VU Vertimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-28 12:04:32 | Nuoroda
Lywwa rašė:

Ne, pirmu numeriu rašiau anglų - ispanų vu, bet priėmė tik į mokamą. Vertimas pas mane buvo numeriu 3 :) O pas tave pirmas? ;] 

 Aha, pirmu pas mane :) Anglų - ispanų antru buvo :)

Žinutė parašyta: 2012-07-28 12:06:34 | Nuoroda
IevaLeo rašė:
Lywwa rašė:

Ne, pirmu numeriu rašiau anglų - ispanų vu, bet priėmė tik į mokamą. Vertimas pas mane buvo numeriu 3 :) O pas tave pirmas? ;] 

 Aha, pirmu pas mane :) Anglų - ispanų antru buvo :)

 Tai papuolei ten, kur ir norėjai , šaunu :) O koks pas tave KB ?;)

Žinutė parašyta: 2012-07-28 12:07:28 | Nuoroda

 Na taip, džiugu :) 18,66, o tavo? :)

Žinutė parašyta: 2012-07-28 12:09:02 | Nuoroda
IevaLeo rašė:

 Na taip, džiugu :) 18,66, o tavo? :)

 18.6 ;) 

Žinutė parašyta: 2012-07-28 12:09:30 | Nuoroda
Lywwa rašė:
IevaLeo rašė:

 Na taip, džiugu :) 18,66, o tavo? :)

 18.6 ;) 

 Aišku :)

Žinutė parašyta: 2012-07-28 12:10:01 | Nuoroda
Lywwa rašė:
Inguteee_19 rašė:
Lywwa rašė:
Inguteee_19 rašė:
Lywwa rašė:
Inguteee_19 rašė:

 Sveiki as taip pat zadu sia specialybe studijuoti ;) Kaip mano ar su KB 18,44 patektu istoti i sia specialybe? ;) 2 etape zadu ja rasyti pirmu numeriu :) Jei kas noretu susipazinti rasykit man :)

 Su tokiu KB yra nemaži šansai įstoti manau, nes maniškis 18,6. Tikėkimės būsi mūsų kursiokė :D 

 Aš irgi tikiuosi,tik šiek tiek baugu,nes su anglų šiaip sau bendrauju,o dar ir antra užs.kalba ;D Na,bet aš jau viskam pasiryžus :D Būti grožinės literatūros vertėja mano svajonė :D Kokią antrą užs.kalbą (lenkų ar prancūzų) žadat rinktis? ;)

 Mano svajonė taip pat tapti grožinės literatūros vertėja :D Žadu rinktis prancūzų, o pati ?:)

 O kaip fainai :) Aišku,kad prancūzų :D

 O gal žinai, jau buvo toks klausimas, kada galima pasirinkti kalbą ?:)

Dėja,bet ne. ;) Bet greičiausiai sutarties pasirašymo metu.

O jūs mergaitės,esat vilnietės?Jei ne,tai žadat bendrike gyventi ar nuomotis butą?

  • Istorija / VBE 71
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 53
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 57
Žinutė parašyta: 2012-07-28 12:12:02 | Nuoroda

Aš tai vietinė :D O tu iš kur ? :) 

Žinutė parašyta: 2012-07-28 12:15:58 | Nuoroda

 Aš tai šiaulietė :) O tai iš viso bus 32 priimti į šią specialybę? ;) Man kažkaip vėl baugu pasidarė,kad nebeįstosiu čia..Reikėjo man iš pat pradžių vertimą į 2 vietą rašyt,o ne į 3.. :D Blogai prioritetus susidėjau.. :x

  • Istorija / VBE 71
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 53
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 57
Žinutė parašyta: 2012-07-28 12:18:16 | Nuoroda
Inguteee_19 rašė:

 Aš tai šiaulietė :) O tai iš viso bus 32 priimti į šią specialybę? ;) Man kažkaip vėl baugu pasidarė,kad nebeįstosiu čia..Reikėjo man iš pat pradžių vertimą į 2 vietą rašyt,o ne į 3.. :D Blogai prioritetus susidėjau.. :x

 O tai kur įstojai ?:) Man rodė, kad kvietimai buvo išsiųsti 28 žmonėm man regis :) Na, gal bus ir 32, bet nemokamos vietos tai 28 :)

Žinutė parašyta: 2012-07-28 12:22:11 | Nuoroda
Lywwa rašė:
Inguteee_19 rašė:

 Aš tai šiaulietė :) O tai iš viso bus 32 priimti į šią specialybę? ;) Man kažkaip vėl baugu pasidarė,kad nebeįstosiu čia..Reikėjo man iš pat pradžių vertimą į 2 vietą rašyt,o ne į 3.. :D Blogai prioritetus susidėjau.. :x

 O tai kur įstojai ?:) Man rodė, kad kvietimai buvo išsiųsti 28 žmonėm man regis :) Na, gal bus ir 32, bet nemokamos vietos tai 28 :)

 O shit tada :( Ate mano vertimo studijoms :( .. Aš norėjau į mokamą įstoti :( Įstojau į vokiečių ir anglų filologiją VDU,bet dabar žadu antram etape dalyvaut ir vertimą pirmu nr.rašyt :)

  • Istorija / VBE 71
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 53
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 57
Žinutė parašyta: 2012-07-28 12:22:56 | Nuoroda

 Pfuu,turėjau omeny į nemokamą vietą norėjau įstoti vertimo :D

  • Istorija / VBE 71
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 53
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 57
Žinutė parašyta: 2012-07-28 12:26:20 | Nuoroda
Inguteee_19 rašė:

 Pfuu,turėjau omeny į nemokamą vietą norėjau įstoti vertimo :D

 Manau šanšas tikrai yra, balas geras. Jeigu nenori studijuoti ten kur priėmė, tai galima bandyt antru turu, bet aš tai bijočiau, jeigu man reikėtų taip pasielgti :)

Žinutė parašyta: 2012-07-28 12:30:06 | Nuoroda

Man pačiai šiek tiek baisu,bet manau,kad vis tiek pasiūlys ką nors man per antrą dar etapą..Jei ne vertimą,tai mano parašytą 2 vietą.. ;) Stengiuosi išlikti optimiste ;)

  • Istorija / VBE 71
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 53
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 57
Žinutė parašyta: 2012-07-28 12:32:44 | Nuoroda
Inguteee_19 rašė:

Man pačiai šiek tiek baisu,bet manau,kad vis tiek pasiūlys ką nors man per antrą dar etapą..Jei ne vertimą,tai mano parašytą 2 vietą.. ;) Stengiuosi išlikti optimiste ;)

 Tikėkimės, kad tau pasiseks ir mes pasimatysim :D 

Žinutė parašyta: 2012-07-28 17:00:49 | Nuoroda
Lywwa rašė:
feather7 rašė:
Lywwa rašė:
feather7 rašė:

 As gavau cia pasiulyma. :) zadu pasirasyti sutarti. Kas bus mano busimi kursiokai? :D

 Aš taip pat gavau, tikriausiai priimsiu pasiūlymą :) Tad tikriausiai aš tavo būsima kursiokė :D

 O, jau buvau issigandus, kad nei vienas kursiokas nepasirodys :D Itartinai mazai musu. Jei ne paslaptis su kokiu KB istojai?

 Mūsų priėmė tik 28 atrodo, maniškis 18,6, o tavo? :)

 Mano balas  18,1 , mazesnis, galvojau, kad isvis neistosiu su tokiu :D

Žinutė parašyta: 2012-07-28 17:06:53 | Nuoroda
Inguteee_19 rašė:

Man pačiai šiek tiek baisu,bet manau,kad vis tiek pasiūlys ką nors man per antrą dar etapą..Jei ne vertimą,tai mano parašytą 2 vietą.. ;) Stengiuosi išlikti optimiste ;)

 O kokioje vietoje buvo parasyta tau pasiulyta specialybe? jei pirmuose trijose vietose, tai antram etape galesi pretenduoti tik i nefinansuojamas vietas. Bet as manau, kad bent keli zmones vis tiek nepasirasys i vertima, tai turetu gal likti ir tau laisva vieta. :)

Žinutė parašyta: 2012-07-29 11:11:42 | Nuoroda

Sveikos. Aš taip pat čia įstojau :)
Ir mane irgi kankina klausimas, kada bus galima pasirinkti antrąją kalbą, nes sutartį pasirašiau internetu ir ten nebuvo jokios galimybės rinktis ;D

Žinutė parašyta: 2012-07-29 12:47:39 | Nuoroda
Karolina J. rašė:

Sveikos. Aš taip pat čia įstojau :)
Ir mane irgi kankina klausimas, kada bus galima pasirinkti antrąją kalbą, nes sutartį pasirašiau internetu ir ten nebuvo jokios galimybės rinktis ;D

 Sveika :) Pasirinkti kalbą manau bus galima nuo rugpjūčio 3 - 30 dienos (jei neklystu), nes tada reiks atvykti į universitetą dėl tvarkaraščio, ar ko ten sudarymo. Ryt vyksiu pasirašyti sutarties, tai paklausiu kaip ir kada, ir čia pranešiu :)

Žinutė parašyta: 2012-07-30 16:37:28 | Nuoroda

Sveiki, aš irgi įstojau į vertimą ir jau pasirašiau sutartį :)) taigi taip pat būsiu jūsų kursiokė ;) o dėl to antros kalbos pasirinkimo mane pačią laabai kamuoja nerimas.. kai rašiausi sutartį, visų klausinėjau kada galėsiu pasirinkti, o kas geriausia, kad niekas nežinojo :D arba reikia skambint dekanui arba laukt rugsėjo ir gal tada galėsim pasirinkt :D bet per daug baisu, bijau nepakliūt į prancūzų grupę, o lenkų mokytis tikraai nenoriu :D :/

Žinutė parašyta: 2012-07-30 17:02:31 | Nuoroda
hoshi rašė:

Sveiki, aš irgi įstojau į vertimą ir jau pasirašiau sutartį :)) taigi taip pat būsiu jūsų kursiokė ;) o dėl to antros kalbos pasirinkimo mane pačią laabai kamuoja nerimas.. kai rašiausi sutartį, visų klausinėjau kada galėsiu pasirinkti, o kas geriausia, kad niekas nežinojo :D arba reikia skambint dekanui arba laukt rugsėjo ir gal tada galėsim pasirinkt :D bet per daug baisu, bijau nepakliūt į prancūzų grupę, o lenkų mokytis tikraai nenoriu :D :/

 Sveika :) Aš irgi bijau nepakliūti į prancūzų grupę.. Bet man kažkaip atrodo, kad rugsėjį galėsim pasirinkt :) 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą