LSMU Veterinarinė Medicina'13
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2013-07-27 20:37:17 | Nuoroda

mano KB 16.2, įstojau į vnf :D

Žinutė parašyta: 2013-07-31 01:29:48 | Nuoroda

Sveiki, būsimi kolegos Jungiuosi ir aš į jūsų būrį Rašiau vet. mediciną pirmu numeriu ir įstojau. Kažkaip baisu ir kartu įdomu laukti studijų pradžios

Žinutė parašyta: 2013-08-03 10:32:25 | Nuoroda

Sveikinu visus/as įstojusius ! :p Tik įstojusiems turiu patarimą, kad pačią pirmą dieną jau mokslų, kad eitumėte pasiimti knygų į VA biblioteką. Na jus ko gero kuratoriai ves po šventės ar kaip, bet pasakau,kad jei ką žinotumėtė. Nes vėliau kurie ima knygas, tai būna šioks toks trukumas jų :p Tai,kad nepritrktų būkite pirmesni. :D 

Žinutė parašyta: 2013-08-06 14:38:41 | Nuoroda

sveiki, ar verta rasyti dar treciu etapu, ir bandyti istoti i vnf? mano KB 14,64...

paskutinis istojes i vnf antru etapu su 16,74

Žinutė parašyta: 2013-08-06 23:46:21 | Nuoroda
lifke rašė:

sveiki, ar verta rasyti dar treciu etapu, ir bandyti istoti i vnf? mano KB 14,64...

paskutinis istojes i vnf antru etapu su 16,74

 Na visko gali būti,kad ir su tokiu balu 3 etape pakliusi dar į vnf. Jei nebijai rizikuoti tikrai mėginki dar kartą :) Nes praeitais metais, dar net po 3 etapo, rugpjūčio gale buvo, atskirai universiteto skelbiamas konkursas į likusias vnf studijų sritis tarp kurių buvo ir veterinarijos dar kelios vietos :) Aišku tikrai sunku pasakytį ką, nes jei atvirai, tikėjomes daugelis, kad pakils KB į vet mediciną, bet tikrai ne tiek daug .. Tad nenoriu nuliūdinti ar kaip, bet tikrai negali žinoti kaip pasiseks ir per 3 etapą Jei nebijai rizikuoti ir tikrai jauti ,kad nori, pamėginki !!

Žinutė parašyta: 2013-09-02 13:15:27 | Nuoroda

Sveiki, gal yra zinanciu apie krepseliu persinesima is vienos aukstosios i kita? Pavyzdziui dabar as studijuoju vilniaus kolegijoj veterinarija ar yra kokia galimybe persinesti krepseli i lsmu veterinarija? :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą