Jūsų Lamabpo prašymų sąrašiukas :)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-24 02:17:54 | Nuoroda
Triufeliz rašė:

Nespejau daugiau parasyt 

1. VDU Istorija vf

2.VDU Viesasis administravimas vf

dabar vyliuos, kad tik pasisektu istot!

nenoriu daryt offtopic'o, bet man tikrai įdomu - kaip įmanoma nespėt?

Žinutė parašyta: 2012-07-24 02:31:19 | Nuoroda

1.Multimedijos ir kompiuternis dizainas vf(VGTU);
2.Multimedijos ir kompiuterinis dizainas nvf(VGTU);
3.Informaciniu sistemu inzinerija vf(VGTU);
4.Informacinius sistemu inzinerija nvf(VGTU);
5.Telekomunikacijos vf(VGTU);
6.Telekomunikacijos vf(VK);
7.Ismaniuju irenginiu technologijos vf(VK);
8.Elektroninio verslo technologijos vf(VK);
9.Tarptautinis verslas vf(VK);
10.Turizmo vadyba vf(VK);
11.Verslo procesu ir projektu vadyba(Vilniuje) nvf/st (SMK);
12.Informacijos sistemos vf(VK);

Visur balas 13.64, isskyrus telekomunikacijas, kur 11.40, noreciau istoti i vf, ziurejau i informaciniu sistemu inzinerija 2010 buvo 11.76, o jau 2011 12.76, net visu balu daugiau, tai bijau, kad nebutu taip, kad siemet dar daugiau 1 balu nebutu... :( Tikiuosi taip nebus, o i multimedijjas irgi nemazas skirtumas, tad is tikruju negali net zinot koks balas bus, koks skirtumas, ar tai technologiniai mokslai, ar ne, nebent tavo balas 15, tada jau technologiniuos manau be jokiu kliuciu mokysies :)

Žinutė parašyta: 2012-07-24 02:38:52 | Nuoroda
asnezofilas rašė:
Triufeliz rašė:

Nespejau daugiau parasyt 

1. VDU Istorija vf

2.VDU Viesasis administravimas vf

dabar vyliuos, kad tik pasisektu istot!

nenoriu daryt offtopic'o, bet man tikrai įdomu - kaip įmanoma nespėt?

Cia tik siaip taip issireiskiau, dar pora specu surasiau ir daugiau nieko, nes tingejau dometis ir nlb kas domino :)

• Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 22
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 70
Žinutė parašyta: 2012-07-24 08:41:25 | Nuoroda

1. VDU Lietuvių filologija vf

2. VDU Lietuvių filologija vnf/st

3. VDU Filosofija vf

4. VDU Viešoji komunikacija vf

Žinutė parašyta: 2012-07-24 12:18:46 | Nuoroda

1. KTU apskaita vf

2. KTU finansai vf

3. LSMU sveikatos psichologija vf

4. ASU apskaita ir finansai vf

5. VDU tarptautines politikos ir vystymo studijos vf

6. VDU politikos mokslai vf

7. KTU taikomoji matematika vf

8. VDU matematika ir jos taikymas vf

9. VU finansu ir draudimo matematika vf

10. ASU nekilnojamojo turto kadastras vf

11. LAJM juru laivavedyba vf

12. KTU branduoline energetika vf

cia tie paskutiniai tai ant juoko  :D

Žinutė parašyta: 2012-07-24 14:34:11 | Nuoroda
Kompotas rašė:

Galėtų leisti į sąrašą sudėti tik 3 norus, nes dabar prirašo maximum'ą, net nenorėdami to studijuoti ir be reikalo vyksta antras bei papildomas etapas. :D

Teisybė, arba po to įstoja ten kur nenori. Papildomas darbas jiem ten. Na ne trys galėtų būt o kokie penki daugiausia ;D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-24 15:08:27 | Nuoroda
sviesusrytas rašė:
Kompotas rašė:

Galėtų leisti į sąrašą sudėti tik 3 norus, nes dabar prirašo maximum'ą, net nenorėdami to studijuoti ir be reikalo vyksta antras bei papildomas etapas. :D

Teisybė, arba po to įstoja ten kur nenori. Papildomas darbas jiem ten. Na ne trys galėtų būt o kokie penki daugiausia ;D

Aš tai savo pageidavimų sąrašą dar galėčiau pratęsti :-) Žinot, kartais negali išsirinkti ledų, nes visi skaniai atrodo, o pasirinkimas didelis :-D taip man sunku buvo apsispręsti ką labiausiai noriu studijuoti :-D Be to, jei sąrašas būtų tik trijų/penkių vietų, turbūt būtų daug niekur neįstojusių, kažin ar tai gerai :-/

Žinutė parašyta: 2012-07-24 16:39:19 | Nuoroda
slepiuosi rašė:
sviesusrytas rašė:
Kompotas rašė:

Aš tai savo pageidavimų sąrašą dar galėčiau pratęsti :-) Žinot, kartais negali išsirinkti ledų, nes visi skaniai atrodo, o pasirinkimas didelis :-D taip man sunku buvo apsispręsti ką labiausiai noriu studijuoti :-D Be to, jei sąrašas būtų tik trijų/penkių vietų, turbūt būtų daug niekur neįstojusių, kažin ar tai gerai :-/

Tai renkantis reikia įvertint savo galimybes ir nerašyt ten kur tikrai nesugebi įstot su savo balais :)

Žinutė parašyta: 2012-07-24 16:42:59 | Nuoroda

1. ŠVK - kosmetologija

2.ŠVK - burnos higiena

3. KVK - burnos higiena

4, KVK - grozio terapija :))

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-24 17:02:14 | Nuoroda
sviesusrytas rašė:

Tai renkantis reikia įvertint savo galimybes ir nerašyt ten kur tikrai nesugebi įstot su savo balais :)

Tiesa, bet jei visur, kur nori stoti tavo balas ant ribos ir nežinai pavyks šiemet gauti vf vietą ar ne, tai jau geriau apsidrausti.

Žinutė parašyta: 2012-07-24 17:10:48 | Nuoroda

ei, o gal kas vis dėlto žino, kaip su tuo vnf/st? ar jis skaičiuojamas iš vf vietų, ar iš vnf vietų? tarkim, stojant į politiką yra šimtas vf vietų ir penkiasdešimt vnf. o tai kas gaus tas vnf/st vietas? tie kurie geriausius balus turi vnf eilėje? ar pusė tų, kurie į vf pakliuvo?

Žinutė parašyta: 2012-07-24 17:15:30 | Nuoroda
forever.young rašė:

ei, o gal kas vis dėlto žino, kaip su tuo vnf/st? ar jis skaičiuojamas iš vf vietų, ar iš vnf vietų? tarkim, stojant į politiką yra šimtas vf vietų ir penkiasdešimt vnf. o tai kas gaus tas vnf/st vietas? tie kurie geriausius balus turi vnf eilėje? ar pusė tų, kurie į vf pakliuvo?

Tie, kurie geriausius balus turės vnf eilėje. :) 

Žinutė parašyta: 2012-07-24 17:18:41 | Nuoroda

1. KU kineziterapija

2. KU visuomenes sveikata

3. LSMU kineziterapija

4. LKKA kineziterapija

5. KVK grozio terapija

6. KK kosmetologija

• Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2012-07-24 17:20:20 | Nuoroda
E.v.e.l.y.n rašė:
forever.young rašė:

nu vat aš irgi taip supratau, bet skambinau į universitetą ir į tą lama bpo, tai aiškina atvirkščiai :D tai nesuprasi kaip ten iš tiesų :D

Žinutė parašyta: 2012-07-24 18:10:13 | Nuoroda
forever.young rašė:
E.v.e.l.y.n rašė:
forever.young rašė:

nu vat aš irgi taip supratau, bet skambinau į universitetą ir į tą lama bpo, tai aiškina atvirkščiai :D tai nesuprasi kaip ten iš tiesų :D

Bet tai kažkokia pieva. Kodėl tada VDU prideda vieną balą, kai rašai vnf/st, nors tą balą prideda tik valstybės nefinansuojamoms vietoms? :D Tai tada ir pakvietimai turi skaičiuotis ne prie vf, o prie vnf vietų. Kažkaip čia durnai... :D

• Istorija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 61
Žinutė parašyta: 2012-07-24 18:26:50 | Nuoroda
Cibulis rašė:
forever.young rašė:
E.v.e.l.y.n rašė:
forever.young rašė:

Bet tai kažkokia pieva. Kodėl tada VDU prideda vieną balą, kai rašai vnf/st, nors tą balą prideda tik valstybės nefinansuojamoms vietoms? :D Tai tada ir pakvietimai turi skaičiuotis ne prie vf, o prie vnf vietų. Kažkaip čia durnai... :D

kažkokios machinacijos čia vyksta, man regis :D šiaip tikiuos, kad čia nuo vnf skaičiuos tuos vnf/st, tuomet mažai keisis minimalus kb į vf :D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-24 18:41:40 | Nuoroda

1 lietuvių filologija ir užsienio (ispanų) kalba vf

2 lietuvių filologija ir užsienio (ispanų) kalba vnf

3 socialinė politika vf

4 socialinė politika vnf

5.kultūros informacija ir komunikacija vf

6. kultūros informacija ir komunikacija vnf

7. vertimas vf

8. vertimas vnf

9 archyvistika vf

10. archyvistika vnf

11. socialinis darbas vf

12.Socialinis darbas vnf

Žinutė parašyta: 2012-07-24 18:42:30 | Nuoroda
forever.young rašė:

kažkokios machinacijos čia vyksta, man regis :D šiaip tikiuos, kad čia nuo vnf skaičiuos tuos vnf/st, tuomet mažai keisis minimalus kb į vf :D

Na ir aš tikiuosi, nes kitaip tai jau tikrai bus neteisinga. :) Ai, gal tiesiog lama bpo pati nežino ką kalba ir daro. :D

• Istorija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 61
Žinutė parašyta: 2012-07-24 22:33:42 | Nuoroda
Cibulis rašė:
forever.young rašė:
E.v.e.l.y.n rašė:
forever.young rašė:

Deje, skaičiuos nuo vf vietų, pati rašiau į lamą ir va ką man atrašė:

"Valstybės finansuojamų vietų skiriama tiek, kiek yra patvirtinta 2012m. vasario
23d. švietimo ir mokslo ministro įsakymu Nr. V-324 (žr.
www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=418992&p_query=&p_tr2=2).
Ir valstybės finansuojamos vietos, ir studijų stipendija skiriamos iš to pačio
biudžeto,
bet niekur nėra skelbiama, kiek studijų stipendijų bus skiriama, nes
tai priklauso nuo stojančiųjų pasirinkimo ir konkursinių balų."

• Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2012-07-24 22:44:34 | Nuoroda

1. LSMU medicina  :D

• Biologija / VBE 95
  • Chemija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą