VU Vertimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-30 17:31:37 | Nuoroda

Na, Lywwa, ar sužinojai? :}

Žinutė parašyta: 2012-07-30 17:35:13 | Nuoroda
IevaLeo rašė:
hoshi rašė:

Sveiki, aš irgi įstojau į vertimą ir jau pasirašiau sutartį :)) taigi taip pat būsiu jūsų kursiokė ;) o dėl to antros kalbos pasirinkimo mane pačią laabai kamuoja nerimas.. kai rašiausi sutartį, visų klausinėjau kada galėsiu pasirinkti, o kas geriausia, kad niekas nežinojo :D arba reikia skambint dekanui arba laukt rugsėjo ir gal tada galėsim pasirinkt :D bet per daug baisu, bijau nepakliūt į prancūzų grupę, o lenkų mokytis tikraai nenoriu :D :/

 Sveika :) Aš irgi bijau nepakliūti į prancūzų grupę.. Bet man kažkaip atrodo, kad rugsėjį galėsim pasirinkt :) 

 Tai labai tikiuosi, kad galėsim pasirinkt ką norėsim, o ne tai, kurioj grupėj vietų liks :/

Žinutė parašyta: 2012-07-30 21:25:39 | Nuoroda
Karolina J. rašė:

Na, Lywwa, ar sužinojai? :}

 Klausiau kuratorės, niekas nežino :D Bet pagal viską, tai turėtume pasirinkti rugsėjo mėnesį, kada pasirašysim dėl mokymosi programos. Ir šiaip manau, kad bus pasirinkimo teisė (labai labai tikiuosi :D), visgi ne sovietmetis koks :D 

hoshi sveika prisijungus į mūsų klaną :D 

Žinutė parašyta: 2012-07-30 22:32:43 | Nuoroda
Lywwa rašė:
Karolina J. rašė:

Na, Lywwa, ar sužinojai? :}

 Klausiau kuratorės, niekas nežino :D Bet pagal viską, tai turėtume pasirinkti rugsėjo mėnesį, kada pasirašysim dėl mokymosi programos. Ir šiaip manau, kad bus pasirinkimo teisė (labai labai tikiuosi :D), visgi ne sovietmetis koks :D 

hoshi sveika prisijungus į mūsų klaną :D 

 Džiaugiuosi prisijungus, ir džiaugiuosi pagaliau radus kursiokių ar kursiokų :D eech, sakau, kad kažkokia nesamonė su tais pasirinkimais :D tikiuosi kažkaip viskas susitvarkys :) ir galėsim sau ramiai prancūzų mokytis :) o žiūrėkit, mūsų studijos vyk anglų ar lietuvių kalba? aš kažkaip taip ir neišsiaiškinau :D

Žinutė parašyta: 2012-07-31 12:48:01 | Nuoroda

Sveiki, ir aš čia įstojau kiek žinau, studijos vyks lietuvių kalba ;}

  • Istorija / VBE 58
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 79
Žinutė parašyta: 2012-07-31 12:48:15 | Nuoroda

 As taip pat jau pasirasiau sutarti! :)

Ar kas nors is jusu eis i bendrabuti?Gal noretumet eiti i viena "buta", kad butu is pradziu drasiau ir lengviau mokytis? Nelabai noriu patekti i viena kambari su kokia nors isprotejusia fizike :D

O jei ne, tai gal planuojat nuomoti buta ir truksta kambariokes? :)

Žinutė parašyta: 2012-07-31 13:46:41 | Nuoroda

Šaunu ;)) aš eisiu į bendrabutį, bandysim su drauge kartu gyvent, nors ji ekonomikos fakultete, bet gal taip išeis :) bet mes bandysim dviese trivietį gyvent, žiūrėsim ar išeis taip :) o jei lieps tryse tada manau su malonumu priimsim :) man ir drąsiau būtų su kursioke gyvent, negu su neaišku kuo :D

Žinutė parašyta: 2012-07-31 14:18:46 | Nuoroda

 Kuriam skype grupe,kas nori ir kas dar ne grupej, rasykit savo skype kontaktus cia. :D Arba i privata.

Žinutė parašyta: 2012-07-31 14:27:24 | Nuoroda

 Skype nelabai dažnai naudojuosi, bet vis dėlto nusprendžiau, kad bendras susirašinėjimas išeis į naudą :)) Mano skype shmootle.

Žinutė parašyta: 2012-07-31 16:18:31 | Nuoroda

Sveiki, būsimieji vertėjai, jungiuosi prie jūsų! :)) Ketinate vykt į fuxus? :))

Žinutė parašyta: 2012-07-31 19:37:15 | Nuoroda
grekata rašė:

Sveiki, būsimieji vertėjai, jungiuosi prie jūsų! :)) Ketinate vykt į fuxus? :))

 Sveika prisijungus. As bandysiu vykti, ne visus pakviecia, kuratore sake, kad po mazdaug 2-4 zmones is specialybes. :)

Žinutė parašyta: 2012-07-31 20:49:56 | Nuoroda
feather7 rašė:
grekata rašė:

Sveiki, būsimieji vertėjai, jungiuosi prie jūsų! :)) Ketinate vykt į fuxus? :))

 Sveika prisijungus. As bandysiu vykti, ne visus pakviecia, kuratore sake, kad po mazdaug 2-4 zmones is specialybes. :)

 Čia aš ta pati, biški ne per ten buvau prisijungus. :D Aii, tai čia taip bus, kad arba gausi pakvietimą į el. paštą arba ne? :))

Žinutė parašyta: 2012-07-31 21:22:46 | Nuoroda

 Kas ta pati, kuri? :D 

Kaip supratau taip ir bus. :)

Žinutė parašyta: 2012-08-01 16:50:28 | Nuoroda

 Sveiki :) Istojau cia ir as, maciau kazkuri raset apie tai, kad butuko ieskot :) Tai as su drauge issinuomojom toki faina nedideli butuka netoli M.Romerio universiteto ir dar turim viena vieta. Tai jeigu reikia, galit parasyti man, ka nors sugalvosim :) 

Žinutė parašyta: 2012-08-01 19:24:33 | Nuoroda
ElJey rašė:

 Sveiki :) Istojau cia ir as, maciau kazkuri raset apie tai, kad butuko ieskot :) Tai as su drauge issinuomojom toki faina nedideli butuka netoli M.Romerio universiteto ir dar turim viena vieta. Tai jeigu reikia, galit parasyti man, ka nors sugalvosim :) 

 Sveika prisijungusi prie kuklaus mūsų būrelio :))

Žinutė parašyta: 2012-08-02 10:01:43 | Nuoroda

 Tai man labai malonu prie jusu prisijungti :) Kazkaip drasiau pasidaro, kai su saviskiais pabendrauji :D

Žinutė parašyta: 2012-08-08 17:42:27 | Nuoroda

Ir aš prisijungiu prie jūsų  :) skype g.petruzyte

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą