VDU barakai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-23 19:32:42 | Nuoroda

na busimieji VDU studentai,kur planuoat gyvent? bute ar barake? jei barake tai kuri renkates, taika ar baltija?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-23 20:54:18 | Nuoroda

busimieji? dar rezultatai nepaskelbti :D na bet pradziai galvoju i baraka.

Žinutė parašyta: 2012-07-23 21:09:59 | Nuoroda

nu tai kai bus paskelbti jau busim oficialus ;DD o ka galvoji studijuot? ir i taika ar baltija noretum?

Žinutė parašyta: 2012-07-23 21:37:12 | Nuoroda

Aš bute gyvensiu. Tiksliau, jau gyvenu. :) Jei tektų rinktis kažkurį bendrabutį, tai rinkčiausi „Baltiją“. :)

  • Istorija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 61
Žinutė parašyta: 2012-07-23 22:08:30 | Nuoroda

O pasirasyt sutarti reikia vaziuot y paty vdu, ir kur pildyt prasima del barako?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-24 10:53:04 | Nuoroda

tikiuosi i teise istot :D o barakas kiek girdejau tai baltijos geriausias

Žinutė parašyta: 2012-07-24 13:40:46 | Nuoroda

ir as girdejau ,kad baltijos geriausias,bet ar nebus taip,kad baltijoj bus dauguma vyresniu studentu ir pirmakursiai nepajaus tu girdetu ''legendu'' apie barakus?

Žinutė parašyta: 2012-07-24 14:06:20 | Nuoroda

Nu pradžiai mėginsim baraką, o kurį tai čia kaip Dievas duos, nu tiksliau ten ta administracija. : D Ir išvis jei ką duos.  : D Būtų gerai į Baltiją papult, o jei ne tai ir Taika renovuota kiek žinau. Bet dar bus matyt kaip kas. Pirma įstot reik.!

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-24 17:52:25 | Nuoroda

pala dar yra karas, kiek zinau pavadinimas jo bukle atitinka ;D

Žinutė parašyta: 2012-07-24 21:15:34 | Nuoroda
Sagara rašė:

pala dar yra karas, kiek zinau pavadinimas jo bukle atitinka ;D

 tu man jau patinki.;DDDDDD

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-24 21:32:19 | Nuoroda
ouchh rašė:
Sagara rašė:

pala dar yra karas, kiek zinau pavadinimas jo bukle atitinka ;D

 tu man jau patinki.;DDDDDD

 :D o i kokia spec tu planuoji stot ? :)

Žinutė parašyta: 2012-07-25 13:24:44 | Nuoroda
Sagara rašė:
ouchh rašė:
Sagara rašė:

pala dar yra karas, kiek zinau pavadinimas jo bukle atitinka ;D

 tu man jau patinki.;DDDDDD

 :D o i kokia spec tu planuoji stot ? :)

 kadangi man labai patinka kitu saliu kulturos ir kalbos tai tikiuosi i italistika ir romanu kalbas papult :D gal veliau kaip gretutine pasiimsiu kokia viesaja komunikacija

Žinutė parašyta: 2012-07-26 14:17:48 | Nuoroda

Norėčiau barake gyvent visai. Patinka man, kad VDU į mėnesinį mokestį iškart įeina ir komunaliniai mokesčiai. :) "Baltijoj" lankydavaus pas draugą, tai ten tikrai labai faina. :)) Tik valytoja savaitgalį nedirba, tai virtuvė labai apdergta būna. :DD Kiek girdėjau, internetas nemokamas, 20 lt už pajungimą ir viskas, bet čia tik girdėjau. :D

O šiaip yra šių metų prašymas: www.vdu.lt/lt/naujienos/pirmakursiai-kvieciami-teikti-paraiskas-bendrabuciams 

Jame galima sužymėti pagal prioritetus, ką norėtum gauti. :) Bandoma į tai atsižvelgti. "Baltija" man labai patinka dėl atskirų vonios kambarių. :) Ir dėl laaaaabai patogios vietos, pačiam centre. O jei negausiu, "Taika" taip pat sutvarkyta gražiai. :))

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-26 22:52:33 | Nuoroda
Emilytė rašė:

Norėčiau barake gyvent visai. Patinka man, kad VDU į mėnesinį mokestį iškart įeina ir komunaliniai mokesčiai. :) "Baltijoj" lankydavaus pas draugą, tai ten tikrai labai faina. :)) Tik valytoja savaitgalį nedirba, tai virtuvė labai apdergta būna. :DD Kiek girdėjau, internetas nemokamas, 20 lt už pajungimą ir viskas, bet čia tik girdėjau. :D

O šiaip yra šių metų prašymas: www.vdu.lt/lt/naujienos/pirmakursiai-kvieciami-teikti-paraiskas-bendrabuciams 

Jame galima sužymėti pagal prioritetus, ką norėtum gauti. :) Bandoma į tai atsižvelgti. "Baltija" man labai patinka dėl atskirų vonios kambarių. :) Ir dėl laaaaabai patogios vietos, pačiam centre. O jei negausiu, "Taika" taip pat sutvarkyta gražiai. :))

 ka studijuoti zadi?

Žinutė parašyta: 2012-07-27 01:44:27 | Nuoroda

Aš taip pat apie Baltiją svajoju, bet kiek girdėjau tai nedaugeliui pirmakursių tokia laimė nusišypso, o šiaip tai ir Taika patenkinta būčiau, bet va Karas tikrai nevilioja.

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Žinutė parašyta: 2012-07-27 03:05:37 | Nuoroda
Sagara rašė:
Emilytė rašė:

Norėčiau barake gyvent visai. Patinka man, kad VDU į mėnesinį mokestį iškart įeina ir komunaliniai mokesčiai. :) "Baltijoj" lankydavaus pas draugą, tai ten tikrai labai faina. :)) Tik valytoja savaitgalį nedirba, tai virtuvė labai apdergta būna. :DD Kiek girdėjau, internetas nemokamas, 20 lt už pajungimą ir viskas, bet čia tik girdėjau. :D

O šiaip yra šių metų prašymas: www.vdu.lt/lt/naujienos/pirmakursiai-kvieciami-teikti-paraiskas-bendrabuciams 

Jame galima sužymėti pagal prioritetus, ką norėtum gauti. :) Bandoma į tai atsižvelgti. "Baltija" man labai patinka dėl atskirų vonios kambarių. :) Ir dėl laaaaabai patogios vietos, pačiam centre. O jei negausiu, "Taika" taip pat sutvarkyta gražiai. :))

 ka studijuoti zadi?

 Į anglų filologiją jau pakvietė mane VDU. :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-27 21:43:48 | Nuoroda

kaip supratau prasyma del barako galima pildyti ten? o kokius dokumentus reik turet?

Žinutė parašyta: 2012-07-27 21:56:33 | Nuoroda

 Varykit į Taiką ar Karą, čia fainiausi žmonės renkasi :D Ir taip į Baltiją pirmakursių nelabai nori. Nes ką žinai, kokie žmonės ateina :)

  • Fizika / VBE 70
  • Geografija / MBE 8
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 44
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 82
Žinutė parašyta: 2012-07-30 09:21:45 | Nuoroda

 www.vdu.lt/lt/naujienos/pirmakursiai-kvieciami-teikti-paraiskas-bendrabuciams va čia yra viskas, yra prašymas, kurį gali atsispausdinti, jame ir surašyti dokumentai. :)

Žinutė parašyta: 2012-08-02 11:55:20 | Nuoroda

Kada po paskelbimo ar gavai bendrabuti galima apsigyventi jame? 

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 61
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą