Isivele klaida?!
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2013-07-27 03:44:52 | Nuoroda

Ar taip gali buti, kad neturedamas informatikos egzo, bet islaikes neblogai lietuviu, matieka ir kitus egzaminus, negalejau istoti i MRU finansu informatikos specialybe vnf, kurios KB pernai metais buvo 8 i vnf, o mano yra 16,55. Nes rodo, kad neistojau. Wtf? :)

  • Istorija / VBE 88
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2013-07-27 04:20:44 | Nuoroda
creative7 rašė:

Ar taip gali buti, kad neturedamas informatikos egzo, bet islaikes neblogai lietuviu, matieka ir kitus egzaminus, negalejau istoti i MRU finansu informatikos specialybe vnf, kurios KB pernai metais buvo 8 i vnf, o mano yra 16,55. Nes rodo, kad neistojau. Wtf? :)

 Labas! Žinok, manau, jog nėra jokios klaidos, tiesiog šiemet stojančiųjų buvo aukštesni balai į šią specialybę, plius galbūt su 8 KB pernai įstojo ne per pirmą etapą! Tad nenuleisk rankų ir stok kito etapo metu. :)

 

Žinutė parašyta: 2013-07-27 11:07:19 | Nuoroda

Na jei rašei paskutiniu numeriu arba į galą šią spec.tai ir todėl galėjai neįstoti. :) Nes vadinasi kažkas labiau norėjo nei tu ir pirmiau juos pakvietė,o tau ir nebeliko vietos. :) Bet dalyvauk toliau,nenusimink!!!! :) 

Žinutė parašyta: 2013-07-27 12:27:27 | Nuoroda

Na aš jau studijuoju viename universitete, čia būtų antra specialybė ;) Bet pasižiūrėkite į nurodytą diagramą, aš esu pačiame viršuje. O matau, kad mažiausias buvo vos virš 6. Kas čia per nesąmonė aš nesuprantu...

+ pasižiūrėkite praeitų metų KB ties finansų informatika į vnf, nes aš stojau į vnf :) 

www.mruni.eu/mru_lt_dokumentai/grupes/priemimo_grupe/tinklapiui_2013_balai.pdf

  • Istorija / VBE 88
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2013-07-27 12:29:52 | Nuoroda

Kažkaip čia suvėliau įkelti fotkes, nu bet pascrollinkit apačioje, pamatysit :)

  • Istorija / VBE 88
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą