Vartotojo novele dienoraštis
Ten, kur nuneša sapnai
2019-06-13 17:54:08

 Miegas- tai gyvybiškai svarbus dalykas. Geras poilsis mums garantuoja nuostabia savijautą sekančią dieną, bet ar mes dažnai pagalvojam kokioje lovoje ir patalynėje miegame?


 Kokybiška patalynė yra viena iš sudedamųjų gero ir kokybiško miego dalis. Tai ypatingai svarbu alergijos problemų turintiems žmonėms- nesinori miegant čiaudėti ar pradėti jausti niežulį. 
Kokybiška patalynė iš aukščiausios kokybės medvilnės mus apgaubia nuostabiu komforto jausmu. Miegame lyg debesyse, o miegas tampa gilus. Pabundame iš ryto pailsėję, o tai ir yra svarbiausia kiekvienam žmogui, todėl nereikia pamiršti ir mūsų mažųjų- kokybiški patalynes komplektai kudikiams gali daryti didžiulę teigiamą įtaką jų poilsiui ir sveikatai.

Pasidalink Facebook'e
Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti Studijos.lt vartotojai

Aš jau esu ePasas.lt vartotojas  Tapti ePasas.lt vartotoju

2019-10-21

Pritariu, kad kokybiška patalynė, lovų užtiesalai, čiužiniai yra labai svarbu geram miegui. Tam puikiai tinkami lietuviški gaminiai iš natūralių medžiagų - lino, vilnos, medvilnės. Jie ir sveikiau, o dažnai ir gražiau atrodo. Geras vilnonis pastelinių spalvų ir priderintų prie kių daiktų pledas - kiekvienų namų puošmena.

2019-08-06

Kaip viada mes esame taisūs apie miega,labai dažnai nemiegu del ko nežinau?Užmiegu tik rytais,nuo 5 ryto iki 9 valandu ryto ir pamiegu tik 4 valandas,man tai užtenka?Patarkite ar tai gerai ar ne? atsakymus rasti noriu giedriusbaranauskas.lt@gmail.com