur užsirašėm į tą egzaminą (skiltyje STOJAMIEJI EGZAMINAI) Laužtiniuose skliaustukuose yra du skaičiai. Ką jie reiškia? Galvoju, gal netyčia dešimtbalėj įvertino atskirai raštu ir pokalbį? ir tada kažkaip ir paskirsto tuos du balus? Šiaip įdomu. Nes skliausteliuose pas mane 9;8

Žinutė parašyta: 2012-07-03 16:13:51 | Nuoroda
funiefunie rašė:

 Kilo man klausimas. O toje skiltyje, kur užsirašėm į tą egzaminą (skiltyje STOJAMIEJI EGZAMINAI) Laužtiniuose skliaustukuose yra du skaičiai. Ką jie reiškia? Galvoju, gal netyčia dešimtbalėj įvertino atskirai raštu ir pokalbį? ir tada kažkaip ir paskirsto tuos du balus? Šiaip įdomu. Nes skliausteliuose pas mane 9;8

 Prašyme tu kelintu numeriu buvai parašysiu norimas studijas reikalaujančias motyvacinio pas mane 1 ir 3 skliausteliuose :)

Žinutė parašyta: 2012-07-03 19:01:37 | Nuoroda
Angeliukas93 rašė:
funiefunie rašė:

 Kilo man klausimas. O toje skiltyje, kur užsirašėm į tą egzaminą (skiltyje STOJAMIEJI EGZAMINAI) Laužtiniuose skliaustukuose yra du skaičiai. Ką jie reiškia? Galvoju, gal netyčia dešimtbalėj įvertino atskirai raštu ir pokalbį? ir tada kažkaip ir paskirsto tuos du balus? Šiaip įdomu. Nes skliausteliuose pas mane 9;8

 Prašyme tu kelintu numeriu buvai parašysiu norimas studijas reikalaujančias motyvacinio pas mane 1 ir 3 skliausteliuose :)

 Vo. Ačiū :D o tai jau būčiau ir likus nesupratus kame čia replės :D

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą