MRU Finansu Ekonomika 2012
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-03 17:27:09 | Nuoroda

Sveiki,

Taigi kas siais metais planuoja stoti i sia specialybe? Su kokiais balais planuojate/bandysite stoti i VF/VNF? Ka gero/blogo esat girdeje apie sia specialybe/universiteta?

Asmeniskai, turbut sia specialybe rasysiu pirmu numeriu. Svarstau dar apie VU Ekonomika.

Diskutuojam. Tikiuosi daug atsiliepimu :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-03 23:08:54 | Nuoroda

Nejaugi nera busimu ekonomistu? :D

Žinutė parašyta: 2012-07-04 16:57:31 | Nuoroda

Aš studijuoju finansų ekonomiką MRU. Pernai įstojau į nemokamą vietą su 18.4 balu :) Apie universitetą galiu atsiliepti kolkas tik gerai :) neskaitaint kaikurių dėstytojų..;/

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-04 17:53:32 | Nuoroda
Burbule rašė:

Aš studijuoju finansų ekonomiką MRU. Pernai įstojau į nemokamą vietą su 18.4 balu :) Apie universitetą galiu atsiliepti kolkas tik gerai :) neskaitaint kaikurių dėstytojų..;/

 Ir kuom blogi tie destytojai jei nepaslaptis? :) Taip pat ar sunkiai islaikyt sesijas? Kaip manai siais metais turiu daug sansu istot i vf su 18.96?

Žinutė parašyta: 2012-07-04 21:49:06 | Nuoroda

 Visokių nesąmonių su jais nutinka. Bet čia , žinoma, visur, manau, to pasitaiko.  Susigalvoja kažkokius vertinimus ir paskui gauni žemus pažymius. Bet kitais metais kaupiamuosius pradės rašyti į elektronines knygutes, tai , nemanau, jog turi kilti problemų daugiau :) 

Dėl stojmojo balo-manau, taip, turi. Nes pas mus pernai per pirmą etapą mažiausias stojamasis balas buvo 18,16 :) O tu gerokai viršiji :P

Žinutė parašyta: 2012-07-04 21:53:49 | Nuoroda

Girdėjau, kad ten jei gauni skolą, tai labai didelę sumą kainuoja išsilaikyti.. Ar ne? 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-04 22:52:20 | Nuoroda
Pajacas rašė:

Girdėjau, kad ten jei gauni skolą, tai labai didelę sumą kainuoja išsilaikyti.. Ar ne? 

 Na kiek as ziurejau, tai metine kaina 4k. Yra 30 kreditu. Vieno kredito kaina rodos ~70lt. Tai cia beveik 2x maziau negu VU.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-06 08:35:08 | Nuoroda

Irgi planuoju cia stoti :) Idomu butu suzinoti studijuojanciu nuomone apie keleta dalyku.

1. Ar idomu mokytis? Ar daug yra nereikalingu dalyku?

2. Ar didele konkurencija? Kaip su stipendijomis?

3. Kiek laisvo laiko lieka? Ar itemptas grafikas?

Žinutė parašyta: 2012-07-06 09:53:46 | Nuoroda

Kaip manot ar įmanoma, kur nors įstoti su balu 17,26 į vf ekonomiką ??O galbūt pavyktų gauti stipendiją? 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-06 14:36:35 | Nuoroda
leguska2 rašė:

Kaip manot ar įmanoma, kur nors įstoti su balu 17,26 į vf ekonomiką ??O galbūt pavyktų gauti stipendiją? 

 I VDU galit bandyt. Ten praeitais metais buvo 17.5, o uzpraeitais 16.9. Tai siais metais gali balas nusileisti. Taip pat gali stot  i VIKO, ten tikrai istosi i VF. Jei labai nori stot i ekonomka universitete, tai i VNF stot.

Žinutė parašyta: 2012-07-06 16:57:10 | Nuoroda

Sveiki, aš irgi planuoju MRU Finansų ekonomika :))
Mano balas - 18,68  ;)

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 98
  • Matematika / VBE 64
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2012-07-06 19:50:39 | Nuoroda

Gal kas nors dar planuoja čia stot?  Nesigedinkit ir rašykit :DDD  Gal busim busimi grupiokai ;)

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 98
  • Matematika / VBE 64
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 98
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-06 22:24:36 | Nuoroda
Kikis rašė:

Irgi planuoju cia stoti :) Idomu butu suzinoti studijuojanciu nuomone apie keleta dalyku.

1. Ar idomu mokytis? Ar daug yra nereikalingu dalyku?

2. Ar didele konkurencija? Kaip su stipendijomis?

3. Kiek laisvo laiko lieka? Ar itemptas grafikas?

 Kazkaip mazai atsiliepimu. Tikiuosi kasnors atsakys i mano klausimus. :)

Žinutė parašyta: 2012-07-06 22:54:53 | Nuoroda

Na aš irgi norėčiau gaut atsakymų į tavo klausimus..... bet niekas neatsako... :(

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 98
  • Matematika / VBE 64
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 98
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-07 12:51:11 | Nuoroda

Man irgi keista. Rodos tokia populiari specialybe, o atsiliepimu labai mazai. Nebent siais metais mazai stos, tai ir balas nukris :D

Žinutė parašyta: 2012-07-07 14:41:37 | Nuoroda
Kikis rašė:
Kikis rašė:

Irgi planuoju cia stoti :) Idomu butu suzinoti studijuojanciu nuomone apie keleta dalyku.

1. Ar idomu mokytis? Ar daug yra nereikalingu dalyku?

2. Ar didele konkurencija? Kaip su stipendijomis?

3. Kiek laisvo laiko lieka? Ar itemptas grafikas?

 Kazkaip mazai atsiliepimu. Tikiuosi kasnors atsakys i mano klausimus. :)

 Na pabandysiu as pagelbeti :D

1. Pirmame semestre buna bendrieji dalykai: politologija, specialybes kalba, filosofija, mikroekonomika.. Na pirmas semestras man bent nebuvo toks labai idomus :D dar daug kas priklauso ir nuo seminaru destytoju kaip jie moka pateikti ir isaiskinti medziaga.. :) Antram semestre buvo labaiu specialybiniai dalykai: verslo ekonomika (rasem verslo plana), makroekonomika, anglu kalba, tikimybiu teorija.. Na velgi daug kas priklauso ir nuo destytoju ir hnuo to kiek tu pats papildomai domiesi tu. Minusas yra tas, kad pvz anglu kalba mums buvo tik pusmeti, del to viska turejome greitai iseiti, ir mokemis tai,. ko net lietuviskai dar nesimoke, del to truputi sunkiau (kituose universitetuose uzsienio kalba destoma metus ar net pusantru). Taip pat tikimybiu destytojas buvo ziaurus. Labai konservatyvus ir neturejo normalios vertinimo sistemos. Daug kas buvo pasipiktine juo. Siaip buvo ir nereikalingu dalyku, kuriuos turejome mokytis.. Bet kaip ir kiekvienoje studiju programoje yra ka tobulinti ir gerinti :)

2. Na del konkurencijos..tai nepasakyciau kad ji didele labai. Gal del to, kad mazai sansu gauti stipendija :D MRU jei nori gauti stipendija, tai tu konkuruoji ne tik su savo kursu, bet ir su antrakursiais, treciakursiais... tai del to gauti stipendija yra ganetinai sunku...

3. Laisvo laiko lieka. Dar priklauso nuo to, kokius pazymius tu nori gauti. Jei tau uztenka 5, tai laiko tikrai atsiras. Bet jei nori pretenduoti i didesnius balus, tai yra ka pasimokyti. Vien prie tos pacios matematikos daug laiko sugaistama. Na bet siaip man asmeniskai labai sunku mokytis nebuvo, tik reikia priprasti prie tos naujos tvarkos. Ir jei laiku pasimokysit, tai ir laiko liks ir su draugais iseiti ar dar ka :)

 

jei dar kyla klausimu, tai klauskite, kuo galesiu tuo padesiu :)

 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-07 16:16:56 | Nuoroda

verstute gal zinai apie rotacija. Ar siais metais ji bus taikoma kasmet? Taip pat ar sunkiai islaikyt sesija?(ta prasme daug yra neislaikanciu ar tik vienetai?)

Žinutė parašyta: 2012-07-07 16:54:06 | Nuoroda
Kumana rašė:

verstute gal zinai apie rotacija. Ar siais metais ji bus taikoma kasmet? Taip pat ar sunkiai islaikyt sesija?(ta prasme daug yra neislaikanciu ar tik vienetai?)

 Del rotacijos tiksliai negaliu pasakyti, bet manau jau siais metais gali padaryti kad bus kasmet rotuojama. Sesija nera sunku islaikyti, jei laiku pasimokai ir idedi bent minimaliai pastangu. taciau visada atsiranda kas neislaiko.. pirmame semestre daugiausiai skolu gavo is matematines analizes ir tiesines algebros, o antrame is matematines statistikos ir tikimybiu teorijas, dar kai kas is anglu...

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-12 21:20:54 | Nuoroda

Prikeliu. Gal daugiau atsiras busimu ekonomistu.

Žinutė parašyta: 2012-07-15 22:52:53 | Nuoroda

Eeeeee, nejaugi niekas cia neeina ?

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 98
  • Matematika / VBE 64
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 98
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą