Anglų filologija LEU. Kas galvojo apie tą?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-02 09:40:53 | Nuoroda

 Sveiki, pasidalinkit mintimis, galbūt norite ten stoti. Ką manote apie perspektyvas, sunkumą ir suteikiamą kvalifikaciją?

Žinutė parašyta: 2012-07-02 16:17:07 | Nuoroda

Na aš čia stosiu pirmu numeriu:) Noriu būt anglų kalbos mokytoja, o apie kažkokias perspektyvas ir pan, tai per daug nieko ir negalvoju;]

  • Istorija / VBE 33
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2012-07-02 16:36:03 | Nuoroda

Aš irgi to norėčiau :) Galbūt susitiksime ten ;)

Žinutė parašyta: 2012-07-02 16:37:07 | Nuoroda

Na, visko gali būti;p O kaip tau motyvacinis testas pasisekė?;]

  • Istorija / VBE 33
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2012-07-02 21:55:14 | Nuoroda
Auushra rašė:

Na aš čia stosiu pirmu numeriu:) Noriu būt anglų kalbos mokytoja, o apie kažkokias perspektyvas ir pan, tai per daug nieko ir negalvoju;]

 Tai turbūt mokykloj labai gerą anglų kalbos mokytoją turėjai,kad nusprendei ir pati būti mokytoja?

Žinutė parašyta: 2012-07-02 22:16:42 | Nuoroda
minge rašė:
Auushra rašė:

Na aš čia stosiu pirmu numeriu:) Noriu būt anglų kalbos mokytoja, o apie kažkokias perspektyvas ir pan, tai per daug nieko ir negalvoju;]

 Tai turbūt mokykloj labai gerą anglų kalbos mokytoją turėjai,kad nusprendei ir pati būti mokytoja?

 Ot tu čia labai klysti;D iš tiesų seniai norėjau būt mokytoja,apskritai;D Bet aš esu labai nepastovus žmogus,tad daug keitėsi mano norai, kol galų gale vėl grįžau prie mokytojos;D O anglų būtent todėl, kad tai dalykas, kuris man labiausiai patinka ir sekasi;]

  • Istorija / VBE 33
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2012-07-03 13:48:20 | Nuoroda

  Va o dabar man iškilo kitas klausimas. O bakalaurinis bus ginamas anglų kalba?

Žinutė parašyta: 2012-07-03 15:32:43 | Nuoroda
funiefunie rašė:

  Va o dabar man iškilo kitas klausimas. O bakalaurinis bus ginamas anglų kalba?

 Na nežinau,gali visko būti;D Bet iš tikrų, tai koks skirtumas;D 

  • Istorija / VBE 33
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2012-07-03 21:21:44 | Nuoroda
Auushra rašė:
minge rašė:
Auushra rašė:

Na aš čia stosiu pirmu numeriu:) Noriu būt anglų kalbos mokytoja, o apie kažkokias perspektyvas ir pan, tai per daug nieko ir negalvoju;]

 Tai turbūt mokykloj labai gerą anglų kalbos mokytoją turėjai,kad nusprendei ir pati būti mokytoja?

 Ot tu čia labai klysti;D iš tiesų seniai norėjau būt mokytoja,apskritai;D Bet aš esu labai nepastovus žmogus,tad daug keitėsi mano norai, kol galų gale vėl grįžau prie mokytojos;D O anglų būtent todėl, kad tai dalykas, kuris man labiau

O visgi kažkodėl gaila,kad mano spėjimas nepasiteisino,maniau,kad pulsi girti savo  mokytoją. Bet visada jaučiau baltą pavydą tiems,kurie nuo pat kokios 8 klases jaučia pašaukimą mokytojauti:)

Žinutė parašyta: 2012-07-03 21:45:08 | Nuoroda

 Man keista, kad kiti peikia šitą pasirinkimą. Gerai. Baigsiu ekonomiką, ir nežinosiu kur tiksliai dirbsiu. Baigsiu pedagogiką ir iš kart žinau savo pasirinkimą ir kryptį. Tai be abejo geriau

Žinutė parašyta: 2012-07-03 21:58:32 | Nuoroda
minge rašė:
Auushra rašė:
minge rašė:
Auushra rašė:

Na aš čia stosiu pirmu numeriu:) Noriu būt anglų kalbos mokytoja, o apie kažkokias perspektyvas ir pan, tai per daug nieko ir negalvoju;]

 Tai turbūt mokykloj labai gerą anglų kalbos mokytoją turėjai,kad nusprendei ir pati būti mokytoja?

 Ot tu čia labai klysti;D iš tiesų seniai norėjau būt mokytoja,apskritai;D Bet aš esu labai nepastovus žmogus,tad daug keitėsi mano norai, kol galų gale vėl grįžau prie mokytojos;D O anglų būtent todėl, kad tai dalykas, kuris man labiau

O visgi kažkodėl gaila,kad mano spėjimas nepasiteisino,maniau,kad pulsi girti savo  mokytoją. Bet visada jaučiau baltą pavydą tiems,kurie nuo pat kokios 8 klases jaučia pašaukimą mokytojauti:)

 Tai vat, kad ne;D Apskritai, man anglų mokytojos taip pat labai dažnai keitėsi, niekada neturėjau pastovios, tai galbūt dėl to ir negaliu girti;] Taigi, aš ir pavydžiu tokiems žmonėms, nes pati tikrai nesu iš apsisprendėlių;D

  • Istorija / VBE 33
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2012-07-03 22:00:41 | Nuoroda
funiefunie rašė:

 Man keista, kad kiti peikia šitą pasirinkimą. Gerai. Baigsiu ekonomiką, ir nežinosiu kur tiksliai dirbsiu. Baigsiu pedagogiką ir iš kart žinau savo pasirinkimą ir kryptį. Tai be abejo geriau

 Visada buvo ir bus žmonių, kurie peiks bet ką manau:) Man iš tiesų nesvarbu, ką kiti sako, svarbiausia, kad aš pati to noriu ir matau perspektyvą tokioje profesijoje:)

  • Istorija / VBE 33
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2012-07-04 00:16:55 | Nuoroda

O gal žinot, ar kalbėjimo įskaitos pažymys turi kokios nors įtakos stojant į anglų?

Žinutė parašyta: 2012-07-04 00:47:05 | Nuoroda
minge rašė:

O gal žinot, ar kalbėjimo įskaitos pažymys turi kokios nors įtakos stojant į anglų?

 Visiškai jokios neturi;D 

  • Istorija / VBE 33
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2012-07-04 15:23:13 | Nuoroda

Ką manot apie tai?...

www.delfi.lt/news/daily/education/smm-kirtis-paaiskejo-kurioms-aukstosioms-gresia-uzdarymas.d?id=59054193

Kaip galvojat, ar žmogus įstojęs pvz.; į LEU, pabaigs studijas?.. O gal čia tik reklama?.. Gal universitetas nesumokėjo žiniasklaidai ir gavo tokį džiaugsmingą atkirtį būtent per stojimus?.. Na, pareiškit savo nuomones... Norėjau stot į LEU, bet dabar ką aš žinau kaip daryt...
 

Žinutė parašyta: 2012-07-04 17:29:44 | Nuoroda

Blogiausiu atveju prijungs prie kokokio nors kito universiteto.  

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2012-07-04 17:30:51 | Nuoroda
funiefunie rašė:

  Va o dabar man iškilo kitas klausimas. O bakalaurinis bus ginamas anglų kalba?

 Taip, nes jūsų studijų branduplys bus anglų k. Anglų filologijos studijos visose aukštosiose mokyklose yra vykdomos anglų k., o lietuviškai bus bendrauniversitetiniai dalykai. 

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2012-08-05 18:37:16 | Nuoroda

Na,kaip laikotes istojusieji? Ar nesigailite, kad pasirinkote sia specialybe?

 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą