Gretutines studijos
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-09 15:15:30 | Nuoroda

Sveiki, norėčiau VU prie savo pasirinktos specialybes taip pat studijuoti ir gretutine, tik nežinau ar verta. Gal yra jau studijavusių? Ar užtenka laiko abiem specialybėm? Ar geriau susikoncentruoti ties viena? O gal yra daugiau žmoniu mąstančiu apie gretutines studijas?  Pasidalinkit mintimis ;]

Žinutė parašyta: 2012-07-09 15:20:59 | Nuoroda
langueur rašė:

Sveiki, norėčiau VU prie savo pasirinktos specialybes taip pat studijuoti ir gretutine, tik nežinau ar verta. Gal yra jau studijavusių? Ar užtenka laiko abiem specialybėm? Ar geriau susikoncentruoti ties viena? O gal yra daugiau žmoniu mąstančiu apie gretutines studijas?  Pasidalinkit mintimis ;]

 Aha, aš ir mąstau...pedagogiką...ir nežinau ar laiko užtektų.. o kokia tavo gretutinė būtų?

Žinutė parašyta: 2012-07-09 15:25:09 | Nuoroda

Mastau kolkas apie 3 spec: istorija, kulturos istorija ir antropologija, šaltinotyra ir archivystika. Norisi kažką su istorija ;] bet aš nesuprantu, nuo kada būtų galima pradėti studijuoti ir gretutines studijas, nes radau vu tinklapy, kad norint studijuoti gretutines studijas studentas fakultetui turi pranešti ne mažiau nei likus 1 semestrui iki studiju pradžios. Tai kaip suprantu studijos būtų tik nuo 2 semstro? O į gretutines studijas priima pagal ką? nėra kažkokio atskiro stojimo? visi norintys? :D

Be to  labai bijau kad neužteks laiko abiem specialybem

Žinutė parašyta: 2012-07-09 16:09:09 | Nuoroda
langueur rašė:

Mastau kolkas apie 3 spec: istorija, kulturos istorija ir antropologija, šaltinotyra ir archivystika. Norisi kažką su istorija ;] bet aš nesuprantu, nuo kada būtų galima pradėti studijuoti ir gretutines studijas, nes radau vu tinklapy, kad norint studijuoti gretutines studijas studentas fakultetui turi pranešti ne mažiau nei likus 1 semestrui iki studiju pradžios. Tai kaip suprantu studijos būtų tik nuo 2 semstro? O į gretutines studijas priima pagal ką? nėra kažkokio atskiro stojimo? visi norintys? :D

Be to  labai bijau kad neužteks laiko abiem specialybem

 Žinok, net nežinau...pats žalias esu;D Aš vis svarstau ar geriau(kokybiškesnės studijos, perspektyviau) kultūros istorija ir antropologija ar istorija...

Žinutė parašyta: 2012-07-09 16:20:27 | Nuoroda

Tu nori istorija ir kulturos istorija ir antropologija kai gretutines ar pagrindines studijuot? :D Nelabai supratau ;]

Žinutė parašyta: 2012-07-09 17:12:15 | Nuoroda

Kaip jums gali neužtekt laiko, jeigu gausit tiek pat kreditų, kiek studijuodami pasirenkamuosius dalykus be GS? :D Tiesiog vietoj jų turėsit tos specialybės branduolio kursus ir tiek. VU jums daugiau kreditų nemokamai neduos :D  

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2012-07-09 17:15:34 | Nuoroda
senas_von_krienas rašė:

Kaip jums gali neužtekt laiko, jeigu gausit tiek pat kreditų, kiek studijuodami pasirenkamuosius dalykus be GS? :D Tiesiog vietoj jų turėsit tos specialybės branduolio kursus ir tiek. VU jums daugiau kreditų nemokamai neduos :D  

 Tai patartum studijuoti gretutines? ;]

Žinutė parašyta: 2012-07-10 17:36:16 | Nuoroda
langueur rašė:

Tu nori istorija ir kulturos istorija ir antropologija kai gretutines ar pagrindines studijuot? :D Nelabai supratau ;]

 pagrindinės studijas, o gretutinė pedagogika 

Žinutė parašyta: 2012-07-10 18:33:12 | Nuoroda
Rokas Ž. rašė:
langueur rašė:

Tu nori istorija ir kulturos istorija ir antropologija kai gretutines ar pagrindines studijuot? :D Nelabai supratau ;]

 pagrindinės studijas, o gretutinė pedagogika 

 pedagogika? o kdl tada į pedagoginį nestojai? gal grupiokai būsim, aš mastau taipogi istorija arba kulturos istorija ir antropologija viena studijuot pagrindine, o kita gretutine ;]

Žinutė parašyta: 2012-07-11 08:50:04 | Nuoroda
langueur rašė:
Rokas Ž. rašė:
langueur rašė:

Tu nori istorija ir kulturos istorija ir antropologija kai gretutines ar pagrindines studijuot? :D Nelabai supratau ;]

 pagrindinės studijas, o gretutinė pedagogika 

 pedagogika? o kdl tada į pedagoginį nestojai? gal grupiokai būsim, aš mastau taipogi istorija arba kulturos istorija ir antropologija viena studijuot pagrindine, o kita gretutine ;]

 Planavau į VPU...bet daug kas sako, kad VU žymiai geresnės kokybės studijos :)

Žinutė parašyta: 2012-07-11 14:51:15 | Nuoroda
Rokas Ž. rašė:
langueur rašė:
Rokas Ž. rašė:
langueur rašė:

Tu nori istorija ir kulturos istorija ir antropologija kai gretutines ar pagrindines studijuot? :D Nelabai supratau ;]

 pagrindinės studijas, o gretutinė pedagogika 

 pedagogika? o kdl tada į pedagoginį nestojai? gal grupiokai būsim, aš mastau taipogi istorija arba kulturos istorija ir antropologija viena studijuot pagrindine, o kita gretutine ;]

 Planavau į VPU...bet daug kas sako, kad VU žymiai geresnės kokybės studijos :)

 aš taip pat manau ;]

Žinutė parašyta: 2012-07-11 17:14:40 | Nuoroda

aš irgi planuoju į istoriją arba kultūros istoriją ir antropologiją, tik niekaip negaliu nuspręsti kur geriau. O kokie jūsų kb?

 

Žinutė parašyta: 2012-07-11 17:20:08 | Nuoroda
zivile71 rašė:

aš irgi planuoju į istoriją arba kultūros istoriją ir antropologiją, tik niekaip negaliu nuspręsti kur geriau. O kokie jūsų kb?

 

 Mano 18.88 tavo?

Žinutė parašyta: 2012-07-11 18:13:59 | Nuoroda

mano į istoriją 18,18, o į kultūros istoriją ir antropologiją 18,78

Žinutė parašyta: 2012-07-11 19:41:00 | Nuoroda
zivile71 rašė:

mano į istoriją 18,18, o į kultūros istoriją ir antropologiją 18,78

 emm...o tai neturėtų būti toks pat?  skaičiuok per LAMA BPO skaičiuoklę

Žinutė parašyta: 2012-07-11 20:23:48 | Nuoroda

ne, nes istorijoje reikia geografijos pažymio, kuris pas mane b lygio yra 8, o kultūros istorijoje ir antropologijoje reikia istorijos pažymio, kuris yra a lygio 10, todėl tiek ir skiriasi :)

Žinutė parašyta: 2012-07-11 22:43:58 | Nuoroda

www.vu.lt/site_files/SD/Stojantiesiems/04%20I%20pakopos%20konkursinio%20balo%20sandara%202012%20v16.pdf

Cituoju: valstybės nefinansuojamose vietose(pvz toj pačioj istorijoj ar antropologijoj) vietoj geografijos metinio pažymio imamas istorijos metinis pažymys.

O į vf , kaip matai, geografijos :) taigi su tokiu kb turėtum įstoti į vf  :) o skaičiuosis geografijos metinis pažymys:)

 

 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą