VU lietuvių filologija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-05 19:55:41 | Nuoroda

na, būsimieji konkurentai, kur jūūūūūūūūūūssssss???

būtų labai smagu atrasti žmogelių, kurie pirmu numeriu rinkosi lietuvių filologiją VU. Susipažinkim, pabendraukim- kas čia žino, gal rugsėjį susimatysim :)

Žinutė parašyta: 2012-07-05 20:08:35 | Nuoroda

Aš čia! :D Žinau, kad keista sutikti vaikiną, kuris ruošiasi studijuot lietuvių filologiją. Bet man visiškai nesvarbu ką mano kiti (lietuvių filologija - moteriška spec.), jeigu aš noriu studijuot tai - aš ir studijuosiu

Žinutė parašyta: 2012-07-05 20:25:04 | Nuoroda

tu tik ramiai- juk taip žaviai atrodo vaikinas filologas :)

na, o kaip egzaminai? mano kb- 17,90 , tikiuosi vf ir pagal praėjusius metus turėčiau pakliūti:D

Žinutė parašyta: 2012-07-05 20:32:12 | Nuoroda
aaagnė.k rašė:

tu tik ramiai- juk taip žaviai atrodo vaikinas filologas :)

na, o kaip egzaminai? mano kb- 17,90 , tikiuosi vf ir pagal praėjusius metus turėčiau pakliūti:D

 Mano konkursinis balas 18,28 , tai patekčiau į VU? nežadėjau :D

Žinutė parašyta: 2012-07-05 20:36:18 | Nuoroda

Pavydžiu jum man, pagal praeitus metus, trūksta labai labai mažai  Mano balas 17,44, o pernai buvo 17,6. Bet girdėjau tokį gandą, kad šiemet į lietuvių filologiją stoja perpus mažiau abiturientų, tai gal bus mažesnis konkursas

Žinutė parašyta: 2012-07-05 20:36:46 | Nuoroda

2011    20.48-17.60

2010   20.16-17.62

vadovaujantis praėjusių metų rezultatais- ką gi, patenkam :D aišku, nežinia kaip kiti stojantieji, kokie jų bus balai, bet, po perkūnais, tikiu, jog papulsiu :D kad ir priešpaskutinė  :D

Žinutė parašyta: 2012-07-05 20:37:59 | Nuoroda
alberrtazz rašė:

Pavydžiu jum man, pagal praeitus metus, trūksta labai labai mažai  Mano balas 17,44, o pernai buvo 17,6. Bet girdėjau tokį gandą, kad šiemet į lietuvių filologiją stoja perpus mažiau abiturientų, tai gal bus mažesnis konkursas

 padarys nuolaidą kaip vaikinui ir įleis :D

Žinutė parašyta: 2012-07-05 20:38:28 | Nuoroda

Būtų tiesiog tobula!

Žinutė parašyta: 2012-07-05 23:11:00 | Nuoroda

Sveiki!

As taip pat stoju i VU Lietuviu filologija. Si specialybe mano pasirinkimu sarase yra pirmuoju numeriu. Tik ,beje, stoju i mokama. Per egzaminus nelabai pasiseke, balas susidare nedidelis, taciau turiu didziule vilti istoti. Svajojau apie sia specialybe jau nuo 10kl...

Sekmes visiems, busimiems lituanistikos studentams!

Žinutė parašyta: 2012-07-06 12:30:13 | Nuoroda

Sveiki būsimi kolegos:) Mano stojamasis balas 18,58, labai tikiuosi įstoti į nemokamą, nors rašau ir mokamą:) labai tikiuosi rugsėjį stovėti nuostabaus grožio filologyno kiemelyje ir pažindintis su bendramoksliais:)

Žinutė parašyta: 2012-07-06 15:17:10 | Nuoroda

aš taip pat stoju y lietuvių filologija vu. Gal galėtumėte pasakyti, ar užsiskaito jauti 2 balai už motyvacinį patikrinimą? nes balų skaičiuoklėje aš pasirinkau ir man buvo vu kad galima pasirinkt. tada mano virš 18  butu, Y nemokama tik galiu stoti. Pirmu numeriu leidyba rašiau bet manau nėra šansu man ;/

Žinutė parašyta: 2012-07-06 15:24:15 | Nuoroda

ir kaip manote, ar apskritai man yra šansu ten ystoti jei lietuvių VBE 81proc, istorija 46proc, anglų 20proc?

Žinutė parašyta: 2012-07-06 15:45:59 | Nuoroda

Motyvacinio VU neužskaito, nes jis yra LEU, o ne respublikinis. dėl stojimų, tai manau šansų į vnf mažai, nebent stojamasisi balas kris. neparašei savo antrosios kalbos metinio pažymio, bet net jei turėtum 10 A lygiu trūktų iki 17.40 (pernai metų vf mažiausio).

Žinutė parašyta: 2012-07-06 16:12:03 | Nuoroda

Turiu 8. Tai ir aš manau taip. arba y LEU arba VU norėjau. įrašiau, gal pasiseks :) jei ne, y LEU laisvai ystoju.

Žinutė parašyta: 2012-07-08 15:20:37 | Nuoroda

Kažkaip labai jau retos gretos tų būsimų lituanistų:) Paskaičius šį forumą galima pagalvoti, kad VU visai nemylimas, ir visi mieliau pasirenka VDU ar LEU:)

Dėl stojamojo balo - VU svetainėje jis 0,2 didesnis, nes jų skaičiuoklėje kitokie rezultatai gaunasi, bet man patikimesnė atrodo LAMA:)

Žinutė parašyta: 2012-07-08 15:44:31 | Nuoroda
ananasine rašė:

Kažkaip labai jau retos gretos tų būsimų lituanistų:) Paskaičius šį forumą galima pagalvoti, kad VU visai nemylimas, ir visi mieliau pasirenka VDU ar LEU:)

 Man tai VDU pirmoj vietoj, nes pakliuvus į lietuvių filologiją, galėčiau imt viešosios komunikacijos gretutines studijas. :) Šiaip, jeigu viešoji komunikacija nedomintų (iš tiesų ten labiausiai ir noriu pakliūti, bet mažai šansų), tai VU KHF būtų pirmu numeriu. Visgi ten lietuvių filologija ir reklama, o ne visai plika filologija. :D

  • Istorija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 61
Žinutė parašyta: 2012-07-08 16:17:24 | Nuoroda

o man kaip tik patinka, kad VU filologija yra gryna, tiesa - gaila, kad nebeliko literatūros ir kalbininkų specializacijos, bet mane labai traukia pati akademine disciplina:) Juk viso kito galima išmokti, o būtent mokslinius dalykus reikia mokytis dabar, o jau paskui krauti visą praktikos bagažą;)

Žinutė parašyta: 2012-07-08 16:51:56 | Nuoroda

Man tai norisi vienu metu kuo daugiau prikimšti galvą. :D Tik nežinau kaip ten bus. Gal vėliau paaiškės, kad kaip tik geriau mokytis vieną pliką dalyką, o ne kelis vienu metu. :)

  • Istorija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 61
Žinutė parašyta: 2012-07-08 18:30:13 | Nuoroda
ananasine rašė:

Kažkaip labai jau retos gretos tų būsimų lituanistų:) Paskaičius šį forumą galima pagalvoti, kad VU visai nemylimas, ir visi mieliau pasirenka VDU ar LEU:)

Dėl stojamojo balo - VU svetainėje jis 0,2 didesnis, nes jų skaičiuoklėje kitokie rezultatai gaunasi, bet man patikimesnė atrodo LAMA:)

 o man kaip tik daug mielesnė VU lietuvių filologija nei VDU ar LEU - jie tokie atstumiantys, o ta gretutinių studijų programa visai nesuprantama! Žinoma, negražu taip kalbėti,bet mano nuomonė tokia :)

ananasine, nebijok, atsiras dar tų lituanistų (:)

Žinutė parašyta: 2012-07-09 13:13:46 | Nuoroda

 O as kaip tik ruosiuosi i LEU, nes konkursinis balas yra nedidelis tai manau i LEU laisvai istosiu :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą