VU bendrabuciai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-31 03:24:34 | Nuoroda

Manau ne man vienai labai smalsu suzinoti kokia VU bendrabuciu bukle. Kas zinote pasidalinkite mintimis. :)

Žinutė parašyta: 2012-07-31 13:44:52 | Nuoroda

 Man atrodo, čia gali būti skirtingų nuomonių, viskas priklauso nuo to, kokios sąlygos kiekvieną baugina ;D Gyventi ten galima, bet bent jau tualetų būklė tai tikrai nekokia. 

Žinutė parašyta: 2012-07-31 22:18:20 | Nuoroda

Nera viskas taip baisu, kaip kalbama. Ciurlionio bendrabuciai tikrai neblogi. Na viskas priklauso, nuo to koki kambari gausi ir kaip pats ji susitvarkysi. Dusai, tulikai ir virtuves gan normalios, tik paciu zmoniu elgesys ne retai gali buti sulyginamas su kiauliu. Galima pasidziaugti, kad nuo praeitu metu pradedamos dalinti ne metalines, o gan normalios lovos :)

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2012-08-01 01:28:20 | Nuoroda

 Bendrabučiai tikrai geresnės būklės, negu tikėjausi prieš atsikraustydama... Niujorke smagiau - daugiau veiksmo, draugiškesni žmones, kadangi dalinantis dušais ir tualetais nori nenori tenka susipažinti :) Bet ir betvarkė didesnė, kadangi tualetai bendri, o kiti matyt mėgsta specialiai pridergti. Valytojų nervai - auksiniai.  Aukščiau ir pelėsio vis daugiau galima rasti, tarakonų kai kur pasitaiko, bet laaabai mažai. Ir NY turi milžinišką pliusą - balkonus. Kamčiatkoj šiek tiek ramesnis gyvenimas. Kadangi sistema blokinė, tai kaimynus sutinki retokai, daugumoj bendrabučių tvyro tyla. Bet čia nei pelėsio yra, nei tarakonų nemačiau. Užtat iš čia stadionas ir IKI arčiau, o kur dar nuostabioji Kamčiatkos parduotuvė... :D
Viskas su barakais VU gerai, nereikia tik bijoti. Aš maniau kad labai išlepus esu, neištversiu ilgai. Bet jau metus pragyvenau ir niekur kitur nesinori kraustytis :} mažiau  klausykit stereotipų ir laukiam jūsų, fuksai;D

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2012-08-01 04:43:29 | Nuoroda

 O kur apgyvendina MIF'o studentus ? Tik sauleteky ar ir baltupiuose ?

  • Informacinės technologijos / VBE 92
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 57
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2012-08-01 12:46:27 | Nuoroda

MIFą apgyvendina tiek saulėteky tiek baltupiuose, praeitais metais panas sukėlė į baltupius, o bičus į saulėteky, šiemet kaip bus neaišku :) 

čia jau papasakojo apie kitus, tai aš dabar apie baltupius, nes čia gyvenu ;D 

Čia taip pat blokinė sistemą, tai tualetą ir kriauklę turi 2 kambariai, tai patys ir tvarkosi ir viskas labai faina nei privemta nei dar kažkas tokio šlykštaus, kas dažnai nutinka NY ypač jei švenčia penktadienį, nes savaitgaliai nevalo. Dušai du pusei aukšto ir virtuvė pusei aukšto, jie erdvūs, užsirakina, tvarkingi, valomi viskas labai šaunu, eilių didelių man netekę patirti tikrai, nieks nestovi ir nelūkuriuoja ;D virtuvė be orkaičių, tai toks minusiukas, bet šiaip irgi tvarkinga ir valoma. Jokių pelėsiu ir tarakonų neteko matyti, dviviečiai kambariai turi balkonus, kas labai faina, tiesa manajam labai balandžiai mėgsta kakot, kas užknisa ;D dar yra pusei aukšto du kiti balkonai, vienas mažesnis kitas didesnis. nevaikšto apsauginiai tai tik budėtoja praeina 12h nakties pastoviai ir tiek, išjunginėja šviesą virtuvėj, į kambarius neužsuka nebent labai ten triukšmautum tai pasakytų padaryk tyliau ir labanakt ;D taip kad nieks netikrina. Ramumos čia užtenka, bet ir veiksmo pasitaiko, kai kažkas susiorganizuoja :)

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą