LSP
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-08-01 16:57:59 | Nuoroda

 Sveiki, gal kuris bandėte užsisakyti studento pažymėjimą internetu? Jeigu tai, tai kokią nuotrauką kėlėte? Ten prašo normalios dokumentinės nuotraukos, tai manau nuskenuota nelabai tiktų, nes būtų nepakankamai ryški ir nelabai kokybiška, tai dabar net nežinau kaip šią bėdelę išspręst :D

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Žinutė parašyta: 2012-08-01 16:59:15 | Nuoroda

as tai dejau nuskenuota nuotrauka, nes neisivaziduoju iskur reiktu kitokia ikelt :D

Žinutė parašyta: 2012-08-01 17:05:25 | Nuoroda

Nuotrauka turi būti baltame fone ir atitikti trafaretą tą raudoną maždaug :)

Žinutė parašyta: 2012-08-01 17:10:22 | Nuoroda

Fotoatelje nueinat ir padaro skaitmenine 

Žinutė parašyta: 2012-08-01 17:13:12 | Nuoroda

o kai jau idedi nuotrauka ir paspaudi patvirtinti ar bagalima ja pakeisti?

Žinutė parašyta: 2012-08-01 21:08:37 | Nuoroda

labai tinka ir nuskenuota.

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2012-08-01 21:40:35 | Nuoroda

Aš tai nuejau į fujifilm salona ir pasakiau kad reikia nuotraukos dokumentui elektronines versijos ir padare tik kainuoja apie 10lt .

  • Fizika / VBE 24
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 64
  • Matematika / VBE 35
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 9
Žinutė parašyta: 2012-08-01 23:35:49 | Nuoroda

 Tai ir man reiks bandyt tą skaitmeninę versiją gaut :D Nes kai paskaičiau apie tuos visus reikalavimus, kažkaip suabejojau ar ta mano nuskenuota čia tiktų :D

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Žinutė parašyta: 2012-08-01 23:40:23 | Nuoroda

 o apie jus jau yra gauta info is universiteto? nes man raso kad dar nera duomenu apie mane :)

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2012-08-02 01:20:54 | Nuoroda
hermionaa rašė:

 o apie jus jau yra gauta info is universiteto? nes man raso kad dar nera duomenu apie mane :)

 aš pati va 5adienį pasirašiau sutartį iškart pati pirma,bet ir pas man lyg šiol rašo,kad iš unvieristeto duomenys negauti..:>

Žinutė parašyta: 2012-08-02 01:36:32 | Nuoroda
Alice rašė:
hermionaa rašė:

 o apie jus jau yra gauta info is universiteto? nes man raso kad dar nera duomenu apie mane :)

 aš pati va 5adienį pasirašiau sutartį iškart pati pirma,bet ir pas man lyg šiol rašo,kad iš unvieristeto duomenys negauti..:>

 Pas mane ta pati situacija :D buvau jau sunerimus 

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Žinutė parašyta: 2012-08-02 14:10:16 | Nuoroda

universitetas patvirtina dažniausiai po visų priėmimo etapų, taip ka neskubėkit, vėliau lsp gamins dar ilgai ilgai ir atsiimsit geriausiu atveju rugsėjo gale.

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2012-08-02 19:39:59 | Nuoroda
Mirt rašė:

universitetas patvirtina dažniausiai po visų priėmimo etapų, taip ka neskubėkit, vėliau lsp gamins dar ilgai ilgai ir atsiimsit geriausiu atveju rugsėjo gale.

 Ech, tikrai nepradžiuginai ;D Girdėjau, kad vietoj lsp kažkokias pažymas išduoda, nes už viską pilną kainą mokėt studentui būtų katastrofa :D

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Žinutė parašyta: 2012-08-02 23:13:57 | Nuoroda

rugsėjo 1 dieną gausite pažymas, kad esate studentai, kurios visą rugsėjo mėnesį galios transporto išlaidoms.

bet kai pamatysit kad lsp pagamintas kuo greičiau užsisakykit jį atsiimt, nes eilės didelės susidaro ir kiti tik spalio gale atsiima.

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2012-08-04 09:37:39 | Nuoroda

 Sveiki, tikriausiai kaip jau visi pastebėjote LSP.lt gavo daugelio studentų duomenis. Viskas būtų kaip ir puiku, tačiau kai bandau užsisakyti naują LSP man išmeta štai ką: "Šiuo metu LSP gamyba laikinai negalima.
Kol kas neesame gavę atnaujintų duomenų iš aukštosios mokyklos apie tavo studijų informaciją. Sek naujienas iš aukštosios mokyklos LSP.lt sistemoje." Taigi norėčiau paklausti ar ,Jūs, jau sėkmingai užsisakėte naują LSP ?

  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Matematika / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 24
Žinutė parašyta: 2012-08-04 12:32:34 | Nuoroda
Evaldasas rašė:

 Sveiki, tikriausiai kaip jau visi pastebėjote LSP.lt gavo daugelio studentų duomenis. Viskas būtų kaip ir puiku, tačiau kai bandau užsisakyti naują LSP man išmeta štai ką: "Šiuo metu LSP gamyba laikinai negalima.
Kol kas neesame gavę atnaujintų duomenų iš aukštosios mokyklos apie tavo studijų informaciją. Sek naujienas iš aukštosios mokyklos LSP.lt sistemoje." Taigi norėčiau paklausti ar ,Jūs, jau sėkmingai užsisakėte naują LSP ?

 Tai su LSP viskas visiems gerai ? 

  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Matematika / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 24
Žinutė parašyta: 2012-08-04 12:41:53 | Nuoroda
Evaldasas rašė:
Evaldasas rašė:

 Sveiki, tikriausiai kaip jau visi pastebėjote LSP.lt gavo daugelio studentų duomenis. Viskas būtų kaip ir puiku, tačiau kai bandau užsisakyti naują LSP man išmeta štai ką: "Šiuo metu LSP gamyba laikinai negalima.
Kol kas neesame gavę atnaujintų duomenų iš aukštosios mokyklos apie tavo studijų informaciją. Sek naujienas iš aukštosios mokyklos LSP.lt sistemoje." Taigi norėčiau paklausti ar ,Jūs, jau sėkmingai užsisakėte naują LSP ?

 Tai su LSP viskas visiems gerai ? 

 Na, man tai dar išvis niekas nepatvirtina iš univero, kad ten mokausi, nors sutartį pasirašiau liepos 28 dieną. :)

  • Istorija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 61
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-08-04 18:34:54 | Nuoroda
Evaldasas rašė:

 Sveiki, tikriausiai kaip jau visi pastebėjote LSP.lt gavo daugelio studentų duomenis. Viskas būtų kaip ir puiku, tačiau kai bandau užsisakyti naują LSP man išmeta štai ką: "Šiuo metu LSP gamyba laikinai negalima.
Kol kas neesame gavę atnaujintų duomenų iš aukštosios mokyklos apie tavo studijų informaciją. Sek naujienas iš aukštosios mokyklos LSP.lt sistemoje." Taigi norėčiau paklausti ar ,Jūs, jau sėkmingai užsisakėte naują LSP ?

 Man ta pati situacija..  ;DD

Žinutė parašyta: 2012-08-04 19:00:12 | Nuoroda

Sveiki, aš tai iki galo ten užsiregistruot  negaliu. Registravausi senojoje sistemoje ir man neatsiunčia kažkokių mano prisijungimo duomenų i el.paštą, bandžiau kelis kartus. Tai dbr sunerimus ir nežinau ką daryt.

Žinutė parašyta: 2012-08-04 19:12:16 | Nuoroda

Žmonės, kantrybės. Kaip jau kažkas minėjo, palaukit kol pasibaigs visi etapai, tuomet universitetai / kolegijos patvirtins, kad jūs tikrai pas juos mokysitės ir tuomet tik galėsit užsisakyti. Kur skubėti... :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą