Biochemija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-16 16:21:26 | Nuoroda

Jau turiu sutikimą studijuoti užsienyje, tačiau vis dar svarstau apie studijas Lietuvoje avariniu atveju. Galbūt pasirekštų žmonės, kurie domisi biochemija, galūt ją net dabar studijuoja ir papasakotų plačiau apie studijas? Man dabar: didysis apsisprendimo metas. Papasakokit apie laboratorijas, dėstymo kokybę, jei nesunku :)

Žinutė parašyta: 2012-06-22 09:59:00 | Nuoroda

 Aš pati labai naiviai tikiuosi įstoti į VU biochemiją. Visa programa yra VU tinklapy, studentų atsiliepimai tik geri. Labai žavi galimybė pradėti dirbti (atlikti praktiką?) beveik nuo studijų pradžios. Žavi galimybė pasiimti gretutines studijas ir dar pati nuostabiausia galimybė rinktis magistro sritį iš labai plataus rato. 

Studijuoti užsieny, man manymu, verta tik antrą, trečią ... magistrą ginantis ar kokį daktarą.

  • Biologija / VBE 83
  • Chemija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 98
Žinutė parašyta: 2012-06-22 11:18:19 | Nuoroda

Skirtumas tas, kad čia po 4 metų gausi bakalaurą, o UK jau ir su magistru išeini :D

Žinutė parašyta: 2012-07-06 18:41:41 | Nuoroda

Leidzia dirbti nuo pirmo kurso?

Taip pat tikiuosi istoti.

Del UK - o, vaikyti, tik jau ne i "susirink-bakalaura-pats" ir "labai daug galimybiu koreguoti ir keisti studijas", nebent unis yra 50-uke xD

Žinutė parašyta: 2013-01-07 20:25:16 | Nuoroda

 sveiki! gal galėtumete daugiau papasakoti apie biochemiją? ;) ypač domina biochemija Vilniaus Universitete. apie šias studijas skaičiau internete, tačiau labai įdomu plačiau išgirsti iš pačių studijuojančių :) labai norėčiau studijuoti biochemiją, gan gerai sekasi bei patinka biologija, chemija ir matematika, tačiau labai neužtikrinta esu dėl fizikos...žinau, kad jos yra daug, tačiau įdomu, kokias temas būtent iš jos yra dėstoma.. :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą