Dienines studijos+darbas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-23 17:04:30 | Nuoroda

Sveiki,kaip manote apie  studiju (1kursas) derinima su darbu? Jei derinate,tai koki darba dirbat?

Žinutė parašyta: 2012-07-23 17:05:54 | Nuoroda

Galima derint, bet nujaciu tik 0,5 etato (bent jau as taip darysiu), nes ilgiau nesugebėsi fiziskai ir psixologiskai. :)

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 98
  • Matematika / VBE 64
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2012-07-23 19:28:48 | Nuoroda

 mane taip pat domintu koki darba butu galima birbt kai mokaisi dieniniam ;)

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 50
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 38
Žinutė parašyta: 2012-07-23 22:43:46 | Nuoroda

į picerijas bėkit. geriausias variantas bent jau man. įsidarbinat pusei etato, o iš arbatos jau ir pilno etato algą turėsit.

Žinutė parašyta: 2012-07-23 23:59:42 | Nuoroda

Kažką  panašaus ir siulau rinktis - picerijos, parduotuvės, arba "butikai" akropoliuose ir t.t. :)
Pradžiai manau pakaks. ;)

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 98
  • Matematika / VBE 64
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2012-07-24 18:01:24 | Nuoroda

 ir kaip savijauta po paskaitu ir darbo picerijoij ? turbut nieko nebesinori :)?  kiek pastebejau tai tos paneles picerijose laksto ir laksto. sunkus darbas

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 50
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 38
Žinutė parašyta: 2012-07-26 12:18:32 | Nuoroda

reikės pinigų, atsiras ir sveikatos ir puikios savijautos ;D aš per mokslo metus dirbau, nuo 10 klasės. gėlių skyriuj, floriste. nebuvo labai lengva, bet ir nesiskundžiau, nes lėšų reikėjo. jeigu nori, viską suderint įmanoma.

o šią vasarą apturėjau patirties kaip padavėja 4 žvaigždučių viešbuty, tai lengva tikrai nebuvo ;D

Žinutė parašyta: 2012-07-26 12:26:32 | Nuoroda
miauvitalia rašė:

reikės pinigų, atsiras ir sveikatos ir puikios savijautos ;D aš per mokslo metus dirbau, nuo 10 klasės. gėlių skyriuj, floriste. nebuvo labai lengva, bet ir nesiskundžiau, nes lėšų reikėjo. jeigu nori, viską suderint įmanoma.

o šią vasarą apturėjau patirties kaip padavėja 4 žvaigždučių viešbuty, tai lengva tikrai nebuvo ;D

 O mokslai nuo to nenukenčia? :) Kažkaip įsivaizduoju, jog po darbo jau tikrai į galvą nebelenda jokie mokslai. Nors pati irgi svarstau susiieškot kažkokį darbą, bet labai jau atbaido tos mintys, jog visai nusivažiuosiu ir neteksiu vf vietos.

  • Istorija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 61
Žinutė parašyta: 2012-07-27 12:52:20 | Nuoroda

jeigu moki susiplanuot laiką, nenukenčia. ir pakeliaut, ir pašvęst suspėsi

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą