MRU teise ir muitines veikla 2012
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-28 09:56:46 | Nuoroda

o man taip pat yra su teise ir muitines veikla :D

  • Istorija / VBE 82
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 47
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 32
Žinutė parašyta: 2012-06-28 11:38:37 | Nuoroda

 Nu tikekimes pasiseks mums  Dabar tas menesis laukimo mane siek tiek nervina,bet tikiuos jis greitai prabegs 

  • Istorija / VBE 7
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 64
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 22
Žinutė parašyta: 2012-06-28 20:14:20 | Nuoroda

 gal būsim bendrakursiai  visi jei pavyks įstot :D

Žinutė parašyta: 2012-06-29 13:23:09 | Nuoroda

 As taip pat zadu cia stoti pirmu numeriu :) bet rasysiu ir vnf , nes cia istoti i vf ne taip ir lengva..
Gaila, kad ikiteisminis procesas tik Kaune. 

Žinutė parašyta: 2012-07-02 21:43:30 | Nuoroda

 rimtai? nepastebejau..:S o kazkaip jau buvau susidomejus :)

Žinutė parašyta: 2012-07-03 01:02:49 | Nuoroda

 As taip pat buvau susidomejes, bet kai suzinojau, kad Kaune, tai atmeciau sia kandidatura. Muitine daugiau perspektyvesne profesija :)

Žinutė parašyta: 2012-07-03 18:31:13 | Nuoroda

Tik siandien suzinojau, kad teise ir ikiteisminis tyrimas destomi tik Kaune, tai teko isbraukt sia specialybe. :(

Žinutė parašyta: 2012-07-03 23:37:18 | Nuoroda

 O kuo Kaunas taip neigiamai nuteikia ? :)

  • Istorija / VBE 7
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 64
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 22
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-04 11:36:41 | Nuoroda

 Sveiki būsimi studentai :) 

Žadu ir aš stoti į muitinės veiklą, bet į pirmą vietą vistiek įrašiau valdymą. :D 

Žinutė parašyta: 2012-07-04 12:14:25 | Nuoroda
musicneverstop rašė:

 Sveiki būsimi studentai :) 

Žadu ir aš stoti į muitinės veiklą, bet į pirmą vietą vistiek įrašiau valdymą. :D 

 Pas mane irgi yra teisė ir valdymas, nors ne pirmu nr. :) kokių turi gal atsiliepimų? Mano draugė ten besimokanti, tik gryną teisę, sakė nestoti į TV :) bet nelabai aš noriu tikėti neigiamom nuomonėm, čia kaip kam :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-04 12:25:16 | Nuoroda
Avi rašė:
musicneverstop rašė:

 Sveiki būsimi studentai :) 

Žadu ir aš stoti į muitinės veiklą, bet į pirmą vietą vistiek įrašiau valdymą. :D 

 Pas mane irgi yra teisė ir valdymas, nors ne pirmu nr. :) kokių turi gal atsiliepimų? Mano draugė ten besimokanti, tik gryną teisę, sakė nestoti į TV :) bet nelabai aš noriu tikėti neigiamom nuomonėm, čia kaip kam :)

 Aš kaip tik girdėjau teigiamų atsiliepimų, kad TV moko universalių, valdymo dalykų. Vat aš irgi nesivadovauju tomis neigiamomis nuomonėmis, visos programos turi tų 'skylių' ir nieko nepadarysi :) 

Žinutė parašyta: 2012-07-04 12:30:54 | Nuoroda
musicneverstop rašė:
Avi rašė:
musicneverstop rašė:

 Sveiki būsimi studentai :) 

Žadu ir aš stoti į muitinės veiklą, bet į pirmą vietą vistiek įrašiau valdymą. :D 

 Pas mane irgi yra teisė ir valdymas, nors ne pirmu nr. :) kokių turi gal atsiliepimų? Mano draugė ten besimokanti, tik gryną teisę, sakė nestoti į TV :) bet nelabai aš noriu tikėti neigiamom nuomonėm, čia kaip kam :)

 Aš kaip tik girdėjau teigiamų atsiliepimų, kad TV moko universalių, valdymo dalykų. Vat aš irgi nesivadovauju tomis neigiamomis nuomonėmis, visos programos turi tų 'skylių' ir nieko nepadarysi :) 

 Na tai gerai, bus matyti kaip čia :)

Žinutė parašyta: 2012-07-04 13:58:58 | Nuoroda
Yevvva rašė:

 O kuo Kaunas taip neigiamai nuteikia ? :)
 

Tiesiog gyvenu Vilniuje ir labai arti MRU, tai nenoreciau vaziuoti i Kauna:)

Žinutė parašyta: 2012-07-04 19:58:17 | Nuoroda
Yevvva rašė:

 O kuo Kaunas taip neigiamai nuteikia ? :)

 Tai kad toloka nuo namu, be to cia uz pragyvenima minimaliai moki (mano atveju), o tenais dar papildomos islaidos

Žinutė parašyta: 2012-07-09 19:23:26 | Nuoroda

Nesmerkit taip penitencines veiklos hebra ;D pats studijuoju tikrai idomu ir nesigailiu kad istojau, pamatysit zonos ir jos gyventoju :D

Žinutė parašyta: 2012-07-18 10:27:40 | Nuoroda

Rašiau pirmu numeriu :P ir apskritai viskas pas mane vien teisė ir beveik viskas romery :D  tikiuosi įstoti :) 

Žinutė parašyta: 2012-07-18 10:37:23 | Nuoroda

 susipažinkim bendraminčiai ir galbūt būsimi bendrakursiai  :D 

www.facebook.com/greta.spruogyte.3

Žinutė parašyta: 2012-07-18 14:06:35 | Nuoroda
išdykėlė rašė:

Rašiau pirmu numeriu :P ir apskritai viskas pas mane vien teisė ir beveik viskas romery :D  tikiuosi įstoti :) 

Pas mane irgi viskas teise ir tik romeryje :D O labiausiai noreciau istoti i teise ir muitines veikla :) Paskutiniu numeriu rasiau socialini darba, bet nenoreciau ten istoti, cia tik atsarginis variantas :D

Žinutė parašyta: 2012-07-19 19:39:19 | Nuoroda
musician rašė:
išdykėlė rašė:

Rašiau pirmu numeriu :P ir apskritai viskas pas mane vien teisė ir beveik viskas romery :D  tikiuosi įstoti :) 

Pas mane irgi viskas teise ir tik romeryje :D O labiausiai noreciau istoti i teise ir muitines veikla :) Paskutiniu numeriu rasiau socialini darba, bet nenoreciau ten istoti, cia tik atsarginis variantas :D

 as atsarginiu variantu palikau logistika vtdk :D bet svajone i muitines veikla :P

Žinutė parašyta: 2012-07-20 14:28:28 | Nuoroda

Na ir pas mane pirmu nr :))

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą