Įstaigos
Viešoji įstaiga Šiaurės Lietuvos kolegija
Institucijos grupė:
Įstaigos tipas:
Įmonės kodas: 111966571
Juridinis statusas: Viešoji įstaiga
Adresas: Tilžės g. 22
Savivaldybė/Miestas: Šiauliai
Pašto kodas: LT-78243
Telefonas: 8-41-525100
Faksas: 8-41-525100
El. paštas: info@slk.lt
WWW: http://www.slk.lt

Papildoma informacija

Šiaurės Lietuvos kolegija sėkmingai dirba daugiau kaip 10 metų. Joje ką tik baigusiems gimnazijas, jau dirbantiems ar išvykusiems gyventi kitur siūlomos Teisės, Finansinių institucijų ekonomikos, Renginių verslo vadybos, Verslo vadybos, Multimedijos technologijos, Kompiuterių tinklų administravimo studijų programos.

Aukštojoje mokykloje yra puikios galimybės studijuoti nuolatiniu ar ištęstiniu būdu, taip pat sukurtos sąlygos nuotolinėms studijoms. Nuo 2012 m. rugsėjo 1 d. Kolegijoje Verslo vadybos, Finansinių institucijų ekonomikos, Renginių verslo vadybos studijų programas bus galima studijuoti nuotoliniu būdu. Čia po bakalauro studijų studentai gali tęsti mokslus teisės ir socialinio darbo specialybių magistrantūroje.

Kolegijoje sukurta laikmečio poreikius atitinkanti studijų aplinka su šiuolaikinėmis technologijomis. Čia taip pat organizuojami įvairūs mokymai, seminarai, mokslinės konferencijos, dalykiniai susitikimai.

Šiaurės Lietuvos kolegija yra aktyvi švietėjiškų renginių organizatorė Šiaulių mieste, įvairių projektų rengėja ir vykdytoja, yra žinoma tarptautinėje erdvėje dėl dėstytojų ir studentų mainų – bendradarbiaujama su 35 užsienio aukštosiomis mokyklomis.

Šiaurės Lietuvos kolegija - tai atvira visuomenei aukštoji mokykla, savo veiklą grindžianti humanistinėmis vertybėmis bei demokratiniais principais, teikianti aukštąjį išsilavinimą bei profesinę kvalifikaciją, atitinkančią mokslo, kultūros bei technologijų lygį bei nuolat tobulinanti savo veiklą.

Pasidalink Facebook'e
Programos, pagal kurias ruošia šį įstaiga
Pavadinimas Kodas Kvalifikacija
Aukštojo mokslo neuniversitetinės studijos
Finansinių institucijų ekonomika 65304S106
Renginių verslo vadyba 65303S195
Teisė 65301S109
Verslo vadyba 65303S162
Kompiuterių tinklų administravimas 65307T108
Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti Studijos.lt vartotojai

Aš jau esu ePasas.lt vartotojas  Tapti ePasas.lt vartotoju