Vartotojo Odontologas dienoraštis
Burnos chirurgas - odontologijos specializacija
2013-11-04 15:05:11

Turbūt daugelis vaikystėje yra girdėjęs klausimą, kuo būsi užaugęs? Vieni svajojo apie vairuotojo profesija, merginos troško būti dainininkėmis, treti manė, jog geriausia pasaulio profesija - odontologas. Įsivaizduojama profesija ne visada atitinka realių darbo pobūdį. Pateikiame naujausią informaciją, kuri padės apsispręsti ar burnos chirurgas Jums tinkama specialybė.


Pirmiausia, burnos chirurgas turi pasižymėti darbštumu ir atsakingumu. Šios profesijos atstovas turi mokėti ne tik daug teorinių žinių, bet taip pat jausti pašaukimą tokio tipo specialybei. Odontologas – gan populiari specialybė Lietuvoje šiuo metu. Pabaigus mokslus garantuojamos didelės perspektyvos susirasti mylimą, gerai apmokamą darbą. Kvalifikuotas burnos chirurgas gali pasigirti aukštu atlyginimu, o ypač tie, kurie dirba privačiame sektoriuje. Įgyję odontologo specialybę Jus turėsite teisę atidaryti savo odontologijos klinika Kaune ar kitame Lietuvos mieste, tuo pačiu pasirinkdami konkretesnę gydymo sritį: protezavimas, chirurgija ir panašiai.
Tiesa, odontologo diplomas reikalauja didelio atsidavimo. Ši, kaip ir bet kokio medicinos studento specialybė, reikalauja darbštumo. Odontologas nėra viena tų profesijų, kurią galima išmokti dirbant praktiškai. Neturint pakankamai žinių, padaryta klaida gali kainuoti Jums darbą.
Tikriausiai papildoma priežastis, kodėl žmonės renkasi šią specialybę, kadangi ji tokia pat prestižinė, kaip ir teisininkas ar mokslininkas. Bene kiekvienas tėvas norėtų pasigirti puikiai savo specialybę išmanančiu vaiku. Juolab, ši specialybė Lietuvoje užima aukštą hierarchinę vietą. Burnos chirurgas - ne kiekvienam prieinama svajonė. Socialinius mokslus baigti kur kas paprasčiau, ypač jei mokomasi prastesnės reputacijos įstaigose.
Daugelis mano, jog odontologas – labai siaura specialybė. Daugelis profesijų atrodo labai konkrečios ir siauros plačiau nepasidomėjus. Burnos chirurgas - plati specialybė. Mokymosi įstaigoje, pirmiausia, mokoma bendrų dalykų. Vėliau galite rinktis Jus dominančią sritį su kurios galimybėmis plačiau susipažinsite studijų metu, pavyzdžiui: periodontologijoje ar endodontologijoje. Besimokant kiekvienas gebės rasti jam labiau prieinama ir mielesnę sritį.
Burnos chirurgas ne tik tvarko dantis, bet taip pat užsiima lūpos ir liežuvio pasaitėlio plastika, hemisekcija, dantų rovimu, išpjovimu, tvarstymu bei tvarko kitas su burnos higiena susijusias problemas. Dantys tolygiai užima tokią pačią svarbą, kaip ir kiti kūno organai. Jais reikia mokėti rūpintis, o nemokantiems siūloma naudotis paslaugomis, kurias teikia odontologas. Verta pažymėti, jog odontologų pasiūla gan didelė, priešingai nei chirurgų, kurie užsiima burnos operacijomis. Burnos chirurgas, tai specialybė, kuri reikalauja kruopštumo. Burnos ertmės operacijos prilyginamos sudėtingiausioms medicininėms intervencijoms, kurios atliekamos ligoninėse. Todėl tokia profesija, kaip ir mokytojo, reikalauja pašaukimo. Prievarta atliekamas toks darbas būtų nekokybiškas.
Odontologijos klinikas galite rasti bet kuriame, kiek didesniame Lietuvos mieste. Jums rūpimu klausimu visada galite konsultuotis su specialistais, kurių kontaktus galima rasti internete.

Trumpai patariant odontologas – prestižinė, patraukti ir perspektyvi specialybė. Kasmet vis daugiau jaunų žmonių stoja į šią specialybė, tikėdamiesi jog ją baigę gaus gerai apmokamą darbą. Patys darbščiausieji pasiekia norimą tikslą, tačiau tai reikalauja daugybė pastangų ir bemiegių naktų.
 

Pasidalink Facebook'e
Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti Studijos.lt vartotojai

Aš jau esu ePasas.lt vartotojas  Tapti ePasas.lt vartotoju

2017-05-29

http://google.com aciu

2017-05-29

idomus straipsnis